gebe
  1. gizem hayter

gizem hayter Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

acil cevap arıyorum hamile miyim??

Konu, 'Kadınlar' kısmında gizem hayter tarafından paylaşıldı.

merhabalar ben gizem. 19 yasındayım. nisanlımla 7 temmuzda ılıskıye gırdık. ben hazıranın 6 sında adet olmustum en son. ılac kullanıyodum ve temmuz baslarında bırakmıstım ama hala adet gormedım. bugun kan testi yaptırmaya gıttık nısanlımla 0.1 cıktı beta hcg. erken mı yaptırdık. hamıle olma olaslgm vr mı? kasık agrılrm var her gun. ayakta duramıyorum. bunlar psikolojık mı? lutfen yardımcı olun :((

2. gizem hayter

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    tesekkur ederim cevabınız için sagolun.

3. elvan saraç

elvan saraç Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    30
    Ödül Puanları:
    18
    Hamile kalman düşük olasılık çünkü adet periyodun bir aysa daha yeni adet olman gerekir ki ilaçları bıraktıktan altı yedi ay sonra hamile kalirsin yani takma hepsi stresten oluyor

4. gizem hayter

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    tesekkur ederım cevabız ıcın sagolun :)

5. elvan saraç

Beğenilen Mesajlar:
    30
    Ödül Puanları:
    18
    Rica ederim:)bide ben olsam:-(

6. mado90

mado90 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadadlar bende 3 aydir adetimde degisiklikler oluyo 2 gun suruyo ve kahvetengi geliyo

7. mado90

mado90 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    arkadaslar lutfen yardım edın bugun karbonat testı yaptım ıdrar kopurdu bu ne demek oluyo sımdı hamılemıyım

8. inci peri masalı

inci peri masalı Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    3
    mado bu testi ilk defa senden duydum. karbonat zaten kabaran bişeydir çok saçma. ayrıca ne kadar stresli günler geçiriyosun dimi daha nişanlısın ve gelin ata binmiş ya nasip demiş. ne demek istediğimi anladın değilmi. Madem bunu yaşamışsınız korkmadan şimdide korkmaya ne gerek hamile kalsan ne olur ki evlenirsiniz olur biter. sonuçta nişanlın. bu kadar stres yapıp durma hamilelik testi içinde kan veya eczanden alacağın testleri uygula.

mylife-17 bunu beğendi.
  9. elvan saraç

Beğenilen Mesajlar:
    30
    Ödül Puanları:
    18
    Slm mado bende 7aydır ikinci bebeğimi istiyorum adetlerin düzensizse bunu önemse ve git görün çünkü ben iki ay önce bütün hamilelik belirtilerini yaşadım adetim tam 10gün gecikti doktorun bana hamilesin demesini beklerken yumurtalıggnda 3cm kist var deyince yıkıldım yani önemse önce sağlıklımisin bunu araştır öyle karbonat falan çok saçma ya karbonata biraz limon damlat yine kabarır düşün idrarda asit var elbet kabarck inan stresten olmuyo ben öyleydim ilk çocuğumda kafama takmadgggm ay hamile kaldım canım

mado90 bunu beğendi.
  10. mylife-17

mylife-17 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    139
    Ödül Puanları:
    43
    [QUOTdo90, post: 955604, member: 83271"]arkadaslar lutfen yardım edın
    bugun karbonat testı yaptım ıdrar kopurdu bu ne demek oluyo sımdı hamılemıyım[/QUOTE]
    Mado boyle karbonat testi falan hurafe işler. Bence bir an once bir doktora görün. Beta hcg ne bakilsin. O zaman anlaşılır.

elvan saraç bunu beğendi.
  11. mado90

mado90 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    [QUOTE="elvan saraç, post: 955615, membdoktoo bende 7aydır ikinci bebeğimi istiyorum adetlerin düzensizse bunu önemse ve git görün çünkü ben iki ay önce bütün hamilelik belirtilerini yaşadım adetim tam 10gün gecikti doktorun bana hamilesin demesini beklerken yumurtalıggnda 3cm kist var deyince yıkıldım yani önemse önce sağlıklımisin bunu araştır öyle karbonat falan çok saçma ya karbonata biraz limon damlat yine kabarır düşün idrarda asit var elbet kabarck inan stresten olmuyo ben öyleydim ilk çocuğumda kafama takmadgggm ay hamile kaldım canım[/QUOTE]
    Cnm bende oyle yapacam bayramdan sonra doktora gitmeyi dusunuyorum

12. mado90

mado90 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    [QUOTE="elvan saraç, post: 955615, membdoktoo bende 7aydır ikinci bebeğimi istiyorum adetlerin düzensizse bunu önemse ve git görün çünkü ben iki ay önce bütün hamilelik belirtilerini yaşadım adetim tam 10gün gecikti doktorun bana hamilesin demesini beklerken yumurtalıggnda 3cm kist var deyince yıkıldım yani önemse önce sağlıklımisin bunu araştır öyle karbonat falan çok saçma ya karbonata biraz limon damlat yine kabarır düşün idrarda asit var elbet kabarck inan stresten olmuyo ben öyleydim ilk çocuğumda kafama takmadgggm ay hamile kaldım canım[/QUOTE]
    Cnm bende oyle yapacam bayramdan sonra doktora gitmeyi dusunuyorum

13. mado90

mado90 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Mado boyle karbonat testi falan hurafe işler. Bence bir an once bir doktora görün. Beta hcg ne bakilsin. O zaman anlaşılır.[/QUOTE]
    Mado boyle karbonat testi falan hurafe işler. Bence bir an once bir doktora görün. Beta hcg ne bakilsin. O zaman anlaşılır.[/QUOTE]

14. mado90

mado90 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Cnm bende oyle yapacam bayramdan sonra doktora gitmeyi dusunuyorum[/QUOTE]
    Cnm gidecem ve sonucu sizlere soylerim

15. mylife-17

mylife-17 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    139
    Ödül Puanları:
    43
    Hayırlı haberlerini bekliyorum canim :)

mado90 bunu beğendi.
acil cevap arıyorum hamile miyim?? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. acil yardim meleklerim hamile miyim

acil yardim meleklerim hamile miyim

Adetimin bitimine uc gun varken korunmasiz iliskiye girdik ve 24 saat dolmadan ertesi gun hapi kullandim. Takip eden ay adetim zamannda oldu simdi bu olay uzerinden ikinci adetimi olmama 1 hafta var ve bemm on gundur asiri bir bas donmem var ve cok sık idrara cikiyorum. Ustelik uc tane de gebelik testi yaptim negatif cikti. Kokulara karsi hassaslik vat ama hic bulantim yok goguslerde...
  2. hamile olabilir miyim ?? lütfen cevap yazın:(

hamile olabilir miyim ?? lütfen cevap yazın:(

Merhaba arkadaşlar buraya ilk defa yazıyorum adetime 3 gün var goguslerim 1 haftadir icinde taş varmış gibi sert vede sizliyor yururken bile.Kasiklarimda da batma oluyo belim ve bacaklarım agriyir lakin akintim yok bundan bi 5 6 gun once yumurtlamadan 6 gün sonra pembemsi bi akıntı peceteye geldi lakin devam etmedi bitti şimdi de kasklarda arar ara batmalar oluyor acaba hamile olabilir miyim...
  3. 3 farklı test acil cevap alabilir miyim ?

3 farklı test acil cevap alabilir miyim ?

Arkadaşlar 3 farklı test yaptım 3 farklı zamanda. 3üde pozitif. Çift çizgi. Kan testi sonucları 2 gün sonra anca alabileceğim bir kaç sorundan ötürü. Bu kadar yanılma payı olur mu ? Eşime söylemek için kan testini mi beklemeliyim. Hamile değilsem gerçekten çok üzülecektir
  4. Hamile miyim değilmiyim sorumu cevaplar mısınız lütfen !!!

Hamile miyim değilmiyim sorumu cevaplar mısınız lütfen !!!

Merhaba. Adetim 4 gün geçti. Halsizlik uyku isteği karın ağrısı kasıkta batmalar hissediyorum acaba gebelik var mıdır. 9 aylık evliyim 9 aydır çocuk istiyoruz

Sayfayı Paylaş