gebe
  1. Ali CAN

Ali CAN Forum Okuru

Acele Cevap İhtiyacım Var

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında Ali CAN tarafından paylaşıldı.

Merhabalar Ben Biri İle İlişkiye Girdim Hamile Kalma Konusu İçin İkimizde İsrarciydik ve sperm Geldikten Sonra Cikmadi 1 2 Dakka Kaldıktan Sonra Cikti Ciktiktan Sonrada Bir Yastik aLdi Kalcamın Altına Bıraktı Dediki Spermler Daha iyi İçeri Girsin Diye Bu Durumda tek İlişkiye Girdim ve ilk defa içime Geldi Spermler Hamile Kalma Olasılığım Ne Kadar ?

2. cevapladim

cevapladim Forum Okuru

Selamlar, yani siz hamile kalma olayını biraz daha sağlama almak için yastık olayını yapmışsınız. Tabiki sadece burada yazılanlara baktığımızda hamile kalabilirsiniz yada kalamazsınız diyemiyoruz. Yani şartların yerinde olması gerekiyor. Kadındaki yumurtlama dönemi vs vs bunların en önemlisidir. Eğer çok uzun zamandır deniyorsanız ve hamile kalamıyorsunuz konu üzerinden sitedeki yöneticilerle irtibata geçebilirsiniz.

Acele Cevap İhtiyacım Var konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. cevabınıza cok ihtiyacım var !!!

cevabınıza cok ihtiyacım var !!!

Handan hanımcım , esimi cok seviyorum ama ayrılmak uzereyız . Merak ediyorum hayatında birisi var gibi... Sonum ne olacak merak edıyorum peri kızı
  2. yardımınıza ihtiyacım var melekler

yardımınıza ihtiyacım var melekler

sevgili melekler;bir kaç günlüğüne tatile gitmek istiyorum.izmir tarafına ama oraları hiç bilmiyorum.biraz yanlız kalıp düşünmeye ihitiyacım var.evliliğim hakkında.ancak bi r yer bulamadım bir türlü.bileniniz varsa bana yardımcı olabilirmi.bir pansiyon otel adı verebilirmi. yanlız sakin ve güzel bir yer olmalı.sadece deniz ve patırtı aramıyorum..ne olur yardım melekler.bu tatil benim için çok...
  3. Acele cevap bekliyoruz

Acele cevap bekliyoruz

biz resimdeki balık pulu olan şalın açıklamalı yapılışını istiyoruz nasıl başlandığının resmini bize gösterirmisiniz şimdiden teşekkür ederiz bekliyoruz
  4. Kızlar Dualarınızı İhtiyacım Var

Kızlar Dualarınızı İhtiyacım Var

Merhaba melekler.... Hafta sonu Cumartesi - Pazar günleri sınavım var.... Sizlerden bana dua etminizi istemeye geldim... Duanın her kapıyı açtığı gibi bana bu sınavın sonunda getireceği başarı kapısını da açması için dualarını bekliyorum.... sizleri çok seviyorum kocaman öpüldünüz mutalaka sınavdan sonra sizlere hiç değilse nasıl geçtiğine dair bilgi vericem... Şimdiden dualarınızı...
  5. KIZLAR ACELE CEVAP LUTFEN......

KIZLAR ACELE CEVAP LUTFEN......

14 haziranda adet oldum doktor yumurta buyutmek icin ilac verdi kullandim iyi sonuc aldik ve 29 30 haziran da yumurtalar catladi ve sol kasigimda siddetli agrilar oldu 1 kac gun once gecti bu gunlerde tekrar basladi ama hafif sancilar. Birde yumurta catladigindan beri seffaf su gibi akinti geliyor ara ara belimdede agri ve asiri ates basmasi terleme oluyor.adetimede 2 gun var sizce bu durum...

Sayfayı Paylaş