gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

2014 Yeni Ehliyetler Pembe Olacak

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

yeni ehliyetler, yeni ehliyetlere ne zaman geçiliyor, yeni ehliyet nasıl olacak 2014 Nisan ayından itibaren artık herkesin yeni ehliyeti pembe ağırlıklı renkte olacak. Kızıl ötesi boyanın kullanıldığı yeni ehliyetler AB ülkelerinin standartlarına uygun olacak. Haber ile ilgili detaylar ise şöyle;

yeni ehliyet.jpg

BEYZA21 bunu beğendi.
2014 Yeni Ehliyetler Pembe Olacak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. pembe panjurlu evimiz olacak mı

pembe panjurlu evimiz olacak mı

Evlenince pembe panjurlu bir evimiz olacak mı aşkım? -olabilir de olmayabilir de -sürrealist yaklaşımlarına hasta oluyorum senin -bende beni seviyorum -o zaman beni sevmiyosun sen -beni seviyorum dedim ya -Evlenince pembe panjurlu bir evimiz olacak mı aşkım? -evleneceğimizi kim söyledi -öpmeyi keser misin ozaman -Evlenince pembe panjurlu bir evimiz olacak mı aşkım? -pembe panjurlu...
  2. 2013-2014 Yeni Öğretim Yılında Kılık Kıyafet Nasıl Olacak?

2013-2014 Yeni Öğretim Yılında Kılık Kıyafet Nasıl Olacak?

okullarda serbest kıyafet okullarda serbest kıyafet uygulaması okullarda kıyafet Sevgili melekler, Milli Eğitim Bakanlığına Bağlı Okul Öğrencilerinin Kılık ve Kıyafetlerine Dair Yönetmelikte Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik, Resmi Gazete'de yayımlandı. Buna göre artık okullarda serbest kıyafet uygulaması da hayata geçti. Milli Eğitim Bakanlığı, velilerin yüzde 50'sinden...
  3. 2014 Ehliyet Sınavı Tarihleri Listesi

2014 Ehliyet Sınavı Tarihleri Listesi

2014 ehliyet sınavı, 2014 ehliyet sınavı tarihleri, ehliyet sınavı ne zaman 2014 Sevgili melekler, 2014 yılı içinde ehliyet sınavına girecekseniz ya da kursa yazılmayı düşünüyor ve 2014 yılı ehliyet sınavı tarihlerini merak ediyorsanız, işte listesi... S.No Yazılı Sınav Tarihi 1 11 Ocak 2014 Cumartesi 2 08 Şubat 2014 Cumartesi 3 08 Mart 2014 Cumartesi 4 14 Haziran 2014...
  4. 2014 Yeni Ehliyet Alım Şartları

2014 Yeni Ehliyet Alım Şartları

2014 ehliyet alım şartları, ehliyet alma şartları 2014, 2014 ehliyet almak için Sevgili melekler, yeni yılda ehliyet alım şartları değişti. Bundan böyle ehliyet eğitimi çok daha sıkı tutulacak. Buna göre sınava girecek ehliyet alacak adayların yokuşta araba kaldırmaları arabayı stop ettirmemeleri gerekiyor.Ayrıca emniyet kemeri takmayan ayna kontrolü yapmayanlar direksiyon sınavını başarı...
  5. 2014 Yeni Ehliyetlerdeki Değişiklikler!

2014 Yeni Ehliyetlerdeki Değişiklikler!

yeni ehliyet, 2014 yeni ehliyet, ehliyetlerdeki değişiklikler Sevgili melekler, yapılan yeni düzenlemelere göre ehliyetlerin şekli de, alınış ve kullanım şartları da değişiyor. Buna göre AB ile uyumlu hale getirilmeye çalışılan 2014 yeni ehliyet düzenlemesi yasa tasarısında yer alan değişiklikler şöyle sıralanıyor... İçişleri Bakanlığı ‘Karayolları Trafik Yönetmeliği’ önemli...

Sayfayı Paylaş