gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

2016 İlkbahar/Yaz Moda Renkleri

Konu, 'Moda Güncel' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Moda denince akla illaki gündemde olan renk ve modelleri tercih etmemek gerektiğini düşünüyorum. Her bayan biraz da kendi çabaları ile modayı kendi yaratmalı olduğunu düşünenlerdenim. İllaki moda diye bazen giyilen renk ve modeller gerçek bir faciaya dönüşebiliyor. Kendinize en uygun renk ve tasarımları bulduğunuz da bu bir nevi sizin stiliniz olacaktır. Her bayan gibi bende 2016 yılının ilkbahar yaz renklerini oldukça merak ediyorum. Sizler için ufak bir araştırma yaparak ünlü markaların defile görüntülerini sizler için bu konumuz da paylaşıyorum. 2016 ilkbahar yaz renkleri ne diye soracak olursanız bana göre çok şanslıyız çünkü yeni sezon oldukça renkli geçeceğe benziyor.

Çok belirgin bir renk olduğunu söyleyemem. Genelleme yapacak olursak kareli, ekoseli tasarımların öne çıktığını söyleyebilirim. Bunun yanın da cıvıl cıvıl rengarenk renkler de bizleri bekliyor. Kreasyonların vazgeçilmezi asimetrik kesimler, çiçek ve etnik desenler ilkbahar yaz sezonun gözde tasarımlarından...
    ilkbahar yaz renkleri (1).Jpeg ilkbahar yaz renkleri (1).jpg ilkbahar yaz renkleri (1).png ilkbahar yaz renkleri (2).Jpeg ilkbahar yaz renkleri (2).jpg ilkbahar yaz renkleri (3).jpg ilkbahar yaz renkleri (4).jpg ilkbahar yaz renkleri (5).jpg ilkbahar yaz renkleri (6).jpg ilkbahar yaz renkleri (7).jpg ilkbahar yaz renkleri (8).jpg ilkbahar yaz renkleri (9).jpg ilkbahar yaz renkleri (10).jpg ilkbahar yaz renkleri (11).jpg ilkbahar yaz renkleri (12).jpg ilkbahar yaz renkleri (13).jpg ilkbahar yaz renkleri (14).jpg ilkbahar yaz renkleri (15).jpg

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 26 Şubat 2016
2016 İlkbahar/Yaz Moda Renkleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2013 İlkbahar-Yaz Renkleri

2013 İlkbahar-Yaz Renkleri

2013 ilkbahar yaz renkleri 2013 de hangi renk moda 2013 yaz renkleri 2012 yılına yeni girdik biliyorsunuz melekler :) Ancak modacılar boş durmuyor ve 2013 ilkbahar-yaz modasında hangi renklerin kullanılacağı konusunda çalışmalar yapıyor, tasarımlarını bu doğrultuda belirginleştiriyor. Alanında saygın bir yabancı moda sitesi de 2013 ilkbahar-yaz sezonu için olası renk tahminlerini...
  2. 2013 İlkbahar Yaz Trendleri Moda Renkleri

2013 İlkbahar Yaz Trendleri Moda Renkleri

2013 yaz modası 2013 yaz renkleri ilkbahar modası 2013 2012 yılına yeni girdik ancak meleklermekani.com olarak tasarımcıların izinde sizlere en doğru bilgileri en hızlı şekilde vermek amacıyla takiplerini sürüyoruz melekler :) Bu konuda edindiğimiz bilgileri de en kısa sürede sizlerle paylaşmaya çalışıyoruz. Bu makalemizde de tasarımcıların 2013İlkbahar-Yaz Moda Seminerinde verdikleri...
  3. İlkbahar Yaz Oje Renkleri

İlkbahar Yaz Oje Renkleri

İlkbahar Yaz Oje Renkleri Kızlar oje tutkunları bu senenin İlkbahar Yaz Oje Renklerini yazarmısınız bana renklerin örneklerini vermeniz dahada kafi olur ama
  4. 2016 İlkbahar/Yaz Hamile Kıyafetleri

2016 İlkbahar/Yaz Hamile Kıyafetleri

Bir bebek sahibi olacağınızı öğrendikten sonra onun için en iyisini ve doğrusunu düşünmek için emin adımlar atmaya çalışırsınız. Hangi kilo ile başlarsanız başlayın hamileliğin ileriki ayların da daha önce giydiğiniz kıyafetler artık olmamaya başlar. Günümüz de bana göre anne adayları geçmiş yıllara göre çok daha şanslılar. Daha önce çok fazla hamile giyim seçeneği bulunmuyordu olanlar ise...
  5. 2016 ilkbahar /yaz  modası trendleri

2016 ilkbahar /yaz modası trendleri

Modayı yakından takip eden sevgili hanımlar 2016 ilkbahar yaz sezonunun öne çıkan trendlerini merak ediyormusunuz ? Hangi popüler kıyafetler sokak trendini ele geçiricek buyrun yakından inceleyelim.Sırtı oyuk bluzler , gömlekler mini mini etekler,rengarenk pantolonlar,tulumlar,jeanler,şortlar bu yıl moda .. Ayrıca dantel detaylı saten kumaşlardan tasarlanan gecelik görünümlü elbiseler...

Sayfayı Paylaş