gebe
  1. CeMRe YoSH

CeMRe YoSH Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

4 Yüz sallaAnlat hadi en bştan Korkmadan bana küsmedenNe vardı sankiUçup gittin bir a

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında CeMRe YoSH tarafından paylaşıldı.

Yansın bnden sonra dünya İster yanısın ister duysun Benden sonra tufan kimin umrumda
    yok mu içinde biraz pişmanlık
    Gurur mu öfkemi aşk mı
    kim bu susan yabancı

2. Kömür_Prenses

Kömür_Prenses Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: 4 Yüz sallaAnlat hadi en bştan Korkmadan bana küsmedenNe vardı sankiUçup gittin b
    Eksik yazmışşın canım ben baştan yazıom

4 Yüz sallaAnlat hadi en bştan Korkmadan bana küsmedenNe vardı sankiUçup gittin bir a konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hadi Bana En Militan Kelimelerinle Saldır....

Hadi Bana En Militan Kelimelerinle Saldır....

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Bana bir gözyaşı borcun var

Bana bir gözyaşı borcun var

Adam genç kadına seslendi: - Bana gözyaşı borcun var! Genç kadın sordu: - Nasıl öderim? Adam gözlerini kırptı; - Haydi gülümse! Gülümsedi genç kadın. Adam, cebinden mendilini çıkarıp, borcunu sildi. Ve mendilini özenle katlayıp, yine kalbinin üzerindeki iç cebine koydu. Bir demet mor sümbül vardı kadının elinde. İkisi de bahar kokuyordu... Biri ilkbahar, diğeri güz. Adam, seslendi yine; -...
  3. Korkma Bir Daha Dönmeyecegim

Korkma Bir Daha Dönmeyecegim

Şimdi geçmişten gelen bir rüzgar esintisinden başka bir şey değil aşkın. Zaten bitirdiklerime başlayamam ben. Korkma, bir daha dönmeyeceğim. Severek gidebilmek de erdemdir bence, sevmekten vazgeçip gidenlere bakarsan. Seni kötü anarak yürümemek için bütün çabam, elde bir sıcak dostluk tutma derdindeyim. Günahını kimsenin ödeyemeyeceği bir ayrılığı tartışmak zaman kaybıdır. Korkma ben,...
  4. Hadi git

Hadi git

Çok hoşuma gitti şiir kızlar sizde bir okuyun derim :) AY IŞIĞIYLA YIKANMIŞ BÜTÜN SOKAKLAR, DUPDURU BİR KARANLIK HADİ GİT KORKMUYORUM ARTIK KARANLIKTAN BİLİYORUM AŞK ATEŞİ ZAMAN RÜZGARIYLA SÖNER, BELKİ SAVRULUR BEDENİM BİLİNMEZLERE, BELKİ SAVUNMASIZ KALIRIM HAYATIN ORTASINDA, AMA YİNE DE AY IŞIĞI YIKAR SOKAKLARI, ELBET BULURUM YOLUMU DURMA GİT, IŞIKLARI YANAR BÜTÜN EVLERİN, GÜLEN GÖZLER OLUR,...

Sayfayı Paylaş