gebe
  1. dilek321

dilek321 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

açık öğretimle ilgilenen baksın

Konu, 'Eğitim ve Kadın' kısmında dilek321 tarafından paylaşıldı.

selam kızlar ben açık lise öğrencisiyim. bu ilk senem ve elimde sadece kitaplarm ve defterlerim var. yani söylemek istediğim açık öğretim hakkında hiçbişey bilmyorum. 'sınav tarihleri,kaç sınav olduğu, hangi kitaplardan ve hangi konulardan' olduğunu blemyorm. bileniniz varsa lütfen açık bir şekilde aydınlarsın beni ve tüm merak edenleri. bu arada okuduğum alan muhasebe finansman. nasıl çalışmam gerektiğinide bilmiyo ve çok korkuyorum. yardım edin melekler...

açık öğretimle ilgilenen baksın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Açık öğretime öğretmenlik şansı

Açık öğretime öğretmenlik şansı

Öğretmenlik mesleğini düşünen melekler sizler için çok güzel bir fırsat... Açık Öğretim Fakültesi bu yıl ilk kez felsefe, sosyoloji ile Türk dili ve edebiyatı bölümlerine öğrenci alacak. ÖSS’de 165 puan alanlara böylece öğretmenlik yolu açılıyor... Açık Öğretime öğretmenlik şansıAçık Öğretim mezunlarına öğretmenlik yolu açıldı.Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi bu yıl ilk kez...
  2. Açık öğretim sınavlarına nasıl hazırlanmalıyız...

Açık öğretim sınavlarına nasıl hazırlanmalıyız...

açıköğretim sınavlarına nasıl hazırlanmalıyım açık lise sınavlarına nasıl hazırlanmalıyım aöf hazırlanılır Milli Eğitim Bakanlığı, Eğitim teknolojileri Genel Müdürlüğü, Açıköğretim Okulları öğrencilerinin televizyon, radyo ve internet teknolojilerini kullanarak sınavlara hazırlanabilmesi için gerekli alt yapıyı oluşturmuştur. Halk Eğitim Merkezinden aldığınız Açıköğretim Okulları ders...
  3. Açık Öğretim Harçları Yatırıldımı

Açık Öğretim Harçları Yatırıldımı

Açık Öğretim Harçları Yatırıldımı arkadaşlar bu konuda bilgisi olan var mı acil cevap yazın!
  4. Açık Öğretim Harçları Tarihleri

Açık Öğretim Harçları Tarihleri

Açık Öğretim Harçları Tarihleri hakkında bilgi verir misiniz? Açık Öğretim Harçları son gün ne zaman?
  5. AÇIK ÖĞRETİM LİSESİ

AÇIK ÖĞRETİM LİSESİ

Açık öğretim lisesi ile ilgili bilgisi olan arkadaşlar çocuğumu yazdırmak istiyorum da yardımcı olur musunuz?

Sayfayı Paylaş