gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

3. Mustafanın Kişiliği nasıldı biliyor musunuz

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba arkadaşlar benim sizden bir ricam olacak acaba 3. Mustafanın Kişiliği hakkında bilgisi oaln var mı sizlerin arasında var ise lütfen 3. Mustafanın Kişiliği nedir nasıldı yazsın.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

3. Mustafa kişiliği
    3. Mustafanın Kişiliği hakkında bilgi

3. Mustafa ilme ve alimlere önem veren bir padişahtı. Cihangir mahlası ile şiirler yazmıştır. Ayrıca 3. Mustafa adil, hamiyetli, dindar ve çalışkandı. Verdiği görevleri takip ederdi ve mes’ullerinden hesap sorardı.

3. Mustafanın Kişiliği nasıldı biliyor musunuz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Saç Nasıl Yıkanmalı Biliyor muyuz ?

Saç Nasıl Yıkanmalı Biliyor muyuz ?

saç nasıl yıkanır saç nasıl yıkanmalı Saçlarınıza ihtiyacı olan bakımı yapmanın ilk şartı onları temiz tutmaktır melekler :) Tabi temiz tutmak adına saçları hergün yıkamak çok yanlıştır. Ayrıca saç nasık yıkanır bunu da iyi bilmek gerekir. Bu biliglerden sonra gerekli saç maskeleri ihtiyaca göre uygulanabilir. Bu yazımızda saç nasıl yıkanmalı, yıkarken nelere dikkat etmeli makalemizden...
  2. 3. Mustafanın Yaptığı Yenilikler nelerdir biliyor musunuz

3. Mustafanın Yaptığı Yenilikler nelerdir biliyor musunuz

Merhaba arkadaşlar bu msjımda benim gibi tarih seven arkadaşlarımdan 3. Mustafanın Yaptığı Yenilikler hakkında bilgi rica ediyorum.
  3. 3. Selim Besteleri Nelerdir biliyor musunuz

3. Selim Besteleri Nelerdir biliyor musunuz

Selam arkadaşlar aranızda tarih konusunda bilgi sahibi olan arkadaşlarımdan 3. Selim Besteleri Nelerdir diye bilgi istiyorum 3. Selim'in yaptığı Besteleri Nelerdir yazın lütfen!
  4. 4.Mustafanın Babası Kimdir biliyor musunuz

4.Mustafanın Babası Kimdir biliyor musunuz

selam arkadaşlar ben bir şeyi çok merak ettim aranızda tarih ile ilgili bilgisi oaln varsa bana 4.Mustafanın Babası Kimdir yazsın lütfen.
  5. Oje Nasıl Sürülür Biliyor musunuz?

Oje Nasıl Sürülür Biliyor musunuz?

oje nasıl sürülür, oje sürmek için, oje sürmenin incelikleri Sevgili melekler, "alırız elimize ojeyi, çıkarırız fırçasını süreriz işte" demeyin sakın. Zira zahmetsiz, temiz, muntazam ve çabuk bir şekilde oje sürmeyi herkes beceremez. Bu işin de bazı püf noktaları var. İşte oje sürmenin incelikleri... -Koyu renk ojenin mat görünmesini engellemek için, kırmızı ya da koyu...

Sayfayı Paylaş