gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

5 gün gecikmede idrarda negatif hamile olabilir mi

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Arkadasımın adeti 5 gun gecıktı.. bugun ıdrar testı yaptırmıs ama olumsuz.. ve kasıkları arada arıyo sızce hamıle olabılır mı ?? bugn ve ya yarın kan testı yaptırcak .. sabırsızca cevapp beklıyorum....cok tskr edıyorum..

2. BeyazMelek

BeyazMelek Super Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    325
    Ödül Puanları:
    63
    Geç döllenme diye bir kavramın olduğunu göz önüne alırsak hamile olması mümkün olabilir ve böyle bir durumda beş günlük bir gecikmede gebelik idrarda belli olmayabilir en kesin yol kanda baktırmaktır :tik:

3. nevin çalk

nevin çalk Forum Okuru

bende bu konu hakkında bılgı almak istiorum 6günden beri adet olmuyorum.test yaptırdım negatif çıktı acaba gec döllenmeden dolayımı teste cıkmadı...cvp bklıorum

4. qreen_dream

qreen_dream Forum Okuru

banada yardımcı olur musunuz :( enson 11 aralıkta adet oldum ve hala adet olmadım sevgilimle adetimden önce ilişkiye girmiştik acaba hamile olabilir miyim ? gecen hafta test yaptım negatif çıktı

5 gün gecikmede idrarda negatif hamile olabilir mi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. adetime 5 gün var acaba hamile miyim

adetime 5 gün var acaba hamile miyim

hamile miyim adete 5 gün kala hamilelik belirtileri adetime 2 gün var hamilemiyim adetime 3 var hamilemiyim 1 hafta 5 selam, ben aranıza yeni katıldım ama yaklaşık iki aydır yazılanları takip ediyorum. en son adetimin ilk günü 21 ağustos. ve ben yumurtlama gününden bir gün önce ilişkiye girdim. adet günüme bir hafta kala sabah mide bulantısı ile uyandım ve öğlene kadar başağrısı, bulantı ve...
  2. Adetim 8 gün gecikti hamile olabilir miyim ?

Adetim 8 gün gecikti hamile olabilir miyim ?

Adetim 8 gün gecikti acaba hamile olabilir miyim nelere bakmam gerekiyor arkadaşlarım. Öyle belirti yok ta çok uykum geliyor bu hamilelik belirtisi olabilir mi yardım lütfen :S
  3. Gebelik Testim Negatif Çıktı Ama Ben Yinede Hamile Olabilir miyim Diyenler BURAYA

Gebelik Testim Negatif Çıktı Ama Ben Yinede Hamile Olabilir miyim Diyenler BURAYA

gebelik testi negatif ne demek,gebelik testi negatif çıkarsa, Gebelik testi idrar testleri yani eczaneden aldığımız testler negatif çıkmasına rağmen hamile olunabilir mi sorusunun cevabı tabiki de olunabilir. Birinci ve en sık görülen şey testin yanlış yapılması ve yanlış yorumlanmasıdır.Şimdi mesala testi aldınız diyelim o testi eğer yanlış uyguladıysanız içindeki yönergelere uygun...
  4. Adetimin üzerinden 4 5 6 gün geçti hamile olabilir miyim ?

Adetimin üzerinden 4 5 6 gün geçti hamile olabilir miyim ?

Kızlar şu anda adet dönemimin yani mensimin üzerinden toplamda 5 gün geçti belki geç cevap yazarsınız diye bir gün erken bir günde geç yazdım ondan 4 5 yada 6 dedim. Acaba şimdi tahlil yapsam sonuç alabilir miyim ? Hamile olabilir miyim kızlar cvp bekliyorum. Allah isteyen her kuluna anneliği tattırsın inşallah.
  5. Adetimde 5 gün gecikme var hamile miyim ?

Adetimde 5 gün gecikme var hamile miyim ?

merhaba ben 1 aylık evliyim gecen ay 24unde adet oldum fakat şuan 5 gun gecikmem var. doktora gittim 2 hafta öncesinde kan testi yaptırdım negatif cikti şuan 5 gun gecikmem oldu acaba hamilemiyim lütfen yardımlarınızı bekliyorum.

Sayfayı Paylaş