gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113

Ablaya En Güzel Doğum Günü Sözleri

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Ablanız yada abla nız kadar sevip saydığınız bir yakınınız için birbirinden anlamlı ve değerli doğum günü mesajları arıyorsanız sizler için en yeni v een güzel ablaya doğum günü sözlerinden oluşan mesajları bu yazımız da paylaşıyoruz. ablaya-dogum-gunu-mesajlari-3.jpg

Canım ablacığım doğum gününü en içten dilerimle kutlarım, yeni yaşının sana sağlıklı, mutlu, huzurlu ve uzun bir yaşam sunmasını dilerim. İnşallah hep birlikte böyle beraber geçiririz her yaş gününü, iyi ki dünyaya geldin ve benim ablamsın seni çok seviyorum . Kız kardeşin

Sana sağlık diliyorum ve huzur bu ikisi olsun yeter. Mutlu yıllar, senin ablam olmandan gurur duyuyorum ablacığım doğum günün kutlu olsun.

Kısa bir mesaj olmalı bu sana binlerce öpücük ve sevgi yolluyorum buradan bil ki unutulmadın doğum günün kutlu olsun!

Benim ablam kimseye benzemez içinde sevgi, iyilik hiç eksik olmaz her zaman güler yüzün olması dileğimle nice senelere.

Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar, başarı merdivenlerini tırmanırsın ve dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. Doğum günün kutlu olsun!

Senin o güzel yüreğin her zaman en güzel mutlulukları hak ediyor. İyi ki ablamsın, iyi ki canımsın nice senelere.

Kısa bir mesajla sana içimdekileri anlatmak isterdim ama anlatılamayacak mesajlara sığmayacak kadar değerlisin. İyi ki doğdun ablacığım.

Hatırlar mısın bilmem senle küçükken oynadığımız oyunları şimdi bazen onları düşünüyorum da keşke hiç büyümeseydik keşke hep oynasaydık. Doğum Günün kutlu olsun.

Ben ne yazarsam yazayım yine de sana olan sevgimi anlatamaz bu yüzden kısaca iyi ki doğdun canım ablam…

Ablaya En Güzel Doğum Günü Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. En güzel Doğum Günü Mesajları

En güzel Doğum Günü Mesajları

doğum günü pastasına yazılacak sözler dogum günü mesajlari arkadasina doğum pastasına yazılan sözler ölmüş birine mesajı aile mesajları DOĞUM GÜNLERI 365 SAYFALIK BIR OYKU DAHA BASLIYOR, HER GUNE BIR YAPRAK SAKLA, HER YAPRAGA BIR OYKU SIGDIR MUTLULUK DE ADINA. NICE GUZEL OYKULER SENIN OLSUN. IYI KI DOGDUN Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar, başarı merdivenlerini...
  2. En güzel Doğum günü Sözleri,Doğum günü Mesajları lazım bana

En güzel Doğum günü Sözleri,Doğum günü Mesajları lazım bana

En güzel Doğum günü Sözleri,Doğum günü Mesajları arıyorum ben. bir yıllık evliyim ve canımın içi kocamın hayatımın anlamı olan adamın doğum günü geliyor ona belki slayt yaparım belkide ikimizin resimlerinin üzerine güzel bir doğum günü sözleri yazarım diye düşündüm bu yüzden sizden En güzel Doğum günü Sözleri,Doğum günü Mesajları istiyorum kızlar.
  3. Doğum Günü Mesajı Kardeşe en güzel sözler

Doğum Günü Mesajı Kardeşe en güzel sözler

Kardeşe Doğum Günü Mesajı Kardeşe Doğum Günü Sözleri En güzel kardeşlik sözleri paylaşımımızdan sonra şimdi de sizlere en güzel kardeşe doğum günü sözleri sunuyoruz. İşte size kardeşinize göndereceğiniz en güzel doğum günü mesajları kardeşe sözleri; Kısa bir mesaj olmalı bu. Sana binlerce öpücük ve sevgi yolluyorum buradan.. Bil ki unutulmadın.. Doğumgünün kutlu olsun! Bugün bir...
  4. En güzel anneler günü sözleri

En güzel anneler günü sözleri

♥ KELIMELERLE ANLATILAMAYAN FEDAKARLIK VE KARSILIKSIZ SEVGIYI, TARIF ET DESEN BANA HERHALDE SADECE “ANNE” DERDIM..ANNELER GUNUN KUTLU OLSUN. ♥ BIR GUNUMDE DEGIL HER GUNUMDESIN. HER GUN HER SANIYE BENIMLESIN. HER ZAMAN BANA DESTEK OLDUN. SEN BENIM ICIN COK OZELSIN. ANNELER GUNUN KUTLU OLSUN. ♥ SEVGILI ANNECIGIM, BIRGUN UMARIM BANA GOSTERDIGIN SEVGI VE SABRI SANA GOSTEREBILME SANSIM...
  5. Sevgiliye En Güzel Doğumgünü Sözleri

Sevgiliye En Güzel Doğumgünü Sözleri

Sevdiğiniz değer verdiğiniz kişiye ilk önce nasıl bir hediye alacağınız konusun da kararsızlıklar yaşarsınız. Onun için en makul hediye seçiminden sonra bu özel günü oldukça romantik ve duygusal sözlerle kutlamak ister ve ona hitaben duygusal söz arayışı içine girersiniz. Sizler için sevdiğiniz kişinin de oldukça etkileneceği en güzel sevgiliye doğum günü sözlerinden oluşan mesajları bu yazım...

Sayfayı Paylaş