gebe
  1. zinumem

zinumem Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

23/10/2010 kınammm 24/10/2010 da düğpünüm varrrr??

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında zinumem tarafından paylaşıldı.

aşkın göksu aşkın göksu gelinlik mendil gelinlik elbise modelleri mendil modelleri meraba melekler 1ay sonra düğünüm var allah nasip ederse ben mendil altlı gelinlikleri seviyorum sizce modası geçtimi birde antalyadayım gece elbisesi önereceğiniz mağazalar söylermisiniz lütfennn yardımmm edinnnn

2. tavuk_kavurma

tavuk_kavurma Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    hayırlı olsun canım şimdiden mutluluklar diliyorum :) mendil altı gelinlik nasıl oluyor bilemedim resim ekleyebilirmisin canım beğendiklerinden ona göre yorum yapalım :)
    Abiyede Aşkın Göksu tasarımlarını beğeniyorum ama istanbulda varmış birtek mağazaları sitesinden baktımda..

edit : mendil altı die aratınca bu tarz şeyler çıktı bu modellerimi diosun tatlım

Son düzenleme: 24 Eylül 2010
  3. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    canımm hayırlı olsun bence istiyosan giyin modayı boşver bi defa giyiniceksin sonuçta çooook mutlu olun inşallah...

4. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63

ayy bu cokkk güzell bayıldımm tavukk evlenmek geldii gızz içimden....
    canım benim öncelikle aramıza hoşgeldinn....
    bencede yaa modayı falan boşverr o senin en özeel ve güzel gününn içindenn ne geliyorsa onu yapp ...
    hepp mutlu olmanı dilerim allah tamamını erdirsin inşşş....
    allahım seni ve sevdiğini mutluluk yagmurunda şemsiyesiz bıraksınn...
    evinizden mutlulukk eksik olmasınn
    herşey gönlünce olsun bidenem....

5. gül&naz

gül&naz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    cnm simdiden hayirli olsun mutluluklar ama ben su mendil alti gelinlik isini anlamadim :) nasil oluyorki o hem ayrica nasil olursa olsun gelinligi bir kez giyceksin gönlündeki hangisiyse onu giy icinde kalmasin

6. orkide

orkide Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    anammmmmmm hayırlı uğurluu olsunnn gazannn mubarekk olsunnn bacummm :D:D:D

7. sema06

sema06 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hayırlı olsun bende sevdiğim kişiyle evlenmek istiyorum.ayakkabının altına benide yazarmısın:)

8. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0
    canım hayırlı olsun şimdiden hep mutlu olun bence önce hepsinde bir dene bakalım hangisi üzerinde daha güzel durucak mutluluk sizinle olsun

9. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    modayı kendin yarat canım bence kesinlikle insanlar ne düsünür diye stres yapma senın özel günün ve senın istediğin dilediğin gibi olmalı bence giymelisin mutlu olucaksın cnku onun icinde :)

10. Aysun_melek

Aysun_melek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    mutluluklar diliyorum canım

11. yalnızkalp

yalnızkalp Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Mutluluklar dilerim.Gönlünüze göre seçin gelinliğinizi.Uf benim daha 1 sene var.

12. siyahbeyaz

siyahbeyaz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Canım benim hayırlı olsun şimdiden,Allahım bir yastıkta kocatsın inşallah :)
    İçinden nasıl geliyosa öyle bir gelinlik seç,bu düğünün gelini sensin unutma ;)
    Bir ömür Mutluluklar :)

13. ukalayazar

ukalayazar Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    düğün senin düğünün , o günün prensesi sensin , kimse seni modayla falan yargılayamaz, nasıl hayal ettiysen öyleee giyin...eminim yakışacaktır sana

14. katreee

katreee Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hayırlı olsun güzelim, arkadaşlara katılıyorum içinden geldiği gibi al gelinliğini. ayrıca hala çok rağbet görüyor o tarz :)

23/10/2010 kınammm 24/10/2010 da düğpünüm varrrr?? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 10 Ocak 2010 Günlük Burç Yorumları

10 Ocak 2010 Günlük Burç Yorumları

Haftanın son günü 10 Ocak Pazar günü burcunuzla ilgili gelişmeleri okuyarak güne başlamak isterseniz buyrun melekitoşlarım :pasi: Koç Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan) Ortak imkanlar olabilir Hafta sonunda duygusal beraberlikler ve sizi etkileyebilecek değişiklikler var. Beraberliklerinizde daha esnek olmaya bakın. Yoğun bir duygusal paylaşım içerisinde olabilirsiniz. Ortaklaşa konular...
  2. 10 Şubat 2010 Günlük Burç Yorumları

10 Şubat 2010 Günlük Burç Yorumları

burçlar 10 şubat 10 şubat burç yorumları Günlük BUrcunuzu okumak isteyenler için 10 Şubat Günlük Burç Yorumları karşınızda melekler :tik: Koç Bugün duygularınız kabarabilir ve tepkilerinizi denetlemekte zorlanabilirsiniz. Fakat moralinizi fazla bozmayacaksınız. Çünkü sevdiklerinizin ve aile büyüklerinizin yakın ilgisi gerilimli duygulardan kurtulmanızı sağlayacak. Akşama doğru dostlarınız ve...
  3. 10 Nisan 2010 Günlük Burç Yorumları

10 Nisan 2010 Günlük Burç Yorumları

10 Nisan Cumartesi gününe günlük burcunuzu okuyarak başlamak isterseniz buyrun melekler :ehi: KOÇ BURCU 21 Mart – 20 Nisan İddialı biri olduğunuz doğru, ama bununla çelişen etkilenmeler içindesiniz. Yeniden elekten geçireceğiniz ilişkiler, sizi tamamen kendi inisiyatifinizle davranmaya yöneltebilir. Önümüzdeki günler içinde iş konularında sıkışmalar ve kararsızlıklar yaşayabilirsiniz. Sizi...
  4. 10 Mayıs 2010 Günlük Burç Yorumları

10 Mayıs 2010 Günlük Burç Yorumları

10 mayıs burcu Yeni bir haftaya başladığımız 10 Mayıs günü burcunuz size neler diyor kızlar buyrun 10 Mayıs Günlük Burç Yorumlarınızı okuyun :tik: Koç Burcu Günlük Yorumu Uzun vadede gerçekleştirmeyi düşündüğünüz proje ve planlarınızın tatbikatı şu sıralar gündeme gelebilir. Maddi açıdan uğrayacağınız küçük bir kayıp sonradan elde edeceğiniz büyük kazançlarla giderilecek. Günlük Burçlar...
  5. 10 Ağustos 2010 Günlük Burç Yorumları

10 Ağustos 2010 Günlük Burç Yorumları

:ohh:10 Ağustos Salı Günlük Burç Yorumlarınız kızlar :ohh: 10 ağustos 2010 koc Değişim arzusu içinde hareket ediyor ve sınırlarınızı genişletmeyi amaçlıyorsunuz. Aynı anda birçok zincirleme kombinasyon içinde olacaksınız. Bugün, yaratıcılığınız konusunda çekimser davranabilir ve gerekli güveni verecek dostlara ihtiyaç duyabilirsiniz. Kabuğunuza çekildiğiniz zaman, sizi anlamak zorlaşıyor. 10...

Sayfayı Paylaş