gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Açık Çek Nedir

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Açık Çek Nedir kızlar bana bu iki kelimenin açıklamasını yazarmısınız?

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Açık Çek Ne Anlama Gelir,
    Açık Çek:Konulması zorunlu tüm unsurların (çek kelimesi, tediye emri, muhatabın adı, tanzim tarihi, keşidecinin imzası) yer aldığı, ancak ödenecek meblağın belirtilmediği çeklere denir.

Açık Çek Nedir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çek kanunu çıktı. Eski çekler ne olacak?

Çek kanunu çıktı. Eski çekler ne olacak?

eski çekler ne olacak eski çekler çek karneleri çek kanunu ne zamana kadar geçerli ESKİ TİP ÇEKLERİN KULLANIM SÜRESİ Bildiğiniz gibi Çek kanunu değiştirilerek artık hamiline yazılı çeklerin farklı olması konusu kanunlaştı. Şirketler ellerindeki eski çekleri yenileri ile ne zaman değiştirecekler? Yeni çeklerin kullanılması ile ilgili olarak gerekli duyuru Merkez Bankası tarafından yapılmış...
  2. Çek Kırdırma Ne Demektir?

Çek Kırdırma Ne Demektir?

çek kırdırma oranları çek kırdırma, ne demektir, nedir, nasıl yapılır, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, İş hayatında çok sık duyduğumuz çek kırdırma terimi,acil nakit para ihtiyacı olan insanların, ellerinde bulunan çekin kesildiği tarihi beklemeden çeklerini erken tahsel ettirmesine denilir. Çekin erken tahsil edilmesi durumuna faktoring firmaları yasal...
  3. Açık Elli Nedir

Açık Elli Nedir

Açık Elli Nedir lütfen bunun açıklamasını yazın merak ettim de :)
  4. Açık Gri Nedir

Açık Gri Nedir

Açık Gri Nedir kızlar bu Açık Gri Nedir yazarsanız çok sevinirim.
  5. Açık Sarı Nedir

Açık Sarı Nedir

Açık Sarı Nedir evet kızlar Açık Sarı Ne demektir anlamını lütfen yazın bana

Sayfayı Paylaş