gebe
  1. sevmesendeolur

sevmesendeolur Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

Açıklamalı mıyım?

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında sevmesendeolur tarafından paylaşıldı.

Ben birini çok seviyorum duygularımı anlatamıyorum bile nereye baksam yüzü ile o muhteşem gülümsemesi ile karşılaşıyorum yaklaşık bir yıldır tanıyorum. o bana karşı neler hissediyor bilemiyorum. sizce karşısına çıkıp açıklamalı mıyım?

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    açıklama yapacak kadar heves veriyorsa sana ilgisi var demektir bence. ama onun duygularından tam emin değilsen adımlarını yavaş at belki yapısı öyledir her kız arkadaşına böyle davranıyordur?

3. aysil

aysil Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    Açıklayabilceksen açıkla elbette ama onu sıkmadan usandırmadan devam et canım.

4. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Ne yaptin acikladin mi duygularini,yada o sana acildi mi?

5. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    kesinlikle açıkla canımm yaa bu kadar beklemen bile hata herşey olacağına varır zaten...

Açıklamalı mıyım? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Arapça Açıklamalı İslami Nickler

Arapça Açıklamalı İslami Nickler

islam nickler islami nickler islami nikler en güzel islam güzel ahlaktır arapçası بِسْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّحْمَنِ ارَّحِيم İÇİNİZDEN KİM BENİM KIRK HADİSİMİ ÖĞRENİR VE TAŞIR İSE( YAŞAMINDA UYGULAR İSE) KIYAMET GÜNÜ SALİH KİŞİLER İLE HAŞROLUNACAKTIR. * اَلدِّينُ النَّصِيحَةُ قُلْنَا: لِمَنْ )يَا رَسُولَ اللَّهِ ؟( قَالَ: لِلَّهِ وَلِكِتَابِهِ وَلِرَسُولِهِ وَلأئِمَّةِ...
  2. Açıklamalı parça bolero modeli

Açıklamalı parça bolero modeli

açıklamalı bolero modelleri anlatımlı bebek bolero modelleri açıklamalı bebek modeli yapılışı
  3. Açıklamalı bayan panço modeli

Açıklamalı bayan panço modeli

panço modelleri açıklamalı bayan panco modelleri bayan panço Farklı bir panço modeli arıyorsanız birazdan sizler için vereceğim modele göz atmanızı tavsiye ederim model ve ardından açıklamalı yapılışını veriyorum şimdiden tüm hanımlara kolay gelsin malzemeler: ip: 400 gr Şiş: 4,5-5 numara Beden: 38 yapılışı: Pançoya 153 ilmekle başlayın 75 ilmek düz örün 3 ilmeği toplayın, 75 ilmek düz örün...
  4. Açıklamalı İkindi Namazı Kılınışı

Açıklamalı İkindi Namazı Kılınışı

ikindi namazı nasıl kılınır ikindi namazı kaç rekattır ikindi namazında okunan dualar Namazın 5 vaktinden biri olan ikindi namazının nasıl kılındığını bilmek ve öğrenmek isteyenler için açıklamalı bir şekil de ikindi namazı kılınışı, okunması gereken duaları sizlerle paylaşıyoruz. İkindi namazının dört rekat sünnetinin her iki rekatı, müstakil (iki rekatlı) namaz gibidir. Onun için bu dört...
  5. Ponponlu Yeniyıl Şapkası(Açıklamalı)

Ponponlu Yeniyıl Şapkası(Açıklamalı)

şapka modelleri 2014, örgü şapka modelleri 2014, açıklamalı şapka modelleri 2014 Yılbaşını örgü işinden yapılan yılbaşı şapka modeli ile karşılamak isteyenler için şapkamızın malzemeleri ile birlikte açıklamalı şekilde yapılışını sizler için paylaşıyor, kolaylıklar diliyoruz. Yapılışı: şapkamıza üç ilmek haroşo örerek başlanır. Her sıra başında birer ilmek arttırılır.yirmibeşcm....

Sayfayı Paylaş