gebe
  1. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113

2015 söz ve nişan yastığı modelleri

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında BEYZA21 tarafından paylaşıldı.

Evlenmeye karar veren söz nişan hazırlığı yapan çiftlerimiz için her biri diğerinden şık nişan ve söz yastığı modelleri ni resim galerimizde bulabilirsiniz. Nişan töreninin vaz geçilmez ögesi olan üzerinde alyans sunumu yapılan incikten boncuktan,çiçekten kurdeladan çok harika nişan ve söz yastıkları hakkında küçük bir araştırma yaptık .

Seçim yapmakta zorlandığımız harika tasarlanmış nişan ve söz yastığı modellerini görünce sizlerde çok beğenicek seçim yapmakta bizler gibi zorlanıcaksınzı.En yeni 2015 söz ve nişan yastığı modellerini sizlerin beğenisine sunuyoruz

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg

9.jpg

11.jpg

Son düzenleme: 13 Nisan 2015
2015 söz ve nişan yastığı modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nişan Yastığı Modelleri

Nişan Yastığı Modelleri

altın yastığı modelleri nişan yastığı modelleri nişan tepsisi yastıkları Yüzük merasimi için nişan yastıkları veya yüzük tepsileri kullanılır. Küçük beyaz bir yastığınız varsa onu kurdelelerle ve yapma güllerle bağlayabilir, yüzükleri de yanına iliştirebilirsiniz. Veya beyaz dantel bir örtü ve kurutulmuş (damat adayının hatıralarından) veya yapma güller ile şık bir tepsi hazırlayabilirsiniz....
  2. söz ve nişan havluları

söz ve nişan havluları

nişan havluları nişan havlusu modelleri söz havlusu modelleri söz örnekleri çiçeği Meleklerim söz ve nişanınızda kullanabileceğiniz harika havlu modelleri herşeyiyle güzel gerçekten eksiğiniz olmasın bu havluları unutmayın meleklerim :):)
  3. 2011 gümüş söz ve nişan yüzük modelleri

2011 gümüş söz ve nişan yüzük modelleri

nişan yüzükleri 2011 yüzük modelleri nisan yüzükleri 2011 yüzük modelleri gümüş alyans Bazı çiftler söz ve nişan yüzüklerini gümüş olarak tercih ederler özellikle yne bazı erkekler altın yüzük takmak yerine gümüş yüzüğü seçerler.Eğer sizde evleneceğiniz kişiyle evliliğe ilk adım atarken takacağınız alyans modelini gümüş olarak düşünüyorsanız 2011 yılının gümüş söz ve nişan yüzük modellerini...
  4. 2012 Gümüş Söz Ve Nişan Yüzük Modelleri

2012 Gümüş Söz Ve Nişan Yüzük Modelleri

2012 Gümüş Söz Ve Nişan Yüzük Modelleri Merhaba ben altın takamıyorum sünnet olduğu için tercihimi gümüşden yana kullanıyorum. Bu yüzden de sizden 2012 Gümüş Söz Ve Nişan Yüzük Modellerini rica ediyorum kardeşlerim.
  5. Söz ve Nişan Tepsisi Modelleri ve Tasarımları

Söz ve Nişan Tepsisi Modelleri ve Tasarımları

nişan tepsisi örnekleri, nişan tepsileri, sez ve nişan tepsileri, nişan tepsisi süsleme, nişan tepsisi yapımı, nişan tepsisi yapılışı Evlilik öncesi çiftlerin işi resmiyete dökmek amacı ile aile arasın da yada tercih edilen bir mekanda davetliler eşliğinde yapılan söz ve nişan merasimi esnasın da yüzükler takılır. Yüzükler takılacağı sırada bir tepsi ile yüzüğü takacak aile büyüğüne sunulur....

Sayfayı Paylaş