gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

4+4+4 eğitim sistemi ne zaaman uygulanacak

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlarım bu 4+4+4 eğitim sistemi nedir ve bu sisteme ne zaman geçilecek ne zaman uygulanacak bilginiz var mı ?

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

3. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

yok

ben beşe gidiyorum bize hangi sistem uygulanacak

4+4+4 eğitim sistemi ne zaaman uygulanacak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. neden 2x2 +4 eder

neden 2x2 +4 eder

Haftanın beş gunu ise otobüs ile gidip geldiğinizi varsayalim. Her sefer bir milyonluk bir biletle yapiliyor. On milyon tutarinda on tane bilet aldiniz. Her gun gidi$ geliş kullandikca iki tanesi eksiliyor. Bunun eşitlikteki yeri (-2) dir dir. Siz bu isi beş gün suresince yani 5 kez yaparsaniz (-2)x( +5)= 10 olur. Diyelim ki bayram tatilinin iki gunu o haftanin Perşembe ve Cuma günlerine geldi...
  2. Alyans neden 4. Parmaktadir...:) ???

Alyans neden 4. Parmaktadir...:) ???

parmakta alyans rüyada parmakta alyans görmek alyanslı eller Alyansı neden dördüncü parmağımıza takmalıyız? Bunun, Çinliler’in anlattığı çok güzel ve inandırıcı bir açıklaması var... Başparmak, anne-babanızı, Işaret parmağı, kardeşlerinizi, Orta parmak, sizi, Dördüncü parmak (yani yüzük parmağı), hayat arkadaşınızı, Ve serçe parmak, çocuklarınızı temsil eder. Ilk önce avuçlarınızı...
  3. Kocanızı 4 Adımda Eğitin

Kocanızı 4 Adımda Eğitin

erkekler,nasıl eğitilir,nasıl davranılır,ne yapmak gerek,erkekleri eğitmek istiyorsanız buyrun arkadaşlar... Bir dediğinizi iki etmeyen, itaatkâr bir kocanız mı olsun istiyorsunuz? İşte Tempo’dan ABD’li Amy Sutherland’in 4 adımda başarıya ulaşan yöntemi :D:D Koca eğitiminin temel kuralları Olumlu davranışı takdir ettiğinizi belli edin. Kirli sepetine bir tek çorap bile atsa...
  4. 4 4 4 eğitim sistemi nedir nasıl olacak buyrun öğrenelim

4 4 4 eğitim sistemi nedir nasıl olacak buyrun öğrenelim

4 4 4 eğitim sistemi nedir 4 4 4 eğitim sistemi nasıl olacak Merhaba Sevgili Melek'ler, bu sayfamızda 4 4 4 eğitim sistemi hakkında merak edieln tüm bilgileri paylaşıma açıyoruz ve ilgili tüm misafirlerimizi de bu konumuza davet ediyoruz. Hükümet eğitimde iki önemli adım atmaya hazırlanıyor. Zorunlu eğitim 12 yıl olacak, katsayı adaletsizliği de yasayla ortadan kaldırılacak. Hedef mesleki...
  5. 4+4+4 Eğitim Sistemi Hakkında Bilmeniz Gerekenler 2013

4+4+4 Eğitim Sistemi Hakkında Bilmeniz Gerekenler 2013

4+4+4 sistemi nedir 4+4+4 eğitim sistemi Sevgili melekler, her ne kadar bazılarının hoşuna gitse de gitmese de 4+4+4 eğitim sistemi bu yıldan başlamak üzere uygulamaya konulacak. Ancak 4+4+4 sistemi nedir, nasıl uygulanacak bilgi yetersizliğimiz ve kafamızda da bazı sorular mevcut. İşte tüm bu konularla ilgili soruları MEB Ömer Dinçer yanıtladı İşte detaylar..... Milli Eğitim Bakanı...

Sayfayı Paylaş