gebe
  1. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113

2016 En şık süet ceket modelleri

Konu, 'Moda Güncel' kısmında BEYZA21 tarafından paylaşıldı.

Süet moda dünyasında her ne kadar inişli çıkışlı zamanlar geçirsede modası hiç geçmedi.Süet bu yılın en popüler trendleri arasında. Kaliteli ve şık görünmeyi seven kadınların tercihi süet, bu sezon birçok parçada karşımıza çıkıyor. Süet çizmeler,süet çantalar,süet yelekler, ve süet ceketler sezona damgasını vurdu.Sonbahar kış sezonunun özel parçaları arasında yer alan süetle gösterişli kombinler yapmak mümkün.Süet ceketlerde tıpkı çanta ve çizmelerdeki gibi geniş renk yelpazesine sahip .Çizme ve çantalarda bulunan püskül detayını ceketlerde de görmek mümkün.Modern yapısı ile göz dolduran püskül detayına sahip süet ceket modellerispor şıklık yaratmanıza da kaynaklık edecektir.70’lerin havasını yakalamak isteyen bayanlar ,en şık süet ceket modellerini sizler için araştırdık .Süetin asaletini ve şıklığını görsellerimizi inceleyerek görebilirsiniz.İşte sezona damgasını vuran en şık süet ceket modelleri.
    1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg

9.jpg

10.jpg

11.jpg

MaWiM bunu beğendi.
  2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Ben de bugünler de taktım bunlara çok beğeniyorum hatta yelek modellerinden aldım ceket almaya da niyetim var ama püsküllü olanlarından:D:D çok şık duruyor zaten senenin modası arasın da süet tasarımlar oldukça moda bu sene :)

BEYZA21 bunu beğendi.
  3. BEYZA21

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    Karşıyaka mağazaları süet püsküllü botlar çizmelerle ,bezenmiş adeta.Giyim mağazaları da keza öyle.Ama ben tercihimi deriden yana kullandım.Sana yakışır mawim boylu poslusun güzel taşırsın ;)

Adsız.png
    Hammer Jack postal aldım

9.png
    Pierre cardinden de bu çantayı aldım

MaWiM bunu beğendi.
  4. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Hayırlı olsun cnm güle güle kullan;)

BEYZA21 bunu beğendi.
  5. BEYZA21

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    Teşekkür ederim canım :kiss:

2016 En şık süet ceket modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. En Şık Yazlık Ceket Modelleri Siz Meleklerimiz İçin....

En Şık Yazlık Ceket Modelleri Siz Meleklerimiz İçin....

Yazlık Ceket Modelleri Şık Yazlık Ceket Modelleri Yazlık ceketler diyoruz ama serinlikler gelmeye başladı artık sonbahar geldi gelecek...Serin yaz akşamları diyebiliriz:) Bu serin havalarda şık ceketler sizi sımsıcak tutacak...Üstelik hemde çok şıklar...Her rengi her zevke uyan spor klasik tarzda ceketler burada....Pantolon eteklerinizle kombine edebileceğiniz yazlık ceket modelleri...
  2. Yeni Sezonun - 2015/2016- En Şık Dresuar Modelleri

Yeni Sezonun - 2015/2016- En Şık Dresuar Modelleri

Dresuarlar antrelerde sık kullanımları ile en çok ihtiyaç duyulan mobilya modelleri olarak birçok kişinin zaman zaman yenilemeye ihtiyaç duyduğu ürünler arasında yer almaktadır. Dresuar modelleri lüks görünümleri ile antrelerinizde yani evinize girer girmez gözünüze çarpan ayrıntılar olarak karşınıza çıkmaktadır. Aynalı modelli dresuar modelleri bu senenin en popüler modelleri arasında yer...
  3. Süet Çizme Modelleri ve Kombinleri 2016

Süet Çizme Modelleri ve Kombinleri 2016

Yıllardır ayakkabı modasının trendleri arasın da yer alan süet çizme modelleri günlük ve özel günler de bayanların vazgeçilmezi haline gelerek yeni sezon çizme modellerin de tekrar yerini alıyor. Daha önce ki yıllar da genellikle birkaç renk olarak piyasa da satılan süet çizmeler günümüz de oldukça renkli tasarımlar ile hemen hemen her renk çizme modellerini bulmanıza yardımcı oluyor. Renkli...
  4. 2016 Alyans modelleri

2016 Alyans modelleri

Benimle evlenirmisin ? Bu romantik teklif sonrası bir ömür birlikteliği simgeleyen alyans çiftler için bir sembol olarak tercih ediliyor.Bu özel sembol günlerce araştırılır ve seçim yapmakta zorlanacağınız bir aksesuardır. Evlilik sürecinin en tatlı telaşelerinden birisidir alyans yüzük seçimi. Alyans, bazen sol elin dördüncü parmağına bazense sağ elin dördüncü parmağına takılıyor.Evlilik...
  5. 2016 süet çanta modelleri

2016 süet çanta modelleri

Eksiksiz bir görünümde kıyafetler kadar aksesuarlar da söz sahibidir. Bayanların vazgeçilmez aksesuarı olmazsa olmazı mutlak ihtiyaçlarından dır çanta.Kıyafetlerin en büyük tamamlayıcısı olan çanta modelleri arasında deri çantalar, süet çantalar ve tekstil çantalar yer almaktadır.Sezonda öne çıkanlar ise süat çantalar.Kendini ayrıcalıklı hissetmeyi stil haline getirmiş bayanların tercihidir...

Sayfayı Paylaş