gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.223
    Ödül Puanları:
    113

2016 Yılının Gelinlik Trendleri

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Her gelin adayını bazen kararsız bırakarak belkide aylarca model seçimi için arayışa götüren gelinlik modelleri her sene sezonuna göre farklı tasarımlarla gelin adaylarına sunuluyor. Gelinlik modellerinin trendleri değişmeyeceği modellerin olduğu kadar bunun yanın da farklı gelinlik marka ve firmaları koleksiyonlara değişik tasarımları da ekleyerek gelin adaylarının beğenisini kazanıyor. Sizler için yeni sezondan seçtiğimiz en güzel ve en yeni gelinlik trendlerinden oluşan görselleri bu yazımız da paylaşıyoruz.2016 yılının yepyeni gelinlik modellerinden fikir almak için görseller sizlerle;)
    137ac775cd0796c7c69377efdc98e638.jpg 2015-2016-sonbahar-kis-gelinlik-modelleri-12.jpg 2015-2016-sonbahar-kis-gelinlik-modelleri-22.jpg 2015-gelinlikler.jpg 2015-ve-2016-Gelin-Adayları-için-En-Yeni-Gelinlikler-Wedding-Dresses-Bridal-Brautkleider-14.jpg 2015-ve-2016-yılı-için-En-Farklı-Gelinlik-Trendleri-Wedding-Dresses-Bridals-Brautkleider-8.jpg Almanya-Brautmoden-ElMé-Gelinlik-Modelleri-2015-2016-Brautkleider-4-550x700.jpg en-son-yeni-2016-gelinlik-modelleri-en-iyi-modelleri.jpg farklı-gelinlik-modelleri-2016.jpg Gelinlik 16-d2.jpg Gelinlik-Modelleri-Resimleri-2017.jpg katalog-2016-gelinlik-renkleri.jpg l4.jpg missdefne-gelinlik-koleksiyon-modelleri-2015.jpg super-2016-gelinlik-son-modeli.jpg

2016 Yılının Gelinlik Trendleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2010 yılı saç trendleri

2010 yılı saç trendleri

siyah saça gölge altın sarısı saç rengi sarı saçlar altın karamel BU YAZ KISA SAÇLAR OLDUĞU KADAR UZUN DÜZ VE DALGALI SAÇLARDA REVAŞTA..2010 Yılında en çok yumuşak sarı, kum sarısı, kumral modelleri göreceğiz. ikinci 6 ayda karamel, röfle ve gölgeler piyasaya çıkacak.Bu yılda MODA saç rengi Bal köpüğü Sac rengidir.Charlize Theron gibi küllü sarı tonlarıyla beraber Sienna Miller gibi altın...
  2. 2011 yılının hit trendleri

2011 yılının hit trendleri

esra erolun ojesi esra erolun şimdiki saç rengi saç rengi 2011 Ben farklı buldum 15 farklı trend buyrun... Tom Ford geri döndü Tom Ford’un merakla beklenen dönüşü, harika kıyafetlerle gerçekleşti. Görüntüyü yakalamak için tasarımcının retro-fütüristik güneş gözlüklerinden edinin. Işıltılı ayakkabılar Jimmy Choo kutlama yaparsa, en şık şekilde yapar. Ünlü marka 15. yıldönümü şerefine...
  3. Kuyruklu 2012 gelinlik trendleri

Kuyruklu 2012 gelinlik trendleri

2012 kuyruklu gelinlik modelleri 2012 gelinlik trendleri burada arkadaşlar. Dün akşam saatlerinde bomba etkisi yaratan İbrahim Tatlıses evlendi haberlerinden sonra, merak edenler için İbo'nun yeni eşi Ayşegül Yıldızın gelinlik modelini sizlerin beğenisine sunmuştuk. Ayrıca sön dönemlerin en çok izlenen ve beğenilen dizilerinden olan İffet dizisinde ki İffetin gelinliği modelinide yine merak...
  4. 2016 Yılında Lüks Duvar Dekorasyon Trendleri

2016 Yılında Lüks Duvar Dekorasyon Trendleri

Her sene dekorasyon modellerinin değişim gösterdiği odalarımızda farklı görünümlü duvar dekorasyonları ile karşı karşıya kalmamız mümkün olabilmektedir. Ev dekorasyonunda ya da iş ortamında duvar dekorasyonu en çok ilgi çeken yerlerden biri olmakla birlikte pek çok kişinin özen gösterdiği ve etkileyici olsun istediği dekorasyon modelleridir. Siz de duvar dekorasyon trend değişimini bu ene...
  5. 2016 Gelin Makyajı Trendleri

2016 Gelin Makyajı Trendleri

Her bayanın gerek günlük gerek özel günler de makyaj yapmışlığı mutlaka vardır. Özel günler de yapılan makyaj diğer günlük günlere göre daha belirgin ve dikkat çekicidir. Makyaj eğer sizin özel gününüz için yapılacaksa ve siz de bir gelin adayı iseniz o zaman tüm gelin adayları gibi siz de kusursuz bir gelin olmak için ince eleyerek sık dokursunuz. Şimdi ki gelin adayları bana göre oldukça...

Sayfayı Paylaş