gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

ABD: Müdahalenin Etkisi Zamanla Görülür

Konu, 'Ekonomi-Finans-Borsa' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

ABD Hazine Bakanı Henry Paulson, Financial Times gazetesine, Amerikan bankalarını korumak amacıyla hazırlanan kurtarma planının sistemi istikrara kavuşturma yolunda önemli bir adım olduğunu söyledi. Paulson, "Elimizdeki değişik araçları kullanarak daha fazla sermaye enjekte etmemiz mümkündür ve buna zaman içinde gerek olacaktır" dedi. Atılan bu adımla ’finansal gerginlik sona erdi’ diyemeyeceğini ve müdahalenin etkisini göstermesinin zaman alacağını kaydeden Paulson, kurtarma ile ilgili mevzuatın bu ay içinde yasalaşmasına kadar yetkili makamların, yeterli olmayan yetkiler kullanarak her duruma tek tek çözüm bulmak zorunda kaldıklarını söyledi. ABD’de batık varlıkları alma planının, yeni önlemlerle paralel uygulanacağını belirten Paulson, "Sermaye yetersizliğine çözüm olması için hazırlanan bu iki plan, birbirlerine rakip stratejiler olarak görülmemeli" dedi.

hurriyet

ABD: Müdahalenin Etkisi Zamanla Görülür konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. doğumdan sonra ne zaman adet görülür

doğumdan sonra ne zaman adet görülür

Merhabalar kızlar ben 12 gün oldu doğum yapalı. Doğumdan sonra ilk alet ne zaman olunuyor ? Bilgi verir misiniz lütfen.
  2. Ultrasonda bebek kesesi ne zaman görülür belli olur lütfen yardımmm !!

Ultrasonda bebek kesesi ne zaman görülür belli olur lütfen yardımmm !!

Ultrasonda bebek kesesi ne zaman görünür ne zaman görebilirim arkadaşlarım..Kızlar beta hcg değerim 118 çıktı daha yeni biliyorum ama doktora gideceğim pazartesi günü bebeğimin kesesi ne zaman görünür kaçınca haftada yani lütfen bana yardım eder misiniz ?
  3. Bebek Ultrasonda Ne Zaman Görülür ?

Bebek Ultrasonda Ne Zaman Görülür ?

Bu konu bebek ultrasonda görülme zamanı hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, anne olmak isteyen bayanları en merak ettiği konuların başında gebe kalındığında bebeğin ne zaman ultrasonda görülebileceği gelir. Ultrasonda gözleriyle gördükleri zaman -hele de zor gebe kalmışlarsa- ancak içleri rahat eder. Biz de bu sayfamızda bu konuyla ilgili yetkili ağızların verdiği cevabı...
  4. Asılamadan sonra bebek ne zaman ultrasonda görülür?

Asılamadan sonra bebek ne zaman ultrasonda görülür?

aşılama sonrası bebek ne zaman görülür,aşılama sonrası ne zaman gebelik anlaşılır,aşılma sonrasında bebeği ultrasonda ne zaman görebilirim,aşılama sonrası bebeğin usg ile görüntülenmesi hakkında bilgiler Aşılama ile gebelik elde edilemezse (aşılama tutmazsa) adet kanaması sıklıkla aşılamadan 15-20 gün sonra başlar. Kendiliğinden adet kanaması (mens, regl) başlamazsa doktorunuza...
  5. Bebek Kesesi İlk Ne Zaman Oluşur Ve Görülür Taze Hamişler Buraya

Bebek Kesesi İlk Ne Zaman Oluşur Ve Görülür Taze Hamişler Buraya

Bebek Kesesi İlk Ne Zaman Oluşur Ve Görülür sorularına yanıt arayacağız. Hamilelik tecrübesi olanlar bilir ama biz bilmeyenler bu tecrübeyi henüz yaşamamış olanlar yaşamak üzere olanlar için yanıtlamaya çalışacağız. Hamilelik belki de kadının başına gelebilecek en güzel duygu. Bu duyguyu yaşamak için dünyaları verecek olanlar var. İnşallah Rabbim bu duyguyu her kadına her erkeğe yaşatır. Neyse...

Sayfayı Paylaş