gebe
  1. Monera

Monera Forum Okuru

_Yaşasaydılar böyle olacaklardı_

Konu, 'Ünlüler ve Sanatçılar' kısmında Monera tarafından paylaşıldı.

Andrzej Dragan isimli fotoğraf sanatcısı, "Eğer Yaşasalardı Böyle Olacaklardı" başlıklı çalışmasıyla, ünlü isimlerin yaşlılık hallerini konu alan fotoğraflar hazırlamış... Adolf Hitler'den Marlyn Monroe kadar, birçok ünlü isim üzerinde çalışma yapan Andrzej Dragan'ın ortaya çıkardığı eserleri görünce hayran kalacaksınız!

Adolf Hitler

Marilyn Monroe

Bruce Lee

Bunlar bana yetmez diyenler
    BURAYA
    Tıklasınlar

2. ρємвє_мєℓєк

ρємвє_мєℓєк Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: _Yaşasaydılar böyle olacaklardı_
    of çok kötüler:S

_Yaşasaydılar böyle olacaklardı_ konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. BÖyle AŞk

BÖyle AŞk

Bir kız ve bir delikanlı bir motosikletin üzerinde 180Km hızla gidiyorlar ve aralarında şöyle bir konuşma geçiyor; Kız : Lütfen yavaşla, ben korkuyorum Delikanlı : Hayır, bak ne kadar eğlenceli Kız : Lütfen, lütfen, çok korkuyorum Delikanlı : Peki, beni sevdiğini söyle Kız : SENİ ÇOK SEVİYORUM, lütfen yavaşla Delikanlı : Şimdi de bana sıkıca sarıl Kız delikanlıya sıkıca sarılır...
  2. Böyle Sultana Böyle Kadı

Böyle Sultana Böyle Kadı

Böyle Sultana Böyle Kadı Hızır Bey, İstanbul kâdısı ve belediye başkanı olarak vazifeye başladıktan bir müddet sonra, bir hıristiyan mîmâr geldi. Hızır Beyi buldu. Kâdı efendiye hâlini arzedip, pâdişâh Fâtih Sultan Mehmed Hândan şikâyetçi olduğunu söyledi. O zamanlar, Avrupa ülkelerinde değil kralı mahkemeye vermek, aleyhinde konuşmak bile, bir insanın kendi hayâtından olması demekti. O...
  3. böyle sevginin...

böyle sevginin...

kızlarr gerçekten anlayamıyorum nasıl bişey bu ya :(((( 3 yılımı verdim neler yaşadım anlatamam herşeyini çektim ailemi ailesini herkesi karşıma aldım askeriliğini bekledim :18: onun yüzünden neler yaşadım tahmin bile edemezsiniz....sonra ayrıldım ondan bana köpek gibi yalvardığı akşamın sabahında nişanlandığını öğrendim :18: 3 yılda bi yüzük takamadı bana ama bir gecede o kızla...

Sayfayı Paylaş