4 Şubat 2013 Günlük Burç Yorumları

TİTAN

*Melekler Mekanı*
4 Şubat 2013 Günlük Burç Yorumları
Bu konu; 4 Şubat 2013 günlük burç yorumları hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için 4 Şubat günlük burç yorumlarını aşağıdaki makaleden sizlerle paylaşıyoruz...Gününüz güzel geçsin..

burclar_1-d1.gif

KOÇ
Gökyüzü bugün enerjinizi yoğun bir şekilde yükseltecek. Hesap kitap yapmadan risklere atılabilir, buna bağlı sorunlar yaşayabilirsiniz. Zihniniz sürekli bir şeylerle dolu olacağından uyku düzeniniz bozulabilir ve hemen her şeyi yanlış değerlendirebilirsiniz. Enerjinizi dengelemeli, kontrollü davranmalısınız. Her şeyin üstesinden gelmeye hazırsınız. Kişisel girişimler hedeflerinize dair planlamalar için harika bir dönemdir. Ben merkezli düşünmeyi bir kenara bırakın. İlişkilerinizde birden fazla duyguyu bir arada yaşayabilirsiniz. Kimi zaman sevgi dolu, kimi zaman sıkıntılı ve çatışmaların olabileceği enerjileri deneyimleyeceğiniz bir gündesiniz. Sakin ve sabırlı tavrınızı korumanız gerekli. Şimdi işinize konsantre olun ve gelen fırsatları değerlendirin. Çalışma ve gayretlerinizin karşılığını fazlasıyla alacaksınız. Eş ya da sevgilinize özen gösterin. Onların fikirlerine değer verin ve bu enerjiyi pozitif yönde kullanın. Aldığınız enerjileri bu şekilde kullanmadığınızda kendi kendinizi içinden çıkılmaz durumlara sokabilirsiniz.

Günün Olumlaması: Hayatın akışına uyum sağlayıp onunla birlikte akarken hep yenilendiğimi, olgunlaştığımı bilirim. Bana değer katan olumlu özelliklerimden ayrılmam, hiçbir zaman da bir önceki gibi olmam. İşimdeki ışık yaşamımın her alanını aydınlatmaya hep devam eder.

Günün Rengi: Turkuaz

BOĞA
Finansal konularda dikkatli olmanız gereken bir gündesiniz. Başarı potansiyelinizi artırmak için kendinizi geliştirin. Arkadaşlık ilişkilerinizde fikir ayrılıkları yaşamanız olası. Böyle bir durumla karşı karşıya kaldığınızda geri çekilin ve tartışmaya girmeyin. Aynı şekilde aşk hayatınızda da bu sorunu yaşamanız olası. Sebep parasal konular da olabilir. Sağduyulu davranın, sonrasında pişman olacağınız ani kararlar vermeyin ve fevri davranışlardan kaçının. Bu dönemde hiç aklınızda yokken bir mülk edinebilirsiniz. Ruhsal dengeleri, kuralları ve ilahi gerçekleri anlamakta deneyimleriniz çoğalacaktır. Geçmişte kalması gereken düşünce kalıplarından vazgeçmek ve esaslı yeniliklere başlamak için favori bir gündür bugün.

Günün Olumlaması: Beni güçsüz bırakan, sınırlandıran, yanlış anlaşılmalar yaşamama sebep olan bütün davranışlarımı ve hareketlerimi değiştiriyorum. Yerlerine beni geliştiren, kendimi en iyi şekilde ifade etmemi sağlayan, ruhsallığımı, akıl yetilerimi geliştiren düşünceleri koyuyorum.

Günün Rengi: Oranj

İKİZLER
Bugün, işinizle ilgili konularda güç gösterileri, çatışmalar ve kararsızlıklar gündeminizi meşgul edebilir. İniş ve çıkışların yoğun olarak yaşanabileceği bugün, ruhsal olarak kendinizi güçlü kılmanız için dua, meditasyon gibi konulara yönelmelisiniz. Direkt ya da dolaylı bir şekilde işinizi etkileyen ani değişimler yaşanabilir, dikkatli olmanızda fayda var. Başkalarının size haksızlık yaptığı düşüncesiyle öfkelenerek hareket etmekten kaçının. Haklıyken haksız durumuna düşmek istemiyorsanız, sakinliğinizi muhafaza etmek için elinizden geleni yapın. Sürpriz bir başarı söz konusu olabilir. Sadece iyimserliğinizi dengeleyin ve iş arkadaşlarınızdan gelecek rekabete dikkat edin. İç sesinize güvenin ve sakinleşin.

Günün Olumlaması: Anlıyor, bağışlıyor ve tüm kalbimle şükrediyorum. Yaşamımda gelişen güzel olaylara yön verebildiğim için kendime saygı duyuyorum. Beni yaratan yüce güce teşekkür ediyorum, bana sunduğu olanakları en iyi şekilde değerlendireceğim ve yaşamımın her anının kıymetini bilerek hareket edeceğim.

Günün Rengi: Yeşil

YENGEÇ
Gökler bugün ruhunuzu rahatlatacak enerjiler sunuyor sizlere. İçsel dünyanızı rahatlatıp yenilenebilirsiniz. Ruhunuzdaki yenilenen değişimin enerjisini tüm benliğinizle yaşamaya başlayın. Yeni bir ilişki için olumlu başlangıçlara adım atabilirsiniz. Dikkat, aşk kapınızı çalabilir! Gökyüzü, diğer yandan işle ilgili konularda dikkatli olmanız için sizleri uyarıyor. İş hayatınızda gün boyunca güç kavgaları, entrikalar ve iş arkadaşlarınızın sizi kışkırtması sonucu yönetici ya da iş yaptığınız insanlarla tartışmalar ve beraberinde telafisi söz konusu olmayan sonlar yaşanabilir. Bu hassas süreçlerde öfkenizi kontrol altında tutmaya çalışmalısınız. Enerjinizi işiniz için kullanırsanız harika fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.

Günün Olumlaması: Ruhumun içinde barındığı renkler, işime ve hayatıma tüm güzel enerjisiyle yansıyor, yaşamıma her anlamda zenginlik katıyor. Sahip olduğum özelliklerimi en güzel haliyle iş hayatıma adapte ediyor ve ilerliyorum.

Günün Rengi: Turuncu

ASLAN
Gökyüzü sizlere yansıyacak güçlü enerjilerle, yaşamınızın hemen her alanında olumlu etkileri de beraberinde getirecektir. Hayal gücünüzü en iyi şekilde değerlendirebileceğiniz bu süreci sonuna kadar değerlendirin. Mistik gezegenin şansını, aşk ve iş hayatınızda etkili bir şekilde yenilenen değişimle, yoğun olarak hissedeceksiniz. Sosyalleşin ve doğru zamanda, doğru yerde olmanın şansını yakalayın. Dikkat etmeniz gereken konular ise beklenmedik masraflar ve finansal sorunlar kapınızı bir anda çalabilir. Bugün parasal harcamalarınıza, sigorta ve vergi faturalardan kaynaklanan sorunlara dikkat etmelisiniz. Özel yaşamınızda ise birlikte olduğunuz insanla ilgili umutsuzluğa kapıldığınız konularda da yaşanacak olumlu gelişmeler sizleri mutlu edecek. Şimdi olayları iyi değerlendirin ve duygularınızı özgür bırakın.

Günün Olumlaması: Kendimi bütünüyle, olduğum gibi seviyor ve takdir ediyorum. Kendimi özgürce, tam anlamı ile ve kolayca ifade ediyorum. Yaşamın bana sunduklarına tüm kalbimle şükrediyor ve ilerliyorum.

BAŞAK
Gökyüzünün olumlu etkisi bugün bilinçaltınızı harekete geçirecek, geçmişteki deneyimleriniz ve düşünceleriniz sizin kendinize dönüp bakmanızı sağlayacak. Bu, kısa vadede sizlere sıkıntılı gibi gelse de bugün yaşamınızı etkileyen sorunları çözmek için fırsattır. Direnciniz artacak, kişisel kariyer hedeflerinizi gerçekleştirmek için gökyüzünün olumlu enerjileri sizleri güçlendirecek. İş hayatınızda büyük başarıların altına imzanızı atabilirsiniz. Çabalarınızın destekleneceği bir dönemdesiniz. Özel yaşamınızda fevri davranışlar sergilemekten uzak durun, bir anda beraber olduğunuz insanı kırabilir, hiç hak etmediği tavırlar sergileyerek sizden tamamen uzaklaşmasına sebep olabilirsiniz.

Günün Olumlaması: Bilinçaltım ve bilinç üstüm mükemmel bir uyum içinde. Tüm negatif düşünce ve olayları yaşamımdan sevgiyle uzaklaştırıyor, Kendimi tam olduğum gibi ifade ederek meslekİ ve özel hayatımda isteklerime sahip olmak için mücadele etmeyi seçiyorum.

Günün Rengi: Lila

TERAZİ
Bugün kendinizi zinde ve sağlıklı hissedebilirsiniz. Göksel enerjilerle hayatınızın tüm iplerini ele alma arzunuzun yoğun olduğu bu enerji altında serbest, direkt, çalışkan, bağımsız ve kendinizden emin bir şekilde yeteneklerinizi cesurca ortaya koyabileceğiniz özel zamanlardasınız. İlgi odağı olma isteğinizin artacağı bu süreçte, yaptığınız işte yükselmek istiyorsanız veya yönetici pozisyonundaysanız ekibiniz içinde liderliğinizi gösterebilmek ve kabul ettirmek çok daha kolaydır. Aktif ve girişimci yanlarınızın fazlasıyla ön planda olması size yeni hedefler kazandıracağı gibi kafanızın içindekileri cesaretle ön plana çıkarabilmeniz de destekleyici olacaktır. Karşılaşabileceğiniz zorluklara karşı ılımlı davranmaya çalışırsanız, herhangi büyük bir sorun çıkmadan yolunuzda ilerleyebilirsiniz.

Günün Olumlaması: Yüksek bilincim sorumluluklarımı yerine getirebilmem ve yaşamı güvenle sürdürebilmem için ruhumun mücadeleci yanını uyandırıyor. Sezgilerim karanlığa düşmeden aydınlığa ulaşabilmem için bana rehberlik ediyor.

AKREP
Gökyüzü bugün, kişiliğiniz ve duygularınız arasındaki dengeyi sağlamanız için sizleri uyarıyor. Kişiliğiniz ile duygularınızı dengelemeye çalışmalısınız. Bugün kadın ve erkek ilişkilerinde sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Aile bireyleriniz de bu durumun içinde olabilirler. Duygusal konularda uzlaşı sağlamanız oldukça güçtür. Fiziksel olarak kendinizi yorgun hissedebilirsiniz. Duygusal konularda yapacağınız ani çıkışlar karşıt fikirlerle çatışmaları artırabilir. Sakin davranın ve olayları sadece kendi tarafınızdan değil karşınızdakilerin yönünden de ele almaya çalışın. Uzlaşmacı tavrınızla yaşananları dengeleyebilirsiniz. Fikirlerinize başka insanların meydan okumasına alışmalısınız.

Günün Olumlaması: Ben kendi özümden gelen fikirlerimi ifade ettikçe, başkaları bunu kabul etmese de saygı duyarlar ve böylece dünya daha zevkli, daha huzurlu ve zengin bir dünya haline gelir. Herkes özünden geldiği gibi davrandığında her birimiz bilinçli olarak kendi dünyamızdaki cennetimizi yaşarız.

Günün Rengi: Mavi

YAY
Bugün gereksinimlerinizle ilgili başka insanlarla anlaşma yoluna gitmeniz halinde, kafanızın içindekileri gerçekleştireceğinize dair bir inanç gelişebilir. Bu enerji, hayallerinizi birlikte gerçekleştirmek ve parasal açıdan güçlenmek adına size zengin bir düş gücü sağlayabilir. Yani elde edilmek istenen her şey önce kafanızın içinde şekillenir ve daha sonra el ele gerçeğe dönüştürebilir. Bu süreci olumlu açıdan kullanmalısınız, işin özü de budur. Parasal konularda inişler ve çıkışların olabileceği bugün sizi yanıltabilir de. Yani para elinize geçince plansız bir şekilde harcamalarda bulunursanız zor durumda kalmanız mümkündür. Tam tersi kötümser düşünmeniz ise cesaretinizi kırıcı bir durumdur. Başarıya giden yolda duyarlılığınızı dengede tutmak, akıllıca paylaşımlarda bulunmak ve bilinçli hareket etmekten geçer.

Günün Olumlaması: Duygularım benim olaylara karşı verdiğim tepkilerdir. Bu yüzden duygularım benim hazinemdir. Kızgınlık ve kırgınlıklarımı sevgiyle kucaklıyor, beni ve sevdiklerimi rahatsız etmelerine izin vermiyorum.

Günün Rengi: Yeşil

OĞLAK
Bugün karşınıza çıkan fırsatları iyi değerlendirmek ve alışkanlıklarınızın esiri olmak yerine, yenilenmeden yana düşünmeniz faydalı olacaktır. “Ben artık değişimden yanayım ve geleceğim adına yeni kararlar vermek istiyorum” düşüncesini zihninize yerleştirin. Kendinizi analiz ederek hayatın her alanında deneyimler kazandığınız konuları değerlendirmeniz ve aynı hataları bir daha tekrar etmemeniz için kararlar alabilirsiniz. Yaşamınızda bir dönem bitip yeni bir dönem başlıyor adeta fakat siz ne kadar kabul etmekte zorlansanız da birtakım olayların önüne geçemezsiniz. Bu durumda isyan edip olayların üzerine gitmemelisiniz. Sakinliği koruyarak enerjinizi dengede tutmaya çalışmalısınız.

Günün Olumlaması: Ruhumu ve aklımı, gönlümü arıtmak için kullanıyorum. Yaşamımı güvenle sürdürebilmem için en yüksek akıl yetilerimi faaliyete geçiriyorum. Anlamayı ve bilmeyi seçiyorum. Ruhumu gerçeğin ışığına açıyor ve güçleniyorum.

KOVA
Gökyüzü bugün, huzursuz bir ruh halinde olacağınıza ve sabırsızlık duygunuzun yoğun olacağına işaret etmekte. Duygularınız yüzünden tutkularınızla hareket edersiniz. Vereceğiniz kararlarda sağduyunuzu kaybedebilirsiniz. Kendinizi ifade ederken agresif davranışlarda bulunursunuz. Tepkili konuşmak yerine oturup bir kez daha düşünmenizde fayda vardır. Çok duygusalsınız, olaylardan çok çabuk etkilenebilirsiniz. Yanlış anlaşılmalar, tartışmaları da beraberinde getirebilir. Sezgileriniz de iş başında; mistik yönünüzü sonuna kadar kullanmanız, olayları daha doğru değerlendirmenize yardımcı olacaktır. Özel yaşamınızda ise yeni başlangıçlar söz konusu. Bu süreç içinde uzun süreden beri devam eden aşk ilişkilerinde bile tazelenme ve sevginin paylaşılması söz konusudur. Bunun dışında sevdiklerinizle bir arada olmak için harika bir gündesiniz.

Günün Olumlaması: İçimdeki çocuğu seviyor ve kucaklıyorum. O tertemiz çocukla bütünleşiyorum, o benim en saf ve en güzel yanımdır. Onu yüreğimde barındırabildiğim için çok şanslıyım ve ben bu şansımı yaşamımın her yönüne yayıyorum.

Günün Rengi: Beyaz

BALIK
Gökyüzü kendinizi arınmış ve huzurlu hissedeceğinize, yaşam sevincinizin artacağına işaret ediyor. Tıkanıp kaldığınız konularda çözümler üreteceğiniz ve bitkin ruh halinizden çıkarak enerjinizle herkesin üzerinde olumlu etkiler bırakacağınız bir gündesiniz. Şimdi dikkatinizi işinize vermeli ve bu olumlu enerjilerin yansımalarını başarılı çalışmalar yaparak değerlendirmelisiniz. Değişime açık olmayı başarmalısınız, bunu başaramazsanız sonunda hayata karşı beklenmedik bir fatura ödeyebilirsiniz. İş ve özel yaşamınızda; değişime, gelişmeye açık ve girişimci davrandığınızda, sizler için faydalı sonuçlar da beraberinde gelebilir. Bu süreçte iş birliği içinde bulunup değişen konuları ciddi bir şekilde değerlendirmek en doğrusu olacaktır. Gökler bugün; çarpmalar, incinmeler ve kazalara karşı dikkatli davranmanız için uyarıyor sizleri.

Günün Olumlaması: Hem fikir ve deneyimlerime sevgiyle sahip çıkıyorum hem de büyük bir heves ve merakla yeni deneyimlerimin denizine yelken açıyorum. Her ikisi de beni geliştiren etkilerdir. Doğru ya da yanlış yaşadıklarıma göre değişir. İşte bunun için yaşadığım ve yaşayacağım tüm deneyimlerime sahip çıkıyor ve onları kabul ediyorum.

Geri