gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

37 yaşında ikinci bebek için çok mu geç?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

37 yaşındayım 7 yaşında bir kızım var ve kardeş istiyor. Babamız da taraftar ama ben emin değilim.Çalışıyorum.Henüz rahata erdim derken tekrar kaseti başa sarmak zor geliyor. Acaba yanlış mı düşünüyorum?Sizin fikirleriniz neler ?

2. AYŞEDEN

AYŞEDEN Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    614
    Ödül Puanları:
    113
    Canım bende calışan bir bayanım yaşım 36 ve beş yaşında bir oğlum var nerdeyse seninle aynıyız ve ben kendimi ikinci cocuğa hazırladım ve istiyorum önemli olan senin istemen benim annemde 40 yaşında doğurdu sen hazırmızsın

3. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
    Bence hicte gec degil. Istedikten sonra :) hem daha da gec olmadan kizina bi kardes yap:)
    Allah hayirlisini versin canim :)

4. deniz-07

deniz-07 Rüya Tabiri Editörü

Beğenilen Mesajlar:
    271
    Ödül Puanları:
    0
    ewt geç değil sağlık bakımından her hangi bir sorun yoksa bence normal birde çocuğunun dertleşeceği yardımlaşacağı bir kardeşi olmalı onu bundan mahrum etme bence

5. bernam07

bernam07 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    52
    Ödül Puanları:
    28
    hiç sanmıyorum neden geç olsun hem ileri yaşta doğum kadınların meme kanserinden korunmasına yardım ediyor emzirmek sağlığı geri kazandırıyor.

37 yaşında ikinci bebek için çok mu geç? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. '''''''''''HAPŞUUUU''''''''bi çok yaşa yok mu yaw...

'''''''''''HAPŞUUUU''''''''bi çok yaşa yok mu yaw...

hapşuaaa, hapupu, hiyepşi. pepsi. - abi elini ağzına kapatsana. - ulan ordan kaç basınç fışkırıyo biliyo musun, elin kırılır. - çeneni de kapat. ———————— - haaaapşu. elhamdülillah. - yerhamki allah. - yehdini ve yehdini kümüllah. - essalamü aleyküm ve rahmetullah. essalamü aleyküm ve rahmetullah. - yallah şoför yallah, povor mia. ————————– -cok ya$a -var mı bildigin yontem? -…nasil yani?...
  2. Bebeklerin gece beslenmesi doğru mu?

Bebeklerin gece beslenmesi doğru mu?

bebeklerde gece beslenmesi Beslenme ve diyet uzmanı Aysen Arıcan genelde yanlış olduğu bilinen 'bebeklerin gece beslenmesi' ve uyku düzeni konusuna açıklık getiriyor. Bebeğinizin uyku saatlerini planlayabilirsiniz. Geceleri 20- 20.30 sıralarında uyuması uygun olacaktır. Bu saatlerde bebeğiniz çok enerjik görünse de yatmasını sağlayın. gündüz uykularını da belli saatlere planlamaya çalışın....
  3. Tüp bebek için geç kalmayın

Tüp bebek için geç kalmayın

dr yılmaz güzel erciyes üniversitesi tüp bebek merkezi Bebek sahibi olamayan kadınların, son çare olarak tüp bebek yöntemine başvurdukları için genellikle geç kaldıkları vurgulandı. Ortalama 35 yaşından sonra kadınların yumurta sayısının azalması veya yumurtaların kalitesinin bozulması nedeniyle tüp bebekte gebelik oranının düştüğü hatırlatıldı. Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Tüp Bebek...
  4. Gece İçin Çok Şık Abiyeler

Gece İçin Çok Şık Abiyeler

çok şık abiyeler abiyeler istanbul Gece Dışarı Çıkarken Ne Giysem Diye Düşünenlere Birkaç Şık Öneri
  5. artık herşey için çok geç demek için çok geç....

artık herşey için çok geç demek için çok geç....

herşey için çok geç unutmak zorundayım gözyaşlarımı bir kenara atmak artık herşey için çok geç sözleri Unutmak zorundayım... Göz yaşlarımı bir kenara atmak ve senden kopmak zorundayım... Artık ne sana dönebilirim.. Ne de yeniden sevebilirim... Unutmayı hiç bilmem ben... Hiç alışmamışım ki böylesine sevilmelere... Hiç alışık değilim ki karşılıklı sevdalara... Onun için diyorum ya.. Çok zor...

Sayfayı Paylaş