gebe
  1. bitanesi

bitanesi Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    497
    Ödül Puanları:
    93

41 gün okuyan hamiş kalıyomuş allahın izniyle

Konu, 'Gebelik' kısmında bitanesi tarafından paylaşıldı.

KIZLAR yengem söledi vakia suresi başlıyosunuz 1 gün 1 tane 2 gün 2 tane die başlıosunuz yani her günün sayısı kadar okuyosunz 41 gün 41 tane şeklinde. bu şekilde hiç ara vermeden okuyanlar 17le 23 gün arası hamile olduğunu öğrenmişler. ben adetim bittiği gün başladım bugün 6 tane okdum. aşılam yaptırcam pazartesi inş tam 14 gün gün sonra test güünümde vakianında 22 inci günü oluyo inş hamiş haberi alırım. kuran okumayı bilen arkadaşlar yapalım bunu. zaten 3 sayfa. bide 41 gün meryem suresi ı-okunuyo hamiş kalmak için onada başladım. okuyan arkadaşlar birbirmize burdan destek olalım. dualrmıza diğer arkadaşlarımızda katalım:hamile::hamile::hamile:

ARZUZU bunu beğendi.
  2. ARZUZU

ARZUZU Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    345
    Ödül Puanları:
    63
    bitanesi öncelıkle allhın iznıyle aşılama dan guzel sonuç alırsınn vakıa suresınıde bılmıyordum tefrıcıye okuyordum hatta tefrıcıye sayfasında gruptayım hemen vakıa suresıne baslımm dediğn gıbı bırbırımıze yardımcı olalım

3. suzuu

suzuu Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    149
    Ödül Puanları:
    43
    Cnm ben meyem suresini okuyodm bu2.ci okuyusum oda 40olmustr suan gecyo ile her aksam okuyorm olana kadarda okucam ama oteki duayi yeni duydum onuda okiyim

ARZUZU bunu beğendi.
  4. *LAVİNNYA*

*LAVİNNYA* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    557
    Ödül Puanları:
    93
    bende okurum vallahi duanın zararı olmaz fazla fazla okuyum bende

ARZUZU bunu beğendi.
  5. bitanesi

bitanesi Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    497
    Ödül Puanları:
    93
    Evwt kizlar araa verilmicek ins faydasini gorcez. Her gun vi cuz bi meryem suresi bide her gunu. Sayisinca vakia okiyom. Asilama olalai 6 gun oldu bazi belrtler var ama pazartesi progestana basliyom.haftaya pazar da test var hayirlisyla Tamam

ARZUZU bunu beğendi.
  6. bernam07

bernam07 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    52
    Ödül Puanları:
    28
    bol bol okuyun artık kızlar inşallah allah gönlünüze göre verir tez zamanda anne olursunuz..

41 gün okuyan hamiş kalıyomuş allahın izniyle konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. özel günlerde hamişlerde güzel olacak

özel günlerde hamişlerde güzel olacak

hamilesiniz diye düğüne davete gitmeyecek değilsiniz değil mi ? ama ne giysem diye kara kara düşünüyorum diyorsanız doğrudur:) artık düşünmeyin özel gün ve geceler için harika alternatifler var işte sizler için sectiklerm.................
  2. Bütün dilekler için.. Allahın izni ile olacaktır..

Bütün dilekler için.. Allahın izni ile olacaktır..

tesbih dileği evlenmek için hangi dualar okunur cuma dilekleri mahkeme duası mahkemede okunacak dua Perşembe gecesi gusül abdesti alındır iki rekat Allah rızası için namaz kılınacak sonra tevbe istiğfar yapılacak Peygamberimiz için Selavat getirilecek daha sonra "Allahım dileklerim var mahkeme Kübrana dilekçem var" denilir ve niyet yapılır... 100'lük tesbih alınır ve ilk üç...
  3. 40 gün yapın Allahın izni ile dileğiniz olur..

40 gün yapın Allahın izni ile dileğiniz olur..

huysuz çocuğa okunacak dua allaha dua 40 gün 40 Gün Sabah Namazından Sonra Okuyanın İstediği Gerçekleşir: Okunuşu Allâhümme salli alê seyyidinê Muhammedin abdike ve rasûlike ve halîlike ve habîbike salâten ergabiha merakiyel ihlasi ve enalü biha ğayetel ihtisası ve sellim tesliymen adede ma ahata bihi ilmüke ve ehsahü kitabüke küllema zekera kezzakirune ve ğafele an zikrihil ğafilun....
  4. bebeğim bir türlü doğmuyor 41+3 günlük hamişim

bebeğim bir türlü doğmuyor 41+3 günlük hamişim

kızlar ya 41+3 günlük hamişim ama bebeğimden daha ses seda yok acaba tehlikeli bir durum mu bu. Suni sancı vs yaptırsam ne olur. Bunu yaşayan oldu mu ?
  5. Öğretmene Doğum İzni Kaç Gün bilen varsa yazsın

Öğretmene Doğum İzni Kaç Gün bilen varsa yazsın

Arkadaşlar ablam öğretmen ve hamile doğum izni alacak henüz yeni yani doğum iznine çok var daha ama ailecek merak ettik acaba Öğretmene Doğum İzni Kaç Gün oluyor bu konuda bilginiz varsa yazarsanız sevinirim.

Sayfayı Paylaş