gebe
  1. minabeyza

minabeyza Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

27. günümdeyim duphaston kulandım ve ateşim hala yüksek

Konu, 'Gebelik' kısmında minabeyza tarafından paylaşıldı.

arkdaşlar merhaba ben aranıza yeni katıldım. 3 yıldır bebek istiyorum.Doktor doktor gezdim neredeyse hepsi sorun yok değerlerin iyi sadece prolaktinim yüksekti bir ara sonra düzene girdi,kansızlık dedi biri de kan değerlerimde normale döndü sabırla kuzumu bekliyorum ama her ay hüsran maalesef . hatta geçen ay yumrutlamadan snr 2-3 gün süren kanamam da oldu dr olabileceğini bunun normal olduğunu söyledi.
    Bu ay 16 gün itibari ile duphaston içtim günde bir tane ve ilaç bitti şimdi.27 günümdeyim bazal ateşimi ölçüyorum genelde 37.5-37,6 seyrinde devam ediyo ama ayaklarımın altından ateş çıkıyor ,göğüslerim dolgunlaştı ve çok acıyo ara ara kasıklaqrımda hareket hissediyom ama acı gibi değil.sanki.ne olur duanızı ve bilgilerinizi eksik etmeyiniz.
    Bİrde vucüt ısısnı ölçerken sabah olması şartmı çünkü ben hep akşam saat:19:00 gibi ölçtüm.Çünkü ilk gün öyle yapmıştırm.
    hamil olanlar bilgilerini paylaşsın lütfen.:hail::ah::hail:

2. minabeyza

minabeyza Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kimse yok mu arkdaşlar ya

27. günümdeyim duphaston kulandım ve ateşim hala yüksek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yüksek ateş açıklama

Yüksek ateş açıklama

Rektal: 38, koltukaltı: 37, oral: 37,5 olarak ölçülen ateş yüksek ateştir. Yüksek ateş küçük çocuklarda havaleye neden olabilmektedir. Ayrıca ateş miyokard fonksiyonlarını olumsuz etkiliyebilmektedir. Çevresel faktörlerin (çevre ısısının artması, çeşitli metabolik hastalıklar, bazı ilaçlar) ısıyı artırmasına “hipetermi” denir. Ateşi yükselen kişi üşüdüğünü, oysa hipertermik kişi ise vücudunun...
  2. Yüksek ateş tedavisi

Yüksek ateş tedavisi

yüksek ateş, çocuklarda yüksek ateş, ve titreme, tedavisi, nedir, belirtileri, nasıl düşer, nedenleri, nasıl düşürülür, neden olur, titreme, kaç derecedir, Genelde çocuklarda karşılaştığımız yüksek ateş ve nedenlerini ele alıyoruz bu yazımızda Melek'ler. Yüksek ateş belirtileri nelerdir ve nasıl düşürülür; buyrun öğrenelim. Çocuklarda görülen yüksek ateş nasıl düşürülür, yüksek ateş...
  3. Duphaston kaç gün kullanılır ?

Duphaston kaç gün kullanılır ?

http://www.meleklermekani.com/hamilemiyim-soru-cevap-2012/204483-duphaston-kilo-yapar-mi.html konusunda bu ilaçla alakalı kilo yaparmı ne gibi belirtiler gösterir konusunu açmıştık. Bu ilaç kaç gün kullanılıyor ? Bunun kararını doktorlar veriyor arkadaşlarım. Adet düzensizliğinden dolayı verilen duphaston bazen bir bazen 3 kutu kullanılıyor. Bu hapı adet düzensizliği için doktorların...
  4. Duphaston kullandıktan kaç gün sonra adet olunur

Duphaston kullandıktan kaç gün sonra adet olunur

Duphaston tablek kullandıktan kaç gün sonra adet olunur oldunuz ? İleri tarihlere ertelenmiş regl döngüsünün düzenlenmesi adına doktorlar tarafından yazılan bu hapı sizler kaç gün kullandınız ? Kullandıktan ne kadar süre sonra adet oldunuz kızlar ? Bu hapı kullandıysanız ve bilgileriniz var ise, lütfen konunun altından bizlere bu konu hakkındaki sorularınızı ve düşüncelerinizi iletin. Diğer...
  5. Gebelikte yüksek ateş ve yapılması gerekenler

Gebelikte yüksek ateş ve yapılması gerekenler

hamilelikte yüksek ateş gebelikte ateş düşürme Merhaba melek'ler ve hamileo lan, bebek bekleyen tüm hanımlar, sizleri yakından ilgielndiren bir konuya değiniyor ve hamilelikte yüksek ateş hakkında bilmeniz gerekenleri konu alıyoruz bu sayfamızda. Hamile kadınların, özellikle soğuk kış günleri yaklaştıkça sürekli karşılaşacağı hastalıklar onları olumsuz etkilemektedir. Bu hastalıklara...

Sayfayı Paylaş