gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Acaba Ünlüler Hangi Marka Telefon Kullanıyor

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba ben şu ünlülerin kullandığı telefon markalarını merak ettim acaba bizim bildiğimiz markaları mı kullanıyorlar yoksa onlarda halktan bazıları gibi alo desin yeter çok özellik olmasa da olur mu diyorlar:) Biliyorsanız lütfen Ünlüler Hangi Marka Telefon Kullanıyor yazın:)

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ünlülerin Cep Telefonları

Hangi Ünlü Hangi Marka Telefonun Kullanıyor

Buğra Gülsoy

''iPhone''

Kıvanç Tatlıtuğ

''iPhone''

Mehmet Ali Alabora

''Samsung Google Nexus ''

Serdar Ortaç

''Samsung Galaxy S II ''

Ömür Gedik

''BlackBerry ''

Ajda Pekkan

''BlackBerry ''

Ata Demirer

''iPhone''

Bülent Ersoy

''Vertu''

Demet Akalın

''BlackBerry ''

Mazhar Alanson

''iPhone''

Acaba Ünlüler Hangi Marka Telefon Kullanıyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hangi markaları severek kullanıyorsunuz?

hangi markaları severek kullanıyorsunuz?

Bakalaım bakalım bizim meleklerimiz hangi markaları severek kullanıyor... Kullanmakta olduğunuz herşeyin markasını soruyorum kızlar...Ayakkabı,çanta,kozmetik,giyim,içgiyim :D,mobilya,beyaz eşya vs... :) ilk ben döktüreyim:) malum öğrenci milletiyim fazla uçuk giyinemem bu yüzden cebimi yakmayan kaliteli ürünleri tercih ediyorum mesela giyimde: LCW,Colins,Colezione kozmetik:...
  2. hangi marka cep telefonu kullanıyorsunuz?

hangi marka cep telefonu kullanıyorsunuz?

bu soru da aklına nereden geldi demeyin telefonumla ugraşıyordum oradan esti :orkide: evet bebişlerim hangi marka cep telefonu kullanıyorsunuz??
  3. Hangi Ünlüler Lens Kullanıyor acaba biliyor musunuz

Hangi Ünlüler Lens Kullanıyor acaba biliyor musunuz

KIzlar ben 6 yıldır lens kullanıyorum bazen mavi bazen de yeşil kullanıyorum ve bir şeyi çok merak ettim acaba Hangi Ünlüler Lens Kullanıyor biliyor musunuz:)
  4. Hangi Marka Şampuan Kullanıyorsunuz?

Hangi Marka Şampuan Kullanıyorsunuz?

şampuan markaları en iyi şampuan Sevgili melekler, saçlarımız bizim en doğal mücevherlerimizdir. Bu mücevhetrin sağlıkla parlaması da bize bağlıdır. Her ne kadar genetik etkenler bu konuda önemli olsa da bakımın etkizi de yadsınamaz. Saç bakımında ilk basamak olan temizlik için piyasada pek çok şampuan markası bulunuyor. Sorumuz şu; siz hangi şampuanı kullanıyorsunuz ve neden? Daha önce...
  5. Hangi Marka ve Model Cep Telefonu Kullanıyorsunuz?

Hangi Marka ve Model Cep Telefonu Kullanıyorsunuz?

hangi marka cep tel, hangi model cep tel, hangi cep tel Sevgili melekler, hepimizin elinde bir veya daha fazla cep telefonu mevcut. Sürekli kullanımının zararlarını zaten biliyorsunuz. Bizim sormak istediğimiz meleklermekani forum üyelerinin hangi marka cep telefonunu ve modelini tercih etikleri. Sizde isteğimiz anketten markayı onaylayıp, yorumunuzda model belirtmeniz. Memnuniyet...

Sayfayı Paylaş