Açıklamalı süpürge oyası modeli

Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.143
    Ödül Puanları:
    113
    süpürge oyası süpürge oyası nasıl yapılır oyasının yapılışı açıklamalı tığ açıklamalı oya modelleri
    Süpürge oyasının nasıl yapıldığını merak ediyorsanız sizler için açıklamalı resimli bir şekilde süpürge oyasının nasıl yapıldığının tarifini veriyorum şimdiden kolay gelsin hanımlar=)

< Resme gitmek için tıklayın >

Açıklamalı süpürge oyası modeli konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Açıklamalı çocuk hırka modeli

anlatımlı bebek hırka modelleri çocuk hırka modelleri açıklamalı bebek hırkası açıklamalı çocuk Çocuklar için gayet güzel hırka modelini ve açıklamalı anlatımlı tarifini sizler için veriyorum Yapılışı:ÖN-ARKA: 83 ilmek başlanacak İlmekler 1 ters 1 düz, 1 ters 6 düz, 1 ters 1 düz, 1 ters 6 düz, 1 ters 1 düz, 1 ters 10 düz, 1 ters 1 düz, 1 ters 6 düz şeklinde dizilerek diagramdaki şekilde...
  2. Açıklamalı Kısa Şal Modeli

açıklamalı şal modelleri açıklamalı şal örnekleri kısa modelleri tığ işi örnekleri Kısa şal modellerinden hoşlanıyorsanız ve açıklamalı şal modeli arıyorsanız sizler için beğeneceğinizi umduğum şal modelini ve açıklamalı yapılışını sunuyor, kolaylıklar diliyorum:) Beş nolu şiş ile 118 ilmek başlanır, 7 sıra haraşo örgü ile örülür.Daha sonra 7 no.lu şiş ile örgüye devam edilir. 58 ilmek kalana...
  3. Açıklamalı Çiçekli Bere Modeli

Sizlere görünüşü şık ve kullanışlı yapılışı pratik çiçekli bere modelini ve açıklamalı yapılışını sunar, kolaylıklar dilerim. İp: 100 gr. Şiş: 5,5 numara Şapkaya 80 ilmekle başlayın. 1 düz, 1ters 5 sıra’lastik örün. Üzerine 6 ilmek düz örün, 1 dolayın, 2ilmeği toplayın, 9 ilmek düz örün,1dolayın, 2 ilmeği toplayın, 9 ilmek düz örün. Sıra sonuna kadar devam edin. İkinci sırada 7 ilmek düz...
  4. Fiyonklu İğne Oyası Modelleri

iğne oyası örnekleri iğne oyaları fiyonklu oyası örnekleri fiyonk yapılışı fiyonklu iğne oyası, modelleri, örnekleri, resimleri, çeşitleri, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, İğne oyaları hiç modası geçmeyen el sanatlarımızdandır.Her genç kızın çeyizinde mutlaka vardır.Sizlere fikir olması açısından birkaç model ekliyoruz..
  5. Mekik oyası modelleri

Tesettürlü hanımlar için her biri diğerinden güzel mekik oyalarını görünce çok beğeniceksiniz.Ayrıca gelin adaylarımız çeyiziniz için de çok şık olan mekik oyalarını tercih edebilirsiniz.Mekik yapılışı zahmetli ama görünümü çok zarif ve ağır olan bir oya çeşididir. Mekik oyalarından havlu kenarları,yazmalar örtü kenarları da tasarlanabilir.Mekik oyalarını daha çok mevlüt örtülerinde...

Sayfayı Paylaş