gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

4 derste modern bir ev

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Modernizmin izlerini evinize taşımak istiyorsanız, işte size dikkat etmeniz gereken noktalar. Dizayn etme isteğiniz oldukça fazla olabilir ve evinizle uğraşmayı çok sevebilirsiniz
    Fakat şöyle bir gerçek var ki; iş eviniz için istediğiniz şeyleri yapmaya geldiğinde, durum biraz karışık bir hal alabilir. Evinizde yaratmak istediğiniz tarzın ayrıntılarıyla ve belki de evinizin renkleriyle sorun yaşayabilirsiniz.
    1) Salonunuza enerji katmak için renkleri kullanın
    Herkes evinde rengarenK duvarlar istemeyebilir, ama şöyle bir gerçek var ki, herkes uyumlu renklerle döşenmiş enerjik bir salonun hayalini kurar. İşte siz de bu hayalinizi gerçekleştirebilmek için, evinize kırmızı, mavi ve lacivert tonlarında mobilyalar alabilirsiniz. Açık renk duvarları olan evinizde, koyu renk mobilyalar çok şık bir konrtast yaratacaktır.
    2) Geçmişin çizgilerinden yararlanın
    Modern tarzlar, geçmişin mobilyalarıyla kolaylıkla adapte olabilir. Minimalist çizgiler geçmişi mutlaka bir yerden yakalayacaktır. Örneğin eski tarz, kafesli camlardan oluşmuş pencereizin önüne, çok modern bir kitaplık ve ya kahve masası ve koltuklar koyabilirsiniz.
    3) Ayrıntılara dikkat edin
    Küçük detaylar bazen evinizi çok güzel yapabildiği gibi, tam tersine çok kötü de yapabilir. Örneğin mutfağınızda dikkat etmeniz gereken bütün rafların kapaklı ya da bütün rafların açık olmamasıdır. Eğer üst taraftaki rafları kapaklı yaptıysanız, alt tarafa da açık raflar yapın. Böylece mutfağınızı çok dağınık ya da çok bunaltıcı olmaktan kurtarırsınız.
    4) Her şeyin birbiriyle bağlantılı olması gerekir
    Evinizdeki hiç bir eşyanın “bu da nerden çıktı şimdi” hissi vermemesi gerekir. Salonunuzdan mutfağınıza aynı tarzı korumalısınız ki, evinizde bölünmeyesiniz. Salonunuzu modern, mutfağınızı da bir kır evi tarzında döşerseniz; siz ve evinize gelen misafirler odadan odaya geçerken yabancılık çekeceklerdir. Tabi buna yatak odalarınız dahil değil.

4 derste modern bir ev konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. modern evler

modern evler

modern evler modern ev modelleri
  2. Modern Evlere Modern Sobalar

Modern Evlere Modern Sobalar

modern evler sobalar dekoratif sobalar evet kızlar sobalar nasıl farklı ve şıklar bence seçin beğenin postayla göndereyim
  3. Modern bir ev için 4 altın kural

Modern bir ev için 4 altın kural

Modern ev dekorasyonu Modern ev dekore etmek için Ben vintage, country tarzı ev dekorasyonlarını sevmiyorum. Benim evim modern olacak. Bir gün ielrde bahçeli bir kır evim olursa orası için country tarzı düşünebilirim orası ayrı:) Siz de benim gibi modern bir ev dekorasyonu istiyorsanız modern ev dekorasyonu için önerileri mutlaka okuyum meleklerim. Salonunuza enerji katmak...
  4. Dairesel Mimarili modern bir ev

Dairesel Mimarili modern bir ev

Dairesel mimari örneği Modern ev dekorasyon örneği Portekizli mimar mario Martins tarafından tasarlanan bu dairesel mimarili ev çok modern bir bina olmuş meleklerim. Evin iç dekorasyonu ise beyaz renk dekorasyon örneği oluşturuyor. Evini beyaz renkte dekoe etmek isteyen melekler için iyi öneriler sunuyor. Sizi şık ev dekorasyon örneği ile başbaşa bırakıyorum meleklerim.
  5. 4+4+4 Yeni Sistemde Ders İsimleri ve Ders Saatleri Çizelgesi Burada Melekler

4+4+4 Yeni Sistemde Ders İsimleri ve Ders Saatleri Çizelgesi Burada Melekler

4+4+4 ders programı çizelgesi 4+4+4 ders saatları çizelgesi Sevgili melekler, bildiğiniz gibi 17 Eylül sabahı ders zilinin çalmasıyla birlikte eğitim sisteminde 4+4+4 programına geçilecek. MEB bu konuyla ilgili olarak 4+4+4 ders saatları çizelgesi yayınladı. Lafı fazla uzatmadan 4+4+4 ders programı çizelgesi ile sizleri başbaşa bırakıyoruz...

Sayfayı Paylaş