gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

250 kişilik kadroya 10 bin başvuru

Konu, 'Çöplük' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

250 kişilik kadroya 10 bin kişi başvurdu. Başvuranlardan 9 bin 750'si işe alınamayacak

Ekonomik krizle birlikle işsiz sayısı her geçen gün artıyor. Az da olsa her yeni iş ilanı işsizler için umut oluyor. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı ve Zabıta Müdürlüğü'nde açılan 250 kişilik kadro için ilk 2 günde 10 bin kişi başvurdu.

İş kuyruğundakilerin tek amacı şanslı 250 kişi arasına girebilmek.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı ve Zabıta Müdürlüğü'nde 250 kişilik kadro açıldı. İlk iki günde başvuru sayısı 10 bini buldu.

Van'dan Edirne'ye; Şanlıurfa'dan Kütahya'ya kadar Türkiye'nin dört bir yanından İzmit'teki işe başvuru oldu.

Başvuranların son Kamu Personel Seçme Sınavı'ndan en az 50 puan almış olması gerekiyor. Ancak işe girmek için bu da yeterli değil.

Eleme için adaylar spor ve sözlü sınavdan geçiriliyor.

Başvurular cuma gününe kadar devam edecek.

250 kişilik kadroya 10 bin başvuru konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. DTP'de, '9 gencin üzerine 10 bin kişilik ordu gönderiliyor' diyen Demirtaş aday

DTP'de, '9 gencin üzerine 10 bin kişilik ordu gönderiliyor' diyen Demirtaş aday

Demokratik Toplum Partisi yarın yapacağı olağanüstü kongrede 22 Haziran’dan beri Genel Başkan Vekilliği yürüten Nurettin Demirtaş’ın adaylığı kesinleşti. Partinin fiili olarak eşbaşkanlık sistemi yürütmesinden dolayı diğer eşbaşkanın da DTP Mardin Milletkili Emine Ayna olması kararlaştırıldı. DTP’nin merakla beklenen Olağanüstü Kongresi yarın yapılacak. Park Otel’de yapılacak kongreye...
  2. Sinem Kobal 250 bin tl kazandı

Sinem Kobal 250 bin tl kazandı

BEYAZ’LA BAŞLAYAN GÖNÜL İLİŞKİSİ VE YENİ OYNADIĞI SİNEMA FİLMİYLE SON GÜNLERDE SIK SIK MAGAZİN GÜNDEMİNDE YER ALAN GENÇ OYUNCU SİNEM KOBAL, ANNESİ NURAY KOBAL İLE REKLAM FİLMİ ÇEKTİ. Bir deterjan firmasının 'Zamane Anneleri ve Kızları' ismini taşıyan 11 bölümlü reklam kampanyası için anlaşan anne kızın 250 bin TL aldıkları konuşuluyor. Bir yıllık reklam anlaşmasının ilk bölümü...
  3. Meb 10 bin yeni kadro daha açacak

Meb 10 bin yeni kadro daha açacak

2009 ağustos öğretmen kadroları Milli Eğitim Bakanlığı yeni dönemde 20 bin öğretmen atayacak. Atamalar için başvurular 9 Ağustos Perşembe günü başlıyor. 20 bin öğretmenin ardından Milli Eğitim Bakanlığı bu yıl içinde 10 bin yeni kadro daha açacak. Milli Eğitim Bakanlığı 2007-2008 eğitim öğretim dönemi hazırlıklarına öğretmen atamalarıyla başladı. Bakanlık 20 bin öğretmen alacak. Bunlardan 10...
  4. Bahçeli'ye 250 bin TL'lik dava

Bahçeli'ye 250 bin TL'lik dava

Başbakan Erdoğan, MHP lideri Devlet Bahçeli hakkında 250 bin TL'lik tazminat davası açtı. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, çeşitli mitinglerde yaptığı konuşmalarda, ''kişilik haklarına saldırıda bulunduğu'' iddiasıyla MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli aleyhine 250 bin TL'lik manevi tazminat davası açtı. Erdoğan'ın avukatları Muammer Cemaloğlu ile Fatih Şahin tarafından açılan davanın...
  5. 15 Bin Yeni Kadro Müjdesi...

15 Bin Yeni Kadro Müjdesi...

Gelir İdaresi Başkanlığı'nın Merkez ve Taşra Birimlerine, Değişik Unvanlarda 15 Bin 227 Yeni Kadro Tahsis Edilecek. Ekonomik ve Mali konularda önemli düzenlemeleri içeren, Gelir Vergisi Kanunu ile Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Tasarısı, Meclis'e sunuldu. Bazı vergilerde indirim, bazı vergilerde ise yeni düzenlemeler getiren tasarıda günlük...

Sayfayı Paylaş