gebe
  1. melek derya

melek derya Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    28
    Ödül Puanları:
    0

abarttım mı acaba :(

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında melek derya tarafından paylaşıldı.

merhaba melekler sanırım ben bı hata yaptım bakın anlatım sıze benım kı bugun dısarı cktı neyse bana soyledı cıkarken sonra aradım cafedeyım dedı tabı bende sınır hat safada bana nıe haber vermedın dedım canım sonra konusruz dedı bende sınırlendım kapattım aksamdan berı sayıorumve durum ayrılıga kadar geldı yanı ben ayrılalım dedım cok mu buyutmuşum :((

2. begi_begi

begi_begi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  3. melek derya

melek derya Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    canım cocukcada sımdı ben haber verıyordum ona haber vermemesıne sınırlendım acıkcası evet kıskandım yaaa kıskandım :D

4. gül&naz

gül&naz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    evet cnm bencede cok abartmissin yani ayriliga gelecek bi konu degil bu seni anliyorum kiskanmissin ama fazla kiskanclik yaparsan gercekten kaybedersin bence onunla konus seni kiskandigim icin yaptim de ve hatani telafi et cnm ...

5. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Biraz kendini dinle,sakinles,yinede tavrindan odun verme,daha fazla buyutme,buyuyecegi kadar buyumus zaten.Sessiz sedasiz bekle bakalim sonuc ne olacak,ikinizde sakinlesin,sonra dersin kiskandim onun icin konuyu buyuttum diye fakat ozur dileme sakin,senin yaptigin buyuk bir hata olsada buna sebep olan esin,onunda haber vermesi gerekliydi,belkide arkadaslarinin yaninda arayip rapor verir gibi haber vermek istemedi.Duzelir dert etme.

6. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    ben anlamadım...........

7. ebraryksl

ebraryksl Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    ayrılığa kadar gitmesi kötü ama bence konuda haklısın.sen hbr veriyosan oda vermek zorunda.olay bu kadar basit.vermiyosada tepkini tabikide belli etceksin

8. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    ay banada yapıyodu sonra kavgada cocuk cocuk hareketlerin var diyodu :D kıskanclıktan dolayı bu

9. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Erkeklere göre gayet normal işte..Bence çocukça değil onunda haber vermesi gerekirdi veya akşam geldiğinde anlatması gerekirdi ayrılık demeseydin oturup güzelce konuşsaydınız anlatsaydın

10. swetla

swetla Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bence güvenmeli insan, kıskançlık güzel ama sendeki kötü bir kıskançlık canım bence bundan kurtulmaya çalış önce

11. Dişeps

Dişeps Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    sıkma canını

Canım arkadaşım olduğun için seni savunduğmu düşünme ama bencede çok haklısın...ama ayrılığa kadar uzaması biraz çocukça olmuş.benim eşimde yapsa bende çok kızarım.sende bir cafeye gitsen sorduğundada sonra konuşuruz desen...çok sinir bozucu olur yaani...

12. melek derya

melek derya Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    yaa tbıkı guvenıyorum ama kıskanıyorum ıste napım yaa :( ayrılıgı da ben soledım zaten sonr bızmkıde sen cık otobana gıresun arabaası bak yaaa :S son anda caydırdımm

13. Münzevi

Münzevi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    56
    Ödül Puanları:
    28
    İlişkilerde ani kararları uygun görmüyorum sevgili Derya... Çünkü ilişkiler sindire sindire oluşan emek harcanan meşakkatli bir oluşumdur. Kaprisler, öfkeler, kıskançlıklar nazlar olabilir ama bu durumların karşı tarafı yıpratmaması, yormaması gerekir. İlişkinizde bir yıpranmışlık varsa belki o yüzden sudan sebeplerden böyle kararlar alabilirsiniz, artık tahammül edemediğiniz anlamına gelir bu. Ancak böyle bir bıkkınlık yoksa abarttığını söyleyebilirim. Sana hak vermiyor değilim, uzaklık da ilişkiyi olumsuz etkiler ama "ayrılık" kavramı çok ciddidir ve bunu öne sürmeye alışılmamalıdır. Gerçekten bunu istediğinde kullanmalısın bu kelimeyi. Bunu istemek de bir anda olabilecek bir şey değil zaten... İnşallah telafisi olmuştur ve aranız düzelmiştir...

14. melek derya

melek derya Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    yaaa benım sanırım sorunlarım var sınırlenınce ayrılcam deyıp duruyom ama öle olsun ıstemıyorum sınırlerıme hakım olamıyorum yaaa napıcam bılmıyorum

15. melek derya

melek derya Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    evet cnaım onunda bu cok hosuna gıdıo zatenn o yuzden anlayıslı davranıyo :)) hemen dıyoo canım benım karım benı kıskanırmısdaaaa severmısteee :D :D

abarttım mı acaba :( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. zorLanacak mısınız acaba?

zorLanacak mısınız acaba?

Tabloya bakın ve renkleri söyleyin....Kelimeleri değil ! koLay geLsin
  2. Eski hırka mı acaba? :))

Eski hırka mı acaba? :))

eskileri değerlendirme eski hırkaları değerlendirme Eskileri değerlendirmeye devam hanımlar.Bir şeyleri atmayı düşünmeden önce onu yenileyebilir miyim diye düşünün.Bakın eski bir hırkanın böyle olacağını kaç kişi düşünür?Buyurun meleklerim :
  3. Acaba Yoğurt Boy Uzatır mı ?

Acaba Yoğurt Boy Uzatır mı ?

yoğurt boy uzatırmı yoğurt boy ilişkisi Az önce bir misafirimiz, yoğurt boy uzatır mı diye sormuş melekler :) Sadece yoğurt değil kalsiyum içeren tüm gıdalar boy uzamasında etkilidir diyor ve konuyla ilgili yazımıza geçiyoruz :tik: Boy uzaması için Kalsiyum hayati derecede önemli bir mineraldir. Şayet çocuklarda boy uzaması için bir element gerekiyorsa o da kesinlikle kalsiyum olmalıdır....
  4. Abbasiler Arap Mıdır acaba

Abbasiler Arap Mıdır acaba

Merhaba arkadaşlar bir şeyi çok merak ettim geçen duydum Abbasiler diye bir toplum varmış heralde eskiden dönemleriymiş de işte bir merak uyandı kim bu Abbasiler acaba Abbasiler Arap Mıdır ?
  5. gaz giderici diyet var mı acaba

gaz giderici diyet var mı acaba

Soru size komik gelebilir ama bu gaz problemi beni öldürecek. Acaba uygulayabileceğim bir diyet var mı gaza karşı, lütfen yardım edin :(

Sayfayı Paylaş