gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

241543903 Sayısını Google'a Yazın Bakın Ne Oluyor?

Konu, 'Siz Geyikmisinz?:))' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

241543903 sayısı googlea yazın çıkan görseller ilginç resimler ilginç arama ile ilgili bilgiler burada melekler İnternette gezerken bulduğum bir gariplikten bahsetmek istiyorum size melekler :D:D Önce bir google ana sayfası açın.Sayfaya 241543903 sayısını yazın ve görsellerden bir arama yaptırdın.Çıkan resimleri gördünüz mü? hahaha Bu resimleri görüp bir anlam veremedikten sonra ufak bir araştırma yaptım.Bakın yurdum insanı bu resimlerin anlamıyla ilgili olarak ne gibi dahiyane fikirler ileri sürmüşler?

*Buzdolabının kapağı kapanınca ışık sönüyor mu sorusunun cevabını arayan tarikatın gizli üyeleridir. bu sebepden hiçbirisinin suratı görünmez.hahaha

*Sırrını ancak ve ancak devlet bahçeli’nin açıklayabileceği sihirli sayılar bütünü.hahaha

*Ömer Çelakıl'ın en kısa zamanda el atması gereken olay. hahaha

Biraz daha araştırınca bunun ,nisan 2009'da david horvitz isimli birinin flickrda kafasini buzdolabina sokmus bicimde bir fotografini yayinlamasi ile baslamis bir sayisal anahtar kelime olduğunu hatta nette aynı sayı adıyla bir de site kurulduğunu öğrendim.
    Ya bu insanlar ne garip:D:D

2. SaBıR MeLeĞi

SaBıR MeLeĞi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    47
    Ödül Puanları:
    28
    anlamsız bence ne garip insanlar var ya :S

3. uzakbiryerde

uzakbiryerde Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    bende merak edip dikkat etmiştim ama kafamı hiç içeri sokmadım ve evet o ışık kapanıyor :D:D

4. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    hahahahahahahahahahaha bunun için kafanı içeri sokmakta ne var ayol hahahahahahahahahahahahaha resimlerde kopardı beni yanlız bu milletin işi gücü yok anacım hahaha

241543903 Sayısını Google'a Yazın Bakın Ne Oluyor? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kutu Cola Kapaklarından bakın neler oluyor

Kutu Cola Kapaklarından bakın neler oluyor

kola kapaklarından neler yapılır kutu kola kapağı şişe kapaklarından neler yapılır kutusundan kutulardan Zararları tartışıla dursun arkadaşlarım, şimdi sizlere yaratıcı kişiler tarafından kutu kola kapağı ile biz kadınlar için ne de güzel aksesuar yapıldığını göstereceğiz. Sakın benden istemeyin bende yapmayı bilmiyorum. Bilen varsa öğretsin :D:D
  2. Parmağı çekin bakın ne oluyor

Parmağı çekin bakın ne oluyor

http://skydexter4.free.fr/flash/tireledoigt.swf :D:D
  3. Vücudunuzda Saat Saat Neler Oluyor Bakın

Vücudunuzda Saat Saat Neler Oluyor Bakın

vücuduzda saat saat neler oluyor??mutlaka bakın vücuduzda saat saat neler oluyor??mutlaka bakın Vücudunuzda 24 saat boyunca neler olduğunu biliyor muydunuz ? 06.00 Kortizon salgılamasıyla organizma uyanıyor. Bu uyanma vücut için kendini yavaşca kalkmaya hazırlama işareti. Metabolizma hareketleniyor, günün işleri için enerji ve protein hizmete hazır oluyor. 07.00 Vücut hâlâ...
  4. Yumurta kabukları bakın ne oluyor?

Yumurta kabukları bakın ne oluyor?

Yumurtanın her şeklini çok severim; yağda, rafadan, kayısı, katı.... Haftada en az bir kere rafadan yumurta yapıyordum ve kabuklarını atıyordum. Bundan sonra kabukları atmayacağım ve bakın ne yapacağım. Bayıldım ben bunlara. Çok şirinler değil mi?
  5. Pi sayısının hikayesi nedir

Pi sayısının hikayesi nedir

Melekler, pi sayısının herhangi bir hikayesi var mı ? Nasıl çıkmış, kim bulmuş, tesadüf değildir herhalde..

Sayfayı Paylaş