gebe
  1. esgiii

esgiii Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    358
    Ödül Puanları:
    63

acil yardım süt buharı hakkında arkadaşlar...

Konu, 'Gebelik' kısmında esgiii tarafından paylaşıldı.

merhaba benim doktora gidip herşeye baktırmama rağmen bebiş hala yok.1 yıl önce bi tane düştü.şu anda klomen kullanıyorum bal tarçın çörekotu kullanıyorum ve süt maydanoz buharını denemek istiyorum :lau:ama ne zaman başlanır ardından ilişkiye girilmelimi girilmememli mi bunları bilmiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim.birde zararı varmıdır?şimdiden teşekkür ederim.

acil yardım süt buharı hakkında arkadaşlar... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. aciL yaRdım

aciL yaRdım

aRkadaşLar bN qöndeRdiqim msjLaRı ve payLaştıqım konuLarı heR şeyi sLmek isTiyorum.ama siLemedim..nasıL siLebiLirim ?? ayRıca üyeLiqimi nasıL kaLdıRabiLiRİm...??
  2. Arkadaşlar Lutfen Yardım Witten Hakkında Bilgisi Olan Var Mı???????

Arkadaşlar Lutfen Yardım Witten Hakkında Bilgisi Olan Var Mı???????

Meleklerım Almanya Witten e gelin gıdeceğım ama hala oraya aıt tam bılgım yok oradan olan yada wıtten hakkında bılgısı olan bana yardımcı olabılır mı ?.....
  3. Çok acil yardım edinn samsung galaxy ace hakkında yardım istiyorum

Çok acil yardım edinn samsung galaxy ace hakkında yardım istiyorum

Kızlar sizden bi yardım istiyorum. Ben yeni telefon aldım samsung galaxy ace. Az öncede pc de gördüm abim bi programa bakmış. Android telefon takip programı diye bişey :S Bunu telefona yüklediğinizde bütün mesajlar konuşmalar aklınıza gelebilicek herşey sizin hiç haberiniz olmadan karşıdakinin telefonuna gidiyo. Kamera kaydı bile yapıyo program. Tele farklı bi hat tak anında sms yada email ile...
  4. Arkadaşımın sevgilisi hakkında; yardım eder mısınız kızlar :(

Arkadaşımın sevgilisi hakkında; yardım eder mısınız kızlar :(

merhaba kızlar ben hazal sevim bi kaç gün önce bir arkadaşım yanı erkek arkadaşım bana başından gecen bir olayı anlattı vede bana akıl ver dedı ama aklıma bişi gelmedi internette gezinirken bu siteyi buldum vede girdim sonradan arkadasda izin aldım yaz dedi yazıyorum buraya acil yardımlarınzı beklıyorum akıl verin bana yani ki bende arkadasıma yardım edeyim. şimden tesekur ederım.bıraz yazım...
  5. Süt buharıyla hamile kalan varmı?

Süt buharıyla hamile kalan varmı?

süt buharıyla hamile kalanlar,süt buharıyla hamile kalmak mümkünmü,süt buharında oturma,süt buharı ve hamilelik hakkında bilgiler Çocuk sahibi olamayan bir çok çift geleneksel yöntemlere başvuruyor ve sağlığıyla oynuyor.Bel çektirmekten tutunda göbek kaldırmaya,ve süt bitkisel karışımların buharında oturmaya kadar bir çok yolu deniyorlar.Süt ve maydanoz karışımından oluşan süt buharında...

Sayfayı Paylaş