ablalık ne ki ??*

canımm gamzemmm ya yazını yeni okudumm :18: inan çooook üzüldümm :18: canımm kardeşim allah şifa versinn allah hiçkimseyi sağlığından mahrum etmesinn çok zooorr ne diyebilirim ki ama senin gibi bi ablası olduğu için çook şanslı karagözlünn inşallah düzelir canımm kardeşimmm

ahh kuzum benimm güzell bacım aglama yaa off kıyamam sana ben ...
sagol canım güzel dileklerin içinnn cokk umutluyum kardeşimmm cokk hemde...

Allah ihmal değil imtihan eder diyeyim önce...
Ahiretinizde gülersiniz inşallah bu sabrınızdan ötürü canım.
Size sahip olduğu için kardeşin şanslı gamzelim.
Çok zor ama çok zor bir durum, Allah her daim yanınızda olsun bir mucize göstersin...

sagol ablaa gercktenn cokk sagoll...rabbimee sıgınıyorumm odur derdii de veren dermanı daa sadece cokk umutluyumm bir günn ayaga kalacakk kardeşim....

canım benim gercektennn cokk üzüldüm inş herşey yoluna girer zor bir hayatın olmuşşş aynııı hisleri paylaşıyoruzz canımm allahımm umarım bir günnn bizim en degerli varlıklarımızı kardeşlerimizin inş yüzünü güldürür offf cokk üzüldüm canım...allah yardımcın olsun...

insallah canim insallah... allahtan tek dilegimiz bu... insallah kardeslerimizin yüzü güler :)

ablalık çok başka bir şey benim de bir kız kardeşim var gözüm gibi bakıyorun ona saçının teline zarar geicek üzülücek diye ödüm patlıyor allah senin kardeşine acil şifalar versin sizlere de güç ve sabır diliyorum çok iç parçalayıcı

kıyamam sana ya yazdıkların beni o kadar duygulandırdı ki ağlamamak için zor tuttum kendimi diyosun ya ben nasıl ablayım die emin ol ki sen mükemmel bi ablasın... 19 yaşındayım bi abim var hep keşke bi de ablam olsaydı dedim. hayalimdeki ablasın diyebilirim. emin ol ki bunu içimden gelerek söylüyorum seni rahatlatmak için değil sen mükemmel bi ablasın eminim ki hep böyle olucaksin.... üzülme Allah herkesin hakkında hayırlı olanı verir hayırlısı buymuş deyip ayakta durmaya çalış ben hep böyle yaparım isyan edicek duruma geldiğimde. Allahtan kardeşine şifa vermesini sana ve ailene de sabır diliyorum...Allah yardımcınız olsun...

kıyamam sana ya yazdıkların beni o kadar duygulandırdı ki ağlamamak için zor tuttum kendimi diyosun ya ben nasıl ablayım die emin ol ki sen mükemmel bi ablasın... 19 yaşındayım bi abim var hep keşke bi de ablam olsaydı dedim. hayalimdeki ablasın diyebilirim. emin ol ki bunu içimden gelerek söylüyorum seni rahatlatmak için değil sen mükemmel bi ablasın eminim ki hep böyle olucaksin.... üzülme Allah herkesin hakkında hayırlı olanı verir hayırlısı buymuş deyip ayakta durmaya çalış ben hep böyle yaparım isyan edicek duruma geldiğimde. Allahtan kardeşine şifa vermesini sana ve ailene de sabır diliyorum...Allah yardımcınız olsun...

cokk sagoll desteğin için benim güsell kardeşimm sagoll....

Geri