gebe
  1. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63

40 gün yapın Allahın izni ile dileğiniz olur..

Konu, 'Dua Ayetler Hadis' kısmında handanca tarafından paylaşıldı.

huysuz çocuğa okunacak dua allaha dua 40 gün [​IMG]

40 Gün Sabah Namazından Sonra Okuyanın İstediği Gerçekleşir:

Okunuşu
    Allâhümme salli alê seyyidinê Muhammedin abdike ve rasûlike ve halîlike ve habîbike salâten ergabiha merakiyel ihlasi ve enalü biha ğayetel ihtisası ve sellim tesliymen adede ma ahata bihi ilmüke ve ehsahü kitabüke küllema zekera kezzakirune ve ğafele an zikrihil ğafilun.

Anlamı
    Allah'ım! Kulun, resûlün, dostun ve habîbin olan Efendimiz Muhammed'e, beni ihlas merdivenlerine tırmandıracak, bir takım husûsiyetlerin sonuna erdirecek bir şekilde salât eyle. Aynı şekilde ona, Sen'in ilminin ihâtâ ettiği ve kitâbında sayılı bulunan şeyler adedince ve Seni zikredenler zikrettikleri ve Senin zikrinden gâfil olanlar, bu gafletlerinde devam ettikleri sürece selâm eyle.

2. tuan-a

tuan-a Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    mrb arkadasşlar bunu deneyen oldumu aranızda?

40 gün yapın Allahın izni ile dileğiniz olur.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hayallerine bir gün kavuşmaları dileği ile...

hayallerine bir gün kavuşmaları dileği ile...

Bir renk düşünüyorum duygularımızı anlatacak, hislerimizi açıklamamıza yardım ederken sırrını, gizemini içimde saklayacak. Öyle bir renk olmalı ki bu, her duruma, her koşula, üzüntü, sevinç, keder ya da mutluluk tüm duygulara eşlik edecek. Öyle bir renk olmalı ki, hemen her yerde bulunacak. Her bir bakışta tonlarını konuşturacak. Bazen bir beyazla birleşip en açık halini alırken, bazen en...
  2. Bütün dilekler için.. Allahın izni ile olacaktır..

Bütün dilekler için.. Allahın izni ile olacaktır..

tesbih dileği evlenmek için hangi dualar okunur cuma dilekleri mahkeme duası mahkemede okunacak dua Perşembe gecesi gusül abdesti alındır iki rekat Allah rızası için namaz kılınacak sonra tevbe istiğfar yapılacak Peygamberimiz için Selavat getirilecek daha sonra "Allahım dileklerim var mahkeme Kübrana dilekçem var" denilir ve niyet yapılır... 100'lük tesbih alınır ve ilk üç...
  3. İstanbul 40 gün 40 gece alışveriş günleri

İstanbul 40 gün 40 gece alışveriş günleri

istanbul alışveriş günleri istanbul indirim günleri istanbulda indirim alişveriş alışveriş Kızlar İstanbul'da pek çok ünlü markanın ürünlerinin yarı fiyata satılacağı alışveriş günleri başlıyor... İstanbul’da 18 Mart- 26 Nisan tarihleri arasında alışveriş çılgınlığı yaşanacak. Ünlü markaların pek çok ürünü yarı fiyatına satılacak. İstanbul, 40 gün 40 gece sürecek bir alışveriş festivaline...
  4. Cuma Gününün Dilek Duası

Cuma Gününün Dilek Duası

Cuma Gününün Dilek Duası nedir lütfen benim için Cuma Gününün Dilek Duasını yazın bu sayfaysa kızlar.
  5. 41 gün okuyan hamiş kalıyomuş allahın izniyle

41 gün okuyan hamiş kalıyomuş allahın izniyle

KIZLAR yengem söledi vakia suresi başlıyosunuz 1 gün 1 tane 2 gün 2 tane die başlıosunuz yani her günün sayısı kadar okuyosunz 41 gün 41 tane şeklinde. bu şekilde hiç ara vermeden okuyanlar 17le 23 gün arası hamile olduğunu öğrenmişler. ben adetim bittiği gün başladım bugün 6 tane okdum. aşılam yaptırcam pazartesi inş tam 14 gün gün sonra test güünümde vakianında 22 inci günü oluyo inş hamiş...

Sayfayı Paylaş