gebe
  1. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

açık lisee giden varmı?

Konu, 'Eğitim ve Kadın' kısmında mavi_kelebek tarafından paylaşıldı.

selam kızlar ben bu yıl evde sıkılmaktansa acık liseye kayıt oluyum dedım acıklıse 1 okuyorum ama dersler cok 13 dersım var hepsını nasıl calısıcam bılmıyorum aranızda benım gıbı acıklıseye kayıt olan varmı acabaa ben sınavların nasıl oldugunu yanı zormu kolaymı oldugunu bılmıyorum ocakta ılk sınavım allahım yuzumu kara cıkartmasın ama benım gıbı lıseye kayıt yaptırmıs arkadaşlar yardımlarınız beklıyroum püf noktaları neler bunların yanı sorular genelde nelerden cıkıyo ?

2. ÖzGüL

ÖzGüL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    599
    Ödül Puanları:
    193
    mavicim ben liseyi dışardan verdım meslek okudum.düz nasıl bilmıyorum ama meslekte aynı zamanda yüz yüze eğitimde var biraz zor.sınavlara çalışınca çok zor değil geçmiş döneme ait sorulara bak.

3. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

saol ozgulcum ama benımkı duz lıse ahh su geometrı cok zor aradanda zaman gectı bazılarını unutmussum ınş yaparım gunluk ıkı saat calısıyorum

4. ÖzGüL

ÖzGüL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    599
    Ödül Puanları:
    193
    bol bol sana verilen kitaptaki sorulara bak.bazıları yardım ediliyor diyor ama ben hiç denk gelmedim.sansına inşallah. sen iyi insaflı öğretmenlere denk gelirsin çünkü okula ara verdikten sonra biraz zor oluyor.

5. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

evt ozgulum yaaa ınş ınsaflı ogretmenlerdır yoksa bende unutkanlık var okudugumun cabuk unutuyorum yoksa yapamam inş verırırm dersleri ozgul sen cumartesı pazar gunlerı dersmı goruyodun

6. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

başka kimse açık liseye gıtmiyomu yada gıtmiş hıç kimse yokmu :(

7. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

başka kimse açık liseye gıtmemişmi yav

8. sedef01

sedef01 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar açık öğretim ünv okuyorum valli çok rahat hem çocuk hem iş hepsi bir arada süpeer ..

açık lisee giden varmı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Açık

Açık

Açık kapı baht açıklığına, iş arayanın bunu bulmasına, maksadın gerçekleşmesine, Açık pencere gönül huzuruna yahut küçük bir rahatsızlık geçirmeye delalet eder.
  2. Arkadaşlar halk eğitim kurslarına giden varmı?

Arkadaşlar halk eğitim kurslarına giden varmı?

ismek kuaförlük kursu ismek kuaförlük kursları kuaför kursları ingilizce kursuna gidenler halk eğitim kurslarında neler var Melekler oğlanı kreşe vermek ve halk eğitim kurslarında moda tasarım yada takı tasarım bölümüne gitmek istiyorum.Moda çizimlerim var ancak kendimi geliştirmem lazım.Hem boş durmaktan kurtulurum hemde kendime bir faydam olur.Tasarımlarımı,çalışmalarımı ve kendimi...
  3. Yuşa hazretleri türbesine giden varmı arkadaşlar??

Yuşa hazretleri türbesine giden varmı arkadaşlar??

yuşa hazretleri yuşa hazretleri türbesi Yuşa hazretleri türbesine giden varmı arkadaşlar??
  4. giyim

giyim

dar kotun üstüne ne giyilir??? :)
  5. açık lise

açık lise

selam melekler benim bır sorum olucaktı ben acık liseye kayıt oldum bu yıl sınav tarıhlerıne bakınca açık lise kimliği diyo benim açık lise kimliğim yok sınavlarda gerekli oluyomu lutfen bana bı yardımcı olun

Sayfayı Paylaş