gebe
  1. Ozlemozkoylu

Ozlemozkoylu Forum Okuru

3 farklı test acil cevap alabilir miyim ?

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında Ozlemozkoylu tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar 3 farklı test yaptım 3 farklı zamanda. 3üde pozitif. Çift çizgi. Kan testi sonucları 2 gün sonra anca alabileceğim bir kaç sorundan ötürü. Bu kadar yanılma payı olur mu ? Eşime söylemek için kan testini mi beklemeliyim. Hamile değilsem gerçekten çok üzülecektir

2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.517
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba 3 testinizde pozitif .Evet plano testler hatalı sonuç veriyor da 3 nün birden hata vermesi biraz zor.

3 farklı test acil cevap alabilir miyim ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. acil cevap Altın çilek !!!

acil cevap Altın çilek !!!

altın çilekten ölen varmı Kızlar altın çilek kapsülü kullanan var mı aranızda , benim eşim tıp1 diyabet hastası ve bu kapsüllerden alıp zayıflamaya yardım için kullanmak istiyor gerçekten işe yarıyor mu ? Birde alan varsa hangi siteden aldığınızı da der misiniz? Hadi meleklerim yardım edin nolurr:küstüm:
  2. acil cevap lazım

acil cevap lazım

ya arkadaşlar ben 15 yaşındayım ve 36 ytl borcum var tamam fazla bir para değpil fakat bana göre fazla. annem ile babama diyemiyorum çünkü kızarlar. ya nasıl ödüycem bilemiyorum lütfen yardım edin. ne yapmam lazım.ne olur yardım edin. hep arkadaşım yüzünden oldu sınıfa avon satan bir kız girdi dediki ben avondan malzeme satıyorum alıcak olan varmı dedi ben sadce ilk başta 18 ytl lik malzeme...
  3. acil cevap kızlarrrrrrr...

acil cevap kızlarrrrrrr...

kızlar adetime 10 gün kala pembe kahve lekeler geldi test yaptım çok silik çıktı.arkadaş var eczacı vardır dedi. hala inannamıyorum .napmam gerek?bel kasık ağrısı iştah ve ateş var....ne olur yardımcı olun....
  4. acil cevap arıyorum hamile miyim??

acil cevap arıyorum hamile miyim??

merhabalar ben gizem. 19 yasındayım. nisanlımla 7 temmuzda ılıskıye gırdık. ben hazıranın 6 sında adet olmustum en son. ılac kullanıyodum ve temmuz baslarında bırakmıstım ama hala adet gormedım. bugun kan testi yaptırmaya gıttık nısanlımla 0.1 cıktı beta hcg. erken mı yaptırdık. hamıle olma olaslgm vr mı? kasık agrılrm var her gun. ayakta duramıyorum. bunlar psikolojık mı? lutfen yardımcı olun :((
  5. Kızlar acil cevap

Kızlar acil cevap

Kızlar adetime 6 gün var bugün pembe bi akıntı geldi kasıklarımda ara ara sızlama şeklinde ağrılar oluyor . İdrar testi yaptım negatif çıktı sizce hamilemiyim??

Sayfayı Paylaş