2022 All Star Ünlüler Gönüllerin Listesi Yarışanlar Kimler

Gönüllerden gitti ya
Abla mahsus nisayi geri almak icin yaptilar youtube da ata benli izle masterchef ve survivor yorumluyor survivor kahini diyolar icerden bilgi alip alip soyluyor ve onlarda dogru cikiyor ben bu surgun adasinin devam edecegini ata benliden ogrendim twittirde youtube kanali 1 haftaligina acundan telif yedi adam butun olacaklari soyluyor cunku. Dediki gizem kerimoglunun gitmesi zaten belliymis gonullulere o yazdirmis biz oralari bilemedigimiz icin canli deil çünkü. Nisanin bir sekilde gonullulere dahil olmasi icin gizem kerimogluyu arada harcandi

Zorla getirilmiş gibi ben hiç enerji almadım ondan hem böyle birşeye gerek yoktu illa ki biri elenecekti Nisa gelirdi yine oyuna ne gerek vardı ki :asi:
Reyting kaygisi canim gizem kerimoglu ilk yaristigi zamanlardada performansi yoktu semihin sayesinde gidecegi yere kadar gitti gizemin elenecegi ve arkasindadestegi yok diye mahsus getirdiler onu ben listeyi ata nenliden ogrendim bundan 3 ay once youtube yayininda gizem kerimoglu var dedi ata benli aha dedim tam elenmelik ilk hafta eleyecekler cikti dedim sonra 1 ay sonra acun listeyi acikladi ayni liste dedimki buadam isi biliyor elenecek ilkkisi buydu

Geri