gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Açıklamalı Kız Bebek Pembe Patik Modeli

Konu, 'Bebek Örgüleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

2014 bebek patik modelleri, 2014 açıklamalı patik modelleri, 2014 patik modelleri Kış ayların da bebeklerin ayağını sıcacık tutacak ve onları hastalıklara karşı koruyacak bot şeklinde pembe patik modelini ve açıklamalı uygulanışını sizler için paylaşıyoruz. Her ne kadar patik modelimiz kız bebekler gibi görünsede rengini istediğiniz şekil de bebeğinizin cinsiyetine göre de seçebilirsiniz. Şimdiden kolaylıklar dileriz. patik modeli.jpg patik modeli.jpg

Açıklamalı Kız Bebek Pembe Patik Modeli konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. açıklamalı bebek patik modelleri

açıklamalı bebek patik modelleri

açıklamalı bebek patikleri anlatımlı bebek patik modelleri patikleri açıklamalı patik örnekleri anlatımlı bütün detaylarıyla açıklanmış patik örnekleri bunlar kadınlar hadin koşun :D ayşe,fatma,hayriye,cevriye sende gell şükufe :D:D PEMBE PATİKLER 39 İlmek atarak 1 sıra ters örün.Ön yüze geçtiğinizde 1 haroşa örün, 1 arttırın ( şişe bir kez ip dolayın) 18 ilmeği haroşa örün,1 ilmek...
  2. Kız çocuğuna açıklamalı patik

Kız çocuğuna açıklamalı patik

açıklamalı bebek patikleri bebek patik örnekleri ve yapılışı açıklamalı patik örnekleri yapımı patikler Meleklerim işte bir bebek patiğive yapılışı.... YAPILIŞI: 54 ilmek başladım 6 sıra haraşo ördüm. Sonra 1 sıra 2 kes 1 artır 2 kes 1 artır. Bu sıraya kurdele geçirdim. 2 sıra daha haraşo ördüm. 22 ilmek haraşo sonra beyaz ipliğimi bağladım 10 ilmek. 10 uncu ilmeğin yanındakiyle kes.Geri dön...
  3. Açıklamalı kız bebişlerine patik

Açıklamalı kız bebişlerine patik

açıklamalı patik örnekleri Meleklerim canlarım doğum yapacak yapmış hatta arkadaşları hamiş olanlara süpriz yapmak için el emeği göznuru bişeyleryapmk istemzmisiniz?? İstiyosanız meleklerim işte size yılın fırsatı... Açıklamalı bebiş patiği örneği... PEMBE PATİKLER 39 İlmek atarak 1 sıra ters örün.Ön yüze geçtiğinizde 1 haroşa örün, 1 arttırın ( şişe bir kez ip dolayın) 18 ilmeği...
  4. Pembe Örgü Bebek Patiği

Pembe Örgü Bebek Patiği

örgü bebek patiği örgü patik el örgüsü bebek patiği Minik bebeklerinizin ayaklarını üşütmemek için bu soğuk günlerde giydirebileceğiniz şirin mi şirin pembe patiklerle karşınızdayız melekler :) Şimdi bu güzel patiklerin yapılışına geçelim.. Beden : 0 Yaş grubu. Malzemeler: El Örgü İpliği (%100 Akrilik) Yaklaşık 100 gr. Yavruağzı 3.5 numara 1 çift örgü şişi 1 cm. en ve 100 cm. boyunda...
  5. Yenidoğan Kız Bebek Pembe Patik Modelleri

Yenidoğan Kız Bebek Pembe Patik Modelleri

Kış ayları için çok kullanışlı bebek örgü modellerinden biri olan patik modelleri, bebekleri soğuk havalar da koruma altına alırken, minicik ayaklarını sıcak tutacak ve kıyafetlerine şık kombinler de oluşturacaktır. Dünyaya bir bebek getireceğinizi öğrendikten hemen sonra onun için hazırlık yapmaya başlarsınız. Bu hazırlıklara çoğunlukla bebeğin yakın çevre akrabaları da katılarak özellikle...

Sayfayı Paylaş