gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Acaba Büyük Beden Mayo Nasıl Seçilir?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba kızlar benim fazla kilolarım var büyük beden kıyafetler giyiyorum ve bu iki haftaya yazlığa gidecez yeni bir mayo almak istiyorum ama Büyük Beden Mayo Nasıl Seçilir bilmiyorum aranızda bana büyük beden mayo almak için öneride bulanacak arkadaşlarımız var ise lütfen bekliyorum.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Acaba Büyük Beden Mayo Nasıl Seçilir? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Büyük beden mayo nasıl seçilir öğrenelim

Büyük beden mayo nasıl seçilir öğrenelim

kilolular için büyük beden mayo modelleri büyük beden mayo seçimi Kim demiş ki kilosu fazla olan denize giremez daha doğrusu mayo giyemez diye:) Biz bu yazımızda büyük beden giyinen kilolu hanımlar için mayo seçimi hakkında bilgiler aktarıyoruz. Fazla kilosu olan kadınlar, işte size büyük beden mayo nasıl seçilir diye bilgiler; Birkaç yıl önce artı-size mayo pazarı çok sınırlıdır ve...
  2. Büyük beden mayo alırken dikkat edilmesi gerekenler

Büyük beden mayo alırken dikkat edilmesi gerekenler

büyük beden mayo giymenin püf noktaları büyük beden mayo alırken nelere dikkat edilmeli büyük beden mayolar Merhaba Sevgili Melek'ler, bu sayfamızda fazla kiloları olan hanımlar için büyük beden kıyafet giymenin incelikleri konusunda ki bilgilerimizi güncelliyor ve büyük beden mayo alırken nelere dikkat edilmeli diye tüyolar veriyoruz. Acaba büyük beden mayo seçimi nasıl olmalı diyenler,...
  3. acaba benim boyum nasıl uzar ?

acaba benim boyum nasıl uzar ?

kızlar benim boyum çok kısa ya 1,50 boyundayım yaşımda 20 ve boyumun uzamasını çok istiyorum bu konuda ne yapabilirim tıbbi değil alternatif tıp olarak soruyorum lütfen boyum nasıl uzar bu konuda yardım edin.
  4. Ten rengine göre ruj nasıl seçilir acaba

Ten rengine göre ruj nasıl seçilir acaba

Merhaba hanımlar acaba ten rengimize göre ruj rengimizi ne renk seçmeliyiz bu konuda bilgi verin lütfen
  5. fondöten nasıl seçilir?

fondöten nasıl seçilir?

Ben makyaj yapmaya yeni başladım sayılır. Daha doğrusu bilinçli olarak yapmaya.Yeni yeni cildimi ve malzemeleri tanıyorum.Sizden ricam fondöten nasıl seçilir, cilde göre tabi ?

Sayfayı Paylaş