+359 Sahte Bulgar gelinleri aman aman dikkat. | Melekler Mekanı FORUM - 27 Eylül 2016

+359 Sahte Bulgar gelinleri aman aman dikkat.

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında handanca tarafından paylaşıldı.

1. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63
    359 telefon kodu bulgaristan telefon kodu bulgaristan kodları dolandiricilari
    Arkadaşlar telefonuma şuan cevapsız çağrı geldi.

Numara +359 başlıyor. Merak ettim telefon fihristine baktım. Numara Bulgaristan'a aitti.
    İnternetten 359 telefon kodu olarak aradığımda ise şu haberi yakaladım.
    İyiki dönüp aramadım tekrar. Dikkatli olun. Bakın olay neymiş.

+359 ALAN KODU İLE ARANANLAR BU HABERİ OKUYUN!

Türk erkeklerinden evlenme vaadiyle para alan ve ortadan kaybolan Bulgar kızları için iki ülkenin konsoloslukları devreye girdi. Bulgaristan Başkonsolosluğu ‘sahte gelin’ şebekesine yönelik ülke çapında operasyon başlatılmasını sağladı.

Bulgar kızları, internetten tanıştıkları saf bekarlara bağı bahçeyi sattırıp dolandırınca diplomatik makamlar devreye girdi.

İnternette tanıştıkları Türk erkeklerinden evlenme vaadiyle para alan ve ortadan kaybolan Bulgar kızları için iki ülkenin konsoloslukları devreye girdi. Bulgaristan Başkonsolosluğu‘sahte gelin’ şebekesine yönelik ülke çapında operasyon başlatılmasını sağladı.

KIZLARA KANMAYIN

Konu hakkında açıklama yapan Bulgaristan’ın İstanbul Başkonsolosu Evgeni Genev bekarları uyararak “Türk erkekleri Bulgaristan’daki kızlara para gönderdikten sonra haber alamıyor. Çünkü bazı çeteler kızları kullanarak erkeklerden para koparıyor. Bulgar bayanlardan gelen yardım maillerine sakın kanmayın, dolandırılacaksınız” dedi. Sınır ötesi dolandırıcılık ise şöyle işliyor. Türkçe konuşan Bulgar kızlar, internette tanıştıkları Türk erkekleriyle samimiyeti ilerleterek Türkiye’ye gelmek için para istiyor. Havale ise kimlik kayıtları tutulmayan Western Union aracılığıyla yapılıyor. Bu nedenle kızların izini sürmek mümkün olmuyor. Kızların telefon numaraları da sahte isimlerle değiştiriliyor.

TEHLİKELİ NUMARALAR

BULGARİSTAN Türk Büyükelçiliği dolandırıcılık haberleri üzerine harekete geçti. Büyükelçilik çalışanı Semra Avşar, Bulgar yetkililerle işbirliği yapıldığını ve polisin operasyon düzenlediğini söyledi. Bulgar sahte gelinlerin kullandığı bazı telefon numaraları ise şöyle:(+359 887 *** 558), (+359 849 *** 252), (+359 896 *** 186), (+359 898 *** 385)

Kaynak: Akşam

Arzu 18 ve nese355 bunu beğendi.
  2. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

erkeklere uyarılar!!
    slm erkek arkadaslar. Burada telefonu 00359 ile baslayan bulgaristan telefonlarını asla aramayın. cünkü onlar sizin ciddi duygularınızla oynayıp size istanbula gelecegini, bekar yada evli oldugunu ama annesinin babasının hasta oldugunu, eşini sevmediğini deyip sizden para isteyip sizin saf duygularınızla oynamaktadır. Ben size söleyim uyarayım. Bunlar bulgaristan çingeneleridir. Zamanında çöpten ekmek toplayanlar şimdi dolandırıcıların hasıdır. Ve bu bulgar kızları mafya ile ortak calısmaktadır. Hiç bir sekilde müslümanlıkla, evlilikle alakası olmayan sadece para tuzagıdır. Ve asla hiç biri istanbula gelmemektedir. Ben size uyarmak istedim. Arasanız bile sizin konturunuz gidecektir. Ama siz farkında olmayackasınız. Özellikle su telefonun sahibi tam bir bulgar mafyasıdır ismi AYLİN HASANOVA. Adresi seıdınenıe sokak. No:2 SHUMEN / BULGARİSTAN TELİ:+00359893718352---00359893717823 Dır umarım anlatmıs ve uarımı yaptımıs anıyorum. tskler.

3. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63
    Arkadaşım erkeklere seslenmişsin ama ararken kim olduğunu bilmeden arıyorlar.. Cevapsız çağrı geldiğinde, Bayanlarında dikkatli olup, merak edip geri aramaması lazım!!!

4. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    60
    Ödül Puanları:
    48
    Cevapsiz cagrilar neden geri aranirki,ben aramam, arayacaksa cevapsiz cagri yapmasin dogru duzgun arasin degil mi ama,zaten cevapsiz cagrin yontemi eskiden beri ,belki caldirdigim numara ararda tanisiriz diye yapilan bir sey.

5. Şevvall

Şevvall Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Aman onlarda kanmasın görüyoruz televizyonlarda çoluğunu çocuğunu bırakıp onlara kanıyolar sonrada dolandırıldıklarını anlayıncada veryansın ediyolar hiç üzülmüyorum öyle insanlara insan hiç tanımadığı birini sırf sesini duydu diye yada güzelliği için evlenmeyi düşünmemeli..tabi bu benim şahsi fikrim ...bilgiler güzeldi emeğine sağlık...

Arzu 18 bunu beğendi.
  6. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.177
    Ödül Puanları:
    113
    Buna benzer olayı bende duydum daha önce bir tanıdığımızın başına geld bu tanıdıkta pek bir keklik olduğundan oyuna geldi gitti paracıkları te allam yaa Allah akıl fikir versin bu oyunlara gelenlere:D

Arzu 18 bunu beğendi.
  7. Turkmen23

Turkmen23 Forum Okuru

Herhalde Son Anda Kurtuldum

Selam Arkadaslar Daha Bir Suredir Basimda Olan Olayi Sizinle Paylasmak Istedim.
    Bir Kac Ay Once Telefonuma Skype Yukledim ,Aradan Bir Kac Gun Sonra Skypdan Bir Bayan Beni Ekledi,Aradan Bir Kac Gun Sonra Telefonumu Kurcalarken Bu Bayanin Online OLdugunu Gordum Selam la Olay Basladi Sudur Budur Derken Baya Ilerledi Bu Sohbet.Ha Dogruyu Soylemek Gerekirse Benden Hic Para Pul Felan IStemedi Am Bir An Evvel Gelmemi Istedi Bu Bayan Bulgaristandi ,Para Istemedigi Icin Hic Suphelenmedim Ama Dogrusunu Soylemek Gerekirsede Bulgar Kizlarinin Uc Kagidini Daha Once Duymustum Onun Icinde Biraz Cekiniyordum Ama Bir Yandan Da Bu Bayanin Sozlerine Dayanamayip Bir An Evvel Gitmeyi Dusnuyordum .
    Tam Biletimi Alicaktimki Bu Sayfayi Buldum.

Arzu 18 bunu beğendi.
  8. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63

Geçmiş olsun

9. Misafir Melek

Evet haklısın

Ya evet aslinda dediginde haklisin ama buna kanalar genelde kendini yalniz ve mutsuz hisseden kisler,o anki bosluktan kaynaklandigindan eminim.
    yoksa dediginde tamamen haklisin

Arzu 18 bunu beğendi.
  10. Misafir Melek

selamünaleyküm

+359899256275 bugün bu numaradan cevapsız çağrı aldım!!!! aman dikkattt

Arzu 18 bunu beğendi.
  11. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63

Boş durmuyorlarki sürekli çalışıyorlar.. Tuzağa kimler düşerse artık...

12. Misafir Melek

aman ha ben ucuz kurtuldum sakın sizde bulaşmayın

benim böyle bir olaydan haberim yoktu internette cf de tanıştım msonra skype yükledik burada uzun süreli arkadaşlık yapınca benimle evlenmek istanbula yerleşmek istediğii söyledi yol parasının yarısını gönderdim ama sınır kapısında çevrildiğii ve 300 euro üstünde olomazsa sınırdan geçemeyeceğini belirtti ama ben bu tuzağa düşmedim aman dikkat

Arzu 18 bunu beğendi.
  13. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    119
    Ödül Puanları:
    0
    cok güzel bir paylasım cok iyi oldu actıgınız konuyu tanıdıklarımıda söylicemmm

Arzu 18 bunu beğendi.
  14. Misafir Melek

Arkadaşlar artık skype den görüntülü olarakta aramaya ve eklemeye başladılar. Lutfen dikkat Bir kac adres size basak812 sibel_kız35 birde yunan var rayme_rudji. Şimdilik onlar benimle oynadığını zannediyorlar ama bakalım elmi yaman beymi

Arzu 18 bunu beğendi.
  15. Misafir Melek

bakın arkadaşlar ben az kalsın dolandırıyordum buraya baktım ve para göndermedim herşeden önce internnetten bir bakın nasıl bir numara diye]

kızlar çok uyanıktır çıkarı olmadan aramazlar bunu unutmayın beni halen arıyordlar bir kaçını verdim polsin eline inşallah bulurar

Arzu 18 bunu beğendi.
+359 Sahte Bulgar gelinleri aman aman dikkat. konusuna benzer içeriklerimiz
  1. +359 dan tel geldi

Merhaba melekler daha önce bu konu açılmıştı ama ben güncellemek istedim..Bana +359895099562 den telefon geldi önce hep çağrı atıldı..Benimde 2 kontürüm kaldığından bilerek aradım daha doğrusu eşim aradı.Hoperlör açık konuştu.Karşıdaki kadın romanyadan aradığını arkadaş aradığını söyledi.Eşimde ben evliyim bir daha arama dedi sanki tel eşimin kendisininmiş gibi konuştu.Kadıın olsun ne olacak...

Sayfayı Paylaş