gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

70'lerin saç bantı modası yeni moda oluyor

Konu, 'Moda Güncel' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

70ler modası 70 lerin saç modası son moda saç bantları 70 lerin kıyafetleri bantları moda

Bu sezon 70′lerin hippi modası ile birlikte saç aksesuarlarıda gündeme geldi. Saç bantlarını en çok tercih edenler arasında Mishca Barton, Nicole Richie, Peaches Geldof, Lindsay Lohan ve Ashlee Simpson yer alıyor. Özellikle uzun elbiselerle kullanılan bu saç örgü bantlar trend görünmeniz için bire bir.

2. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: 70'lerin saç bantı modası yeni moda oluyor
    aslında cok hos duruyo ben cok seviyorum böyle takmayı tskler canım paylasım için

70'lerin saç bantı modası yeni moda oluyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 70'lerden moda esentisi

70'lerden moda esentisi

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Biraz nostalji ve 70 lerin giyim modası

Biraz nostalji ve 70 lerin giyim modası

70 ler moda 70 lerin modası 70ler modası ler 70ler moda
  3. 70'lerin Modası Geri Döndü

70'lerin Modası Geri Döndü

70'li yılların daha sakin bir döneminde lüks ve cool görünümün vazgeçilmez unsurlarından biri olan ihtişamlı amazonlar 2011-2012 Sonbahar/Kış sezonunda karşımıza çıkıyor. Toprak tonları hakimiyetindeki tasarımlar gizemli bir hava yaratırken, podyumlar adeta amazon ormanlarını andırıyor. Moda dünyasının önde gelen trendsetter'larından biri olan saç tasarımcısı Malcolm Edwards sezona...
  4. 70 ler modası geri geldi ispanyol paça

70 ler modası geri geldi ispanyol paça

70 ler modası geri geldi trend ispanyol paça jean hayatım moda 70 ler modası geri geldi eski türk filmlerinde gördüğümüz o ispanyol paça pantolonlar şimdi ise 2012 nin modası oldu.kim derdi o pantolonlar moda olacak .şahsen filmlerde gördüğüm giyimlere çok gülerdim.komik gelirdi bana.şimdi ise moda oldu. Düz ayakkabılar ile günlük olarak rahatlıkla kullanabileceğiniz ispanyol paça kot...
  5. 2014 Saç Bandı Modası

2014 Saç Bandı Modası

saç bandı modelleri, saç bantları 2014, saç aksesuarları 2014 Sevgili melekler, bu yaz saçlar cıvıl cıvıl olacak. Sevimli ve şık aksesuarlarla renklenen saçlarda en çok tercih edilen aksesuar saç bantları olacak. Doğal dalgalı uzun saçlarda kullanılabilen metal saç bantlarıyla katıldığınız davette gecenin en güzel kadını olabilirsiniz. Ya da bir arkadaş toplantısında saçınızdaki boncuklu ya...

Sayfayı Paylaş