gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

2014 Yazlık Elbise Kombinleri

Konu, 'Moda Güncel' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

2014 yazlık elbise modelleri, 2014 yaz modası, 2014 yazlık elbiseler Biz bayanların giyim stili olarak demirbaş kıyafetlerin başın da gelen elbise modelleri, 2014 yazına uygun renk ve desenlerle yine bizlerle buluşmaya devam ediyor. Oldukça renkli bir yaz geçireceğimiz elbise modasın da öne çıkan en büyük detay ise çiçekli elbise modelleri. Çiçekli elbise modellerinin yanısıra pastel tonlar da elbiseler yine bayanların gözdesi olacak. Yazlık elbise modellerinizi nasıl kombin etmeniz konusun da fikir sahibi olmak istiyorsanız sizler için paylaştığımız elbise kombin önerilerinden fikir edinebilirsiniz. 2014 yazlik elbise (1).jpg 2014 yazlik elbise (2).jpg 2014 yazlik elbise (3).jpg 2014 yazlik elbise (4).jpg 2014 yazlik elbise (5).jpg 2014 yazlik elbise (6).jpg 2014 yazlik elbise (7).jpg 2014 yazlik elbise (8).jpg 2014 yazlik elbise (9).jpg 2014 yazlik elbise (10).jpg 2014 yazlik elbise (11).jpg 2014 yazlik elbise (12).jpg 2014 yazlik elbise (13).jpg 2014 yazlik elbise (14).jpg 2014 yazlik elbise (15).jpg 2014 yazlik elbise (16).jpg 2014 yazlik elbise (17).jpg 2014 yazlik elbise (18).jpg 2014 yazlik elbise (19).jpg 2014 yazlik elbise (20).jpg

2. hanife usta

hanife usta Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Ben bu sitedeki bir elbiseyi satin almak istiyorum

3. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Sayın Hanife Usta, forumumuzda sadece yılın en şık modellerini ve kombinlerini sizlerin bilgisine sunuyor, haberdar ediyoruz. Satış sitesi değiliz.. :)

4. hanife usta

hanife usta Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Peki benim alabilecegim bir site öneremezmisiniz yani bu urunler sadece bu site de bizimle mi paylasiliyor

5. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Biz beğenilen modelleri sizlere sunuyoruz o kadar :) İnternette pek çok kıyafet satış sitesi var, araştırabilirsiniz..

2014 Yazlık Elbise Kombinleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yazlık kısa elbise kombinleri

yazlık kısa elbise kombinleri

kısa elbiseler elbise kombinleri kisa elbiseler kisa elbise kısa kısa elbise tutkunları bu yaz bu elbiselerler havanıza hava katıcaksınız...
  2. Yazlık şort kombinleri

Yazlık şort kombinleri

yazlık şort şort kombinleri yazlık şortlar modelleri tatil kombinleri Yazın belki en rahat alt giyim şort olabilir.Ama şahsen ben giymem.Yani çok güzel modeller var ama şort giymedim giymem de.Benim gibi giyinmeyenler olabilir ,giymeyi çok sevenler de olabilir.Ama şu da bir gerçek ki gerçekten de çok güzel modeller var;bakarmısınız şunlara ne kadar da güzeller.Bunları görünce...
  3. Elbise kombinleri

Elbise kombinleri

elbise kombinleri fuşya rengi fusya rengi fuşya fusya Yine karşınıza çok şık elbise kombinleriyle çıkıyorum.Herkesin beğeneceği modeller bunlar.Gerçekten beğenirsiniz umarım.
  4. yazlık elbise kombinleri 2011

yazlık elbise kombinleri 2011

yazlık elbiseler yazlık elbise kıyafet kombinleri elbise kombinleri kıyafet 2011 elbiseler,elbise kombinleri,2011 elbiseler,elbise nerden alınır,elbise seçimi,ne giymeliyiz,en güzel yazlık elbiseler. işte sizler için birbirinden güzel elbise kombinleri umarım beğenirsiniz meleklerim :D:D:d040: :kedi::kedi::kedi:
  5. 2014 Yazlık Çiçekli Uzun Elbise Modelleri

2014 Yazlık Çiçekli Uzun Elbise Modelleri

2014 çiçekli elbise modelleri, çiçek desenli elbise modelleri, 2014 yazlık çiçekli elbiseler Bir süredir devam eden çiçek desenli kıyafetler tam da yaz mevsiminin konseptine uygun olarak modaya da yansıyarak biz bayanlarla buluşmaya devam ediyor. Elbise modelleri bayanların giyim stilin de demirbaş seçeneklerinin başın da geliyor. Dişiliği ön plana çıkaran elbise modelleri her bayandan bayana...

Sayfayı Paylaş