gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Açıklamalı simli ipten şık bayan tuniği

Konu, 'Örgü Kazak, süveter Modelleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

örgü tunik modelleri açıklamalı simli ipten yelek açıklamalı tunik örnekleri simli ipten yelek modelleri örnekleri Son derece şık ve güzel simli ipten işlenmiş tunik modeli ve yapılışını sizler için veriyorum
    [​IMG][​IMG][​IMG]

2. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63
    Bu çok güzel bir model .... Yanlız kol kısmını anlayamadım... O Boyundan şal gibi gelen uzun tarafa kol nasıl yapılmışş..
    Açıklamadada bunla ilgili bişey bulamadım..

Kafammı durgun yoksa yaa:)
    Teşekkürler adminim çok beğendim ...
    İlk fırsatta da yapmak isterim.

3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Valla Handancım kelin ilacı olsa kendi başına sürermiş=) Örgü nakış işinden hiç anlamıyorum inanki bu konuda bilgili olan yardımcı olursa sevinirim benden modeli vermesi gerisi size kalmış=)

Açıklamalı simli ipten şık bayan tuniği konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Simli İpten Oya Örnekleri

Simli İpten Oya Örnekleri

Simli İpten Oya Örnekleri var mı acaba sizde yaa varsa lütfen bana çok şık Simli İpten Oya Örneklerinin resimlerini sunun.
  2. Simli İpten Bolero

Simli İpten Bolero

Simli İpten Bolero modelleri arıyorum ben kızım için bolero öreceğim ama simli ipten örülmüş istiyor.
  3. Simli İpten Patik Örnekleri

Simli İpten Patik Örnekleri

Simli İpten Patik Örnekleri arıyorum da acaba dedim sizden yeni ve daha şık Simli İpten Patik modelleri çıkar mı :)
  4. Simli İpten Şal Örnekleri

Simli İpten Şal Örnekleri

Simli İpten Şal Örnekleri istiyorum sizden lüfen bana Simli İpten Şal Örneklerini sunun kızlar.
  5. Şık Baharlık Bayan Süveter Modeli Yapılışı (resimli, açıklamalı)

Şık Baharlık Bayan Süveter Modeli Yapılışı (resimli, açıklamalı)

bayan süveter yapılışı örgü bayan süveter modeli Sevgili melekler, şu sıralar hava bir soğuk bir sıcak gidiyor. Tam hastalık havası, aman dikkatli olun. İnce giyseniz üşüyebileceğiniz, kalın giyseniz terleyebileceğiniz bu havalarda gömleğinizin üzerine giyip kendinizi koruyabileceğiniz şık bir süveter modeliyle karşınızdayız... Malzemeler 3 çile beyaz ya da krem rengi örgü ipi (100...

Sayfayı Paylaş