gebe
  1. Dilan0101

Dilan0101 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3

4 aydır korunmuyoruz çocuk istiyorum olmuyor yardım lütfen

Konu, 'İlk Merhaba' kısmında Dilan0101 tarafından paylaşıldı.

Mrb araniza yeni katildim ve bayadir takip ediyodum bugune nasipmis benim bi sorum olcak kizlar ben 4 yillik evliyim yani yeni girdim ben ve esim 3 sene dogal yolla korunduk 4 aydir korunmuyoruz bebis istiyoruz allah herkeze anneligi tattirsin ins. Bu ay bi hamilelik suphesi girdi icime ve 2 aydir duzenli adet olamiyorum ya 2 gun suruyo az bisekilde yada afedersiniz simsiyah bi adet goruyorum doktora gittim bebis istiyoruz dedim muayne etti hersey normal cikti ama bu ay bi tuhafim midem bulaniyo arada basim donuyo bazen kasiklarim agriyo ve en cokta sag kasigim agriyo sanki orda bisey varmis gibi hissediyorum buarada folik asitde kullaniyorum simdi eczaneden gebelik testi aldim simdi yapimi testi simdiden tesekkur ederim cvplarinizi bekliyorum

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Adet renginde ki değişiklikler özellikle siyahımsı yada koyu kahve gibi adet kanı enfeksiyona bağlıdır. Gebelik testi adet gecikmesinin hemen akabinde yapabilirsin ve hatta en etkili şekil de sonuç vermesi için sabah aç karnına ilk idrarınla yaparsan daha iyi olur. Bu arada aramıza hoşgeldin;)

BEYZA21 bunu beğendi.
  3. Dilan0101

Dilan0101 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    H.b bilgilendirdigin icin tesekkur ederim.yarin doktoruma gidicem neden boyle oluyor anlamiyorum bugunde kasiklarimda hem agri hem kasilma oluyo bide belim cok agriyo ins. Kotu bisey cikmaz bebis olsunda gerisi onemli degil ya ☺☺

4. Dilan0101

Dilan0101 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Yarin haber veririm bakim nedicek doktorum allah herkese hayirli evlat versin o duyguyu tatdirsin ins. ☺

BEYZA21 bunu beğendi.
  5. Dilan0101

Dilan0101 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Gittim doktorum alttan muayne etti ve dediki karninda sivi var yakin zamanda iliskiyemi girdin dedi evet dedim 1 hafta oldu dedim tmm dedi okadar anlamadim acaba dollenmemi oluyo ki kizlar ins. Ya☺

6. Dilan0101

Dilan0101 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Ve hala agrim devam ediyo

4 aydır korunmuyoruz çocuk istiyorum olmuyor yardım lütfen konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2. çocuğu istiyoruz ama olmuyor

2. çocuğu istiyoruz ama olmuyor

slm arkadaslar benım ıkı bucuk yasında bı oğlum var hemde bı kerede hamıle kalmıştım ona ve şimdi ikinciyi istıyoruz özellıklede eşim çok istıo 4 aydır korunmuyoruz ama olmuyo eşime bı evlat daha vermek ıstıyorum bunun için çok üzülüyorum..bakalım adetıme 4 gun kaldı acaba kanda çıkarmı varsa??? ben yıne o duyguyu yaşadım Allahım yaşamayanlara benden önce nasıp etsın inşallah..
  2. Üç Aylar Nedir yardım istiyorum

Üç Aylar Nedir yardım istiyorum

Üç Aylar Nedir üç aylarda ne yapılır bu konu hakkında bana bilgi vermeniz mümkün mü?
  3. 4 Aylık evliyim çocuk istiyorum yardım lütfen

4 Aylık evliyim çocuk istiyorum yardım lütfen

BN nerden başlıcamı bilemiornm şimdi20 yaşındaym daha doldurmadım 4 aylık ewlym 3ay korunduk mayıs 11 den itibaren korunmadık fakat işey daha var 9 mayısda adet olmam gerekrkn olmadım18 mayıs da oldum normal adet gbiydi 13nde test yaptm neg.çktı kasıklarımda boşluklarmda sancı oluo ara ara nefes almamı zorlayan değişih hssdiorm.test yapmaya korkuyorm neg. çıkarsa üzülürüm.
  4. 1 buçuk 2 senedir çocuğum olmuyor Lütfen yardım edin

1 buçuk 2 senedir çocuğum olmuyor Lütfen yardım edin

Lütfen yardım edin 1 buçuk 2 senedir çocuğum olmuyo adetimde gecikme var bu gün üçüncü günüm adet yaklaşık 10 gündür gögüs uçlarında bi hassasiyet oluştu ve normaldede akıntım vardır ama bu aralar daha fazla hiç rüya görmem ama 4 gündür üstüste rüyalar görüyorum belimde ağrı var allahım kafayı yicem yardımcı olurmusunuz test alıp her ay test yaptırmaktan bıktım korkuyprum test yapmaya :( :18:
  5. Hediye almak istiyorum yardım lütfen

Hediye almak istiyorum yardım lütfen

merhaba yeni doğan bebeğe nasıl bir hediye almam gerekir. daha önceden bazı arkadaşlarım bana bir kaç fikir verdi fakat kafama çok yatmadı. sizlerinde fikirlerini dinlemek isterim. teşekkürler.

Sayfayı Paylaş