gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

5 Dakikada Yapabileceğiniz Saç Modelleri!

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

5 dakikada saç modelleri, hızlı saç modelleri, çabuk saç modelleri
    Sevgili melekler, günümüzde en kıymetli şey zaman. Bugünkü hızlı yaşam şartlarında bir dakikanın bile önemi varken, kendimize ayırabileceğimiz vakit de kısaldıkça kısalıyor. Kimi zaman hobilerimizden kimi zaman da uykumuzdan fedakarlık ederek kendi bakımımıza zaman ayırdığımız bu zamanda sizler kolaylıkla uygulayabileceğiniz ve 5 dakikadan fazla sürmeyen saç modelleri tavsiye edeceğiz sizlere...

kolay-sac-modelleri (3).jpg

kolay-sac-modelleri (4).jpg kolay-sac-modelleri.jpg kolay-sac-modelleri (1).jpg kolay-sac-modelleri (2).jpg

2. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    :D:D :D:D :D:D :D:D :D:D

5 Dakikada Yapabileceğiniz Saç Modelleri! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. evde yapabileceğiniz pratik saç modelleri

evde yapabileceğiniz pratik saç modelleri

pratik saç modelleri okul için havalı saç modelleri okul için ideal pratik video evde yapabileceğimiz Acil dışarı çıkmanız gerekti ve saçlarınız çok bakımsız ve şekilsiz kuaföre gitmeyede vaktiniz yok.Hemen sıkılmayın iki ayağınız bir pabuca girmesin sakin relaxx şşşş :D:D Nedenmi?Çünkü artık evde kendi saçınızı kendiniz şekillendirebilir model verebilirsiniz hemde bir kaç dakikada:):) İşte...
  2. 5 dakikada saçlarınız okula hazır!!!!!

5 dakikada saçlarınız okula hazır!!!!!

Öyle saçlar istiyorsun ki hem sabahın köründe fazla uğraştırmasın hem de okulda herkes saçlarını nasıl yaptığını sorsun İşte sana her gün bir yenisini denebileceğin 5 ayrı model Seç beğen uygula Hem de en uzunu sadece 5 dakikada! Tüm saçlar için 3 dakika 1 adım: Saçlarını ıslatıp bakım kremi sürdükten sonra arkadan ör ve tel tokayla topla 2adım: Üniformana...
  3. İki Dakikada Yapabileceğiniz 20 Farklı Topuz Modeli Tarifi!

İki Dakikada Yapabileceğiniz 20 Farklı Topuz Modeli Tarifi!

20 topuz modeli, kolay topuz tarifi, kolayca yapılabilecek topuz Sevgili melekler, evde kısa zamanda kolayca yapabileceğiniz topuz modellerinin nasıl yapılacağını öğrenmek ister misiniz? Saatlerce ayna önünde uğraşmaya gerek kalmadan, şık ve kolay yapılışı olan topuz modelleri için buyrun tariflerimize! İşte 2 dakikada 20 şık ve kolay topuz yapmanın püf noktaları... 1. Saçlarınızı...
  4. Kolayca Yapabileceğiniz Adım Adım Resimli Saç Modelleri

Kolayca Yapabileceğiniz Adım Adım Resimli Saç Modelleri

kolay saç modelleri, evde yapabileceğiniz saç modelleri, 2014 saç modelleri Yaz mevsimin şu sıcak günlerinde düğünler, davetler, organizasyonlar hızla devam ediyor. Sizin de illaki bu yaz içinde katılmanız gereken davet ya da davetler olacaktır. Hele de üstüste katılmanız gereken organizasyonlar varsa bu sıcakta kuaföre gitmekten gına gelmek ve bir dünya para vermek istemiyorsanız,...
  5. 5 Dakikada Yapılabilecek Kolay Saç Modelleri 2014

5 Dakikada Yapılabilecek Kolay Saç Modelleri 2014

kolayca yapılabilecek saç modelleri, pratik saç modelleri, çabuk yapılabilecek saç modelleri Çok yoğunsunuz, hayatınız koşturmacayla geçiyor. Belki çalışıyorsunuz, belki çocuklarınız tüm vaktinizi alıyor, kendinizle ilgilenmeye, kendinizi birazcık olsun şımartmaya dahi vaktiniz yok ve dışarı çıkacaksınız. Bir mucize olsa da şu pırasa saçlarıma sihirli bir değnek dokunsa diyen Meleklerimiz....

Sayfayı Paylaş