gebe
  1. Gül Hanım

Gül Hanım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0

__biz kadınların zekası buyrun __

Konu, 'Kadınca' kısmında Gül Hanım tarafından paylaşıldı.

bi alkışta ben alayım lütfen hadin bekliyom :piha:

10 erkek 1 kadın, 11 kişi bir helikopterden sarkan halata asılıdırlar.,
    10 erkek ve bir kadın. ip herkesi taşıyacak kadar güçlü, olmadığı için içlerinden birinin ipi bırakması gerektiğine karar, verirler.
    Yoksa hep beraber düşecektirler. Bu kişinin kim olacağına, kara veremezler ama o anda
    kadın çok etkileyici bir konuşma yapar., Tamamen gönüllü olarak ipi bırakabileceğini söyler.

Çünkü bir kadın, olarak, kocası için, çocukları için ve aslında genelde erkekler için, her şeyi, bırakmaya alışık olduğunu söyler, hem de karşılıksızca ..., Hikayesini bitirir bitirmez, tüm erkekler onu alkışlamaya, başlarlar....,

2. Dj Aşık

Dj Aşık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    yani kadın mı bıraktı bence erkekler düştü çünkü alkışladılar alkışalrken nasıl tutundular

3. <3PirayeEda<3

<3PirayeEda<3 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Hahahaha kadınların ince zekası işte :D:D

__biz kadınların zekası buyrun __ konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. işte kadın zekası diye buna derim:)

işte kadın zekası diye buna derim:)

Günün birinde üç adam ormanda yürürlerken karşılarına büyük ve vahşi bir nehir çıktı. Ama nehrin karşı kıyısına mutlaka geçmeleri gerekiyordu. Peki bunu nasıl başaracaklardı? Birinci adam, dizlerinin üstüne çöktü ve Tanrıya dua etti: "Tanrım, lütfen nehrin karşı kıyısına geçebilmem için bana güç ver!" Pppppfffffuuuuuffffff.... Tanrı ona uzun kollar ve güçlü bacaklar verdi....
  2. ıste kadın zekası

ıste kadın zekası

kadın zekası ile ilgili sözler kadınların zekasıyla ilgili sözler Bir kadınla bir adam ayrı ayrı arabalarında giderlerken çarpışırlar. İkisinin de arabası mahvolur ama şans eseri ikisi de hiç yara almadan kurtulur. Arabalarından sürünerek çıkarlar ve kadın adama bakıp: "Çok ilginç! Sen erkeksin ben de kadın. Arabalarımız mahvoldu ama ikimize de hiçbir şey olmadı. Bu belki de tanışıp, dost...
  3. işte buyrun kadın ve erkek rekabeti

işte buyrun kadın ve erkek rekabeti

kadın işiyor kadınların işeme görüntüleri ağıza işeyen kadınlar kadın işeme görüntüleri ağza işeyen kadın erkek rekabeti >>Kadın: Kişiliğimiz kullandığımız arabanın beygir gücü ile doğru orantılı olarak değişmiyor >>Erkek: Sizin kişiliğiniz beraber olduğunuz erkeğin cüzdan gücü ile değişiyor >>Kadın: Kırmızı ışıkta yanımızdaki arabanın bizden önce çıkması yada bir aracın...
  4. Kadın zekası (Kadınlardan korkun!)

Kadın zekası (Kadınlardan korkun!)

Kadın zekası (Kadınlardan korkun!) Ekrem işten çıkmadan önce karısını evden arar; -Tatlım , patron bir kaç arkadaşıyla beraber komsu vilayetteki büyük gölde balık avlamaya gidecek, benim de gelmemi istiyor. Bu hafta sonunu orada geçireceğiz. Bu benim terfi almam için iyi bir fırsat. Benim için yeteri kadar giysi ve olta takım çantamı hazırlarmısın? Direk ofisten çıkacagız ve geçerken...

Sayfayı Paylaş