gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Acaba The Sims 3 de çocuk cinsiyeti belirlenebilir mi

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

arkadaşlar Acaba The Sims 3 de çocuk cinsiyeti belirlenebilir mi ne dersiniz bu konuda bilgi sahibi olan var mı?

Acaba The Sims 3 de çocuk cinsiyeti belirlenebilir mi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sahne mi siyaset mi acaba

sahne mi siyaset mi acaba

genç şarkıcı Ebru Polat sahnelerde olmayı çok sevdiğini söylerken hukuk bölümünüde bitirdiğini ve kendisine milletvekili teklifi geldiğini şimdilik bunu istemediği yönünde açıklamalarda bulundu.... 'ŞARKICI OLDUM!' EBRU POLAT, KENDİSİNE YÖNELTİLEN “HUKUKU BİTİRDİNİZ NİYE AVUKATLIK YAPMADINIZ?” SORUSUNUN KENDİSİNE SÜREKLİ SORULDUĞUNU İFADE EDEREK ŞU YANITI VERDİ... “Ben şarkı söylemeyi çok...
  2. Bebeğin cinsiyeti Selnas Yöntemi ile belirlenebilir

Bebeğin cinsiyeti Selnas Yöntemi ile belirlenebilir

bebek cinsiyeti belirleme yöntemleri cinsiyet belirleme yöntemleri selnas yöntemi hamilelikte cinsiyet selnas Cinsiyet belirleme yöntemi hakkında farklı görüşler olsada hala birçok kişi bunun için doktorlara başvurup bebeğin cinsiyetini belirleme adına bilgiler alıp yöntemlere başvuruyorlar Kimi doktorlar etnik olarak bu görüşe karşı gelsede kimi doktorlarda cinsiyetin belirlenebileceğini...
  3. Pisilerin Cinsiyetlerini Bulabilecek misiniz ;)

Pisilerin Cinsiyetlerini Bulabilecek misiniz ;)

bakalım cinsiyetlerini doğru tahmin edebilecek misiniz:) He-cat or She-cat. A photo quiz from B3ta.
  4. çocuk cinsiyeti belirlenebilir mi?

çocuk cinsiyeti belirlenebilir mi?

dolunaydan önce olursa erkek ovulasyondan önce kız olma şansı yüksek.... lütfen fikri olan söylesin.
  5. 3 aylık kızımın boynu eğri mi acaba?

3 aylık kızımın boynu eğri mi acaba?

Merhabalar, kizim 3 aylik ve hemen hemen bir aydir kucaktayken kafasi hep ayni tarafa dogru yan duruyor, boynunda bir problem var gibi tedirgin oluyorum, elimle dik tutmasi icin yardimci olmak istedigimde birakmami istiyor ve o sekilde rahat ediyor, kafasi egri duruyor,acaba boynunda bi problemmi var?

Sayfayı Paylaş