gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

2014 Zuhair Murad Gelinlik Koleksiyonu

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

2014 gelinlik modelleri, 2014 zuhair murat gelinlik modelleri, 2014 gelinlik modası Gelinlik markasının önde gelen isimlerinden Zuhair Murad, 2014 yılın da evlenecek gelin adaylarına özel olarak tasarladığı çok şık ve farklı gelinlik modelleri ile gelin adayları tarafından çok beğeniliyor. Hayatınızın en özel ve mutlu gününde kaliteyi ve şıklığı bir arada bulmak isteyenlerin tercihi olan Zuhair Murad 2014 gelinlik modelleri sizlerle birlikte....

Zuhair-Murad-2014-Gelinlik-Modelleri.jpg Zuhair-Murad-2014-Gelinlik-Modelleri-1.jpg Zuhair-Murad-2014-Gelinlik-Modelleri-2.jpg Zuhair-Murad-2014-Gelinlik-Modelleri-3.jpg Zuhair-Murad-2014-Gelinlik-Modelleri-4.jpg Zuhair-Murad-2014-Gelinlik-Modelleri-5.jpg Zuhair-Murad-2014-Gelinlik-Modelleri-6.jpg Zuhair-Murad-2014-Gelinlik-Modelleri-7.jpg Zuhair-Murad-2014-Gelinlik-Modelleri-8.jpg Zuhair-Murad-2014-Gelinlik-Modelleri-9.jpg Zuhair-Murad-2014-Gelinlik-Modelleri-10.jpg Zuhair-Murad-2014-Gelinlik-Modelleri-11.jpg Zuhair-Murad-2014-Gelinlik-Modelleri-12.jpg

2014 Zuhair Murad Gelinlik Koleksiyonu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. zuhair murad 2009/2010 gelinlikler

zuhair murad 2009/2010 gelinlikler

2010gelinlikler zuhair murad gelinlik zuhair murad 2010 2010 collection ünlü modacı zuhair murad'ın farklı tarzı bol işlemeli tüllü duvaklı modelleri gelin adaylarına güzel fikirler verecege benziyor özellikle bu koleksiyonu çok hoş... sizleri bu güzel katalogdan birkaç örnekle basbasa bırakıyorum...
  2. Zuhair Murad 2010 Gelinlik Modelleri

Zuhair Murad 2010 Gelinlik Modelleri

ünlülerin gelinlikleri zuhair murad gelinlik kabarık tüllü gelinlik modelleri lübnan modelleri zuhair murad Havalar ısındı düğün sezonu açıldı...Bu yaz evlenmeyi düşünen melekitoşarım için Zuhair Murad 2010 Gelinlik Modellerinden birkaç örnek sunuyorum :tik: Lübnan’lı tasarımcı Zuhair Murad’ın 2010 yılı için tasarladığı gelinlikler adeta göz kamaştırıyor. Sizde evlenirken büyüleyici bir...
  3. Buraya Bakmadan Evlenmeyin..Zuhair Murad 2013 Gelinlik Modelleri....

Buraya Bakmadan Evlenmeyin..Zuhair Murad 2013 Gelinlik Modelleri....

Zuhair Murad 2013 Gelinlikleri Zuhair Murad 2013 Gelinlik Modelleri Bu gelinliklere bakmadan sakın evleneyim demeyin...Çok şey kaçırmış olursunuz...Ben bayıldım doğrusu...Hem şık ve zarif tam bir genç kızı gelin edasına sokan bu gelinlikler muhteşem....Gelinlik seçimi yaparken burayada göz atın yoksa ağlarlar bu güzelim gelinlikler...:) Dünyaca ünlü tasarımcı Zuhair Murad'dan, beğenilen...
  4. Zuhair Murad 2014 Muhteşem Abiyeler

Zuhair Murad 2014 Muhteşem Abiyeler

Bu sayfa; Zuhair Murad 2014 Muhteşem Abiyeler konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, ünlü kıyafet tasarım markası Zuhair Murad, 2014 yılına özel muhteşem abiyelerle moda severlerin yine gözlerini kamaştırdı. Paris Moda Haftası'nda düzenlenen defilede yer alan Zuhair Murad abiyeler izleyicilerden tam not aldı. Skater etekler ve bileğe uzanan botlarla hazırlanan gece...
  5. Zuhair Murad 2017 kış defilesinden tasarımlar

Zuhair Murad 2017 kış defilesinden tasarımlar

Dünyaca ünlü markaların başın da gelen isimlerden biri olan Zuhair Murad, modaseverlerle yepyeni koleksiyonunu buluşturdu. Her ne kadar 2016 yılının yaz aylarını yaşasak da şimdiden birçok moda dünyasının ünlü isimleri 2016/2017 sonbahar kış koleksiyonlarını düzenledikleri defileler ile tanıtmaya başladı bile... Ve onlardan biri olan Zuhair Murad, birbirinden çarpıcı tasarımlarını, şıklığına...

Sayfayı Paylaş