gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

22 Eylül 2012 KPSS Önlisans Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Ya arkadaşlarım bugün sınava girdim de acaba bu sonuçları hangi linkten nereden öğrenebilirim ve ne zaman açıklanacak. İnşallah başarılı olmuşumdur inanılmaz merak ediyorum :S

22 Eylül 2012 KPSS Önlisans Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aöf 2012 Vize Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak

Aöf 2012 Vize Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak

Aöf 2012 Vize Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak lütfen bilgisi olan varsa buraya yazsın.
  2. Hac Kura sonuçları ne zaman açıklanacak 2012

Hac Kura sonuçları ne zaman açıklanacak 2012

2012 Hac Kura Sonuçları 2012 Hac Kura Sonuçları 29 Mayıs da açıklanacak Diyanet'in resmi sitesinden yapılan açıklamaya göre 29 Mayıs Saat 10:00 da hac sonuçları açıklanacak. işte diyanet'in açıklaması; * 2012 yılı Hac Kur'aları 29 MAYIS 2012 Salı Günü Saat:10:00'da Başkanlığımız Konferans Salonunda Bilgisayar Ortamında, Halka ve Basına açık bir şekilde çekilecektir. * Hac Kur'a...
  3. Millet 2012 SBS Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak

Millet 2012 SBS Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak

Merhaba acaba 2012 SBS Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak bu konuda bilgisi olan var mı aranızda. Merak ediyorum bizim sıpa ne yaptı diye bu sınav bizim için çok önemli umudum yok ama yinede bizim sıpaya bir şans veriyor ve umutla bekliyorum.
  4. 22 Eylül 2012 KPSS Önlisans Soruları

22 Eylül 2012 KPSS Önlisans Soruları

Kızlar 22 eylül 2012 yılında çıkmış olan kpss önlisans soruları acaba yayınlan dı mı yayınlanmadı ise lütfen yayınlandığında buraya bana yazar mısınız merak ediyorum teşekkürler.
  5. 22 Eylül Önlisans KPSS Sınav Yorumları

22 Eylül Önlisans KPSS Sınav Yorumları

22 Eylül Önlisans KPSS Sınav Yorumları Arktadaşlarım sınava giren birisi olarak sınavın çok çok kolay olmadığının altını çizmek istiyorum. Merak ediyorum acaba KPSS Önlisans sınavına giren arkadaşlarım sizce bu sınav nasıldı yorumlarınızı merak ediyorum.

Sayfayı Paylaş