İçime bir kere boşaldı hamile kalma ihtimalim var mı ?

A

Ali CAN

Forum Okuru
İçime bir kere boşaldı hamile kalma ihtimalim var mı ?
Merhabalar Ben Biri İle İlişkiye Girdim Hamile Kalma Konusu İçin İkimizde İsrarciydik ve sperm Geldikten Sonra Cikmadi 1 2 Dakka Kaldıktan Sonra Cikti Ciktiktan Sonrada Bir Yastik aLdi Kalcamın Altına Bıraktı Dediki Spermler Daha iyi İçeri Girsin Diye Bu Durumda tek İlişkiye Girdim ve ilk defa içime Geldi Spermler Hamile Kalma Olasılığım Ne Kadar ?

Merhabalar Ben Biri İle İlişkiye Girdim Hamile Kalma Konusu İçin İkimizde İsrarciydik ve sperm Geldikten Sonra Cikmadi 1 2 Dakka Kaldıktan Sonra Cikti Ciktiktan Sonrada Bir Yastik aLdi Kalcamın Altına Bıraktı Dediki Spermler Daha iyi İçeri Girsin Diye Bu Durumda tek İlişkiye Girdim ve ilk defa içime Geldi Spermler Hamile Kalma Olasılığım Ne Kadar ?

Selamlar, yani siz hamile kalma olayını biraz daha sağlama almak için yastık olayını yapmışsınız. Tabiki sadece burada yazılanlara baktığımızda hamile kalabilirsiniz yada kalamazsınız diyemiyoruz. Yani şartların yerinde olması gerekiyor. Kadındaki yumurtlama dönemi vs vs bunların en önemlisidir. Eğer çok uzun zamandır deniyorsanız ve hamile kalamıyorsunuz konu üzerinden sitedeki yöneticilerle irtibata geçebilirsiniz.

Hayatım madem hamile kalma konusunda ısrarcıydınız e yapaydınız bari. Hoş yapmışsınız eğer şartlar yerinde ise yani yumurtlama döneminde iseniz hamile kalma ihtimaliniz yüksek. Tabiki yumurtlama gününde de olmanız gerekiyor yumurtlama ne bilmiyor iseniz aşağıdaki konuya bakın. Evli değilsiniz anlaşılan da bu ne ısrar onu anlamadım :) Hadi hayırlı olsun.

Geri