gebe
  1. saniyea

saniyea Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Acil bana yardımcı olunnn tecrübelerinie ihtiyacım varrr:::

Konu, 'Gebelik' kısmında saniyea tarafından paylaşıldı.

dün acilde gebelik testi yaptrdım .sonuç Beta hcg sonucu 1770,42 mIU/mL (8007-50064) ÇIKTI.Doktor gebelik var kan degerlerin düşük dedi.bebegin haftalıgını bilemiyorz dedi. Özel ege hastanesinden kadın doguma rendavu aldım. Oda cuma günü verdiler o zamana kadr, bana bu konuda bilgi verirmisiniz ..... riskli mi gebelik ?

2. *EYLÜLMEHMETUTKU*

*EYLÜLMEHMETUTKU* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    498
    Ödül Puanları:
    63
    adetin nekadar geçti bilgi verirmisin ?

3. saniyea

saniyea Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
  4. canelif

canelif Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    47
    Ödül Puanları:
    28
    kan degerlerinin düsük olmasi riskli anlamina gelmez cünkü bende ileri derce kansizlik rahatsizligim var ama cok sükür saglikli 2 cocugum oldu.önlem almalisin,bazi takviyelerle arayi kapatabilirsin

5. saniyea

saniyea Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    NE GİBİ takviyeler MESALA kan hapı kuıllnıyorum zatren := allhım bana bagışlasın bebegimii

Acil bana yardımcı olunnn tecrübelerinie ihtiyacım varrr::: konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tecrübelerinize ihtiyacım varrr

Tecrübelerinize ihtiyacım varrr

Canım meleklerim. Benim sorunum öyle üzülünecek bir sorun değil ama benim canımı çok sıkıyor.Çalışan bir hanımım ve evin işlerin ve ev halkına yetişemiyorum. İki kızım var .Biri 8 ,biri henüz 1 yaşında.Akşam işten geç çıkıyorum eve gidince full time diğer mesai başlıyor.En çok üzüldüğüm çocuklarıma yeterince zaman ayıramamak. bir de ev işlerini ucu kaçınca evde tam bir kaos.Malum bebek...
  2. bende yeniyim ve yardımlarınıza ihtiyacım varrr

bende yeniyim ve yardımlarınıza ihtiyacım varrr

erkek arkadaşımdan ayrıldım beni terk etti doğrusu napıcamıda bilmiyorum bana yardımcı olacak melekleri bekliyorum saolun şimdiden
  3. acil tavsiyeye ihtiyacım var :((

acil tavsiyeye ihtiyacım var :((

Merhaba kızlar, eylül ayında düğünüm var ve benim yatak odam için acil önerilere ihtiyacım var.:hasta: sizce bu takım nasıl? 1) Taç Sunny Pike Takımı Mor 2) Dantela Troya Saten Pike Takımı bi de nevresim takımı almam lazım. 2 tane:18: ama karar veremedim. sizce aşağıdakilerden hangisini seçeyim? Nevresim Takımları acil yardım lütfeeeeen :((
  4. acil paraya ihtiyacım var

acil paraya ihtiyacım var

merhabalar ben istenbuldan şenol 4000 tl paraya ıhtıyacım var sicilim bozuk oldugundan bankadan alamıyorum duzenlı bir işim var aylık belırlı bır taksıtle gerı adeyecegım
  5. acil yardıma ihtiyacım  var

acil yardıma ihtiyacım var

erkek arkadaşımla korunmasız birlikte olduk. ancak içime boşalmadığını ve zevk suyunun bile gelmediğini söylüyor. ben yine de yaklaşık bir saat içinde ertesi gün hapı aldım çünkü adetim başladığından itibaren tam 10. gündü,yani en tehlikeli zamandı. hamile olma ihtimalim var mı? lütfen yardım edin

Sayfayı Paylaş