gebe
  1. Tuğba71

Tuğba71 Forum Okuru

acill..basım ve hafif mide bulantim var adetim 7 gun gecti hamile oalbilirmiyim

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Tuğba71 tarafından paylaşıldı.

basım ve hafif mide bulantim var adetim 7 gun gecti hamile oalbilirmiyim YArdimci olabilirmisiniz

2. Tugba 71

Tugba 71 Forum Okuru

basım ve hafif mide bulantim var adetim 7 gun gecti hamile oalbilirmiyim YArdimci olabilirmisiniz test yaptık negatif cikti..
    bu durumda ne yapmaliyim..

3. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

İyide şekerim madem bu kadar gün geçti niye test yaptırmıyorsun ki bence hamilesindir bu kadar daha önce hiç geçmediyse 5 tl ye al bi test hemen yaptır sonucu öğren dimi ama :=)

4. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113
    Sevgili misafir adetiniz gecikmiş,belirtiler hamile olduğunuz yönünde .Bu kadar zaman niye beklediniz ki bir an önce doktora baş vurun.

5. eslem keskin

eslem keskin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    adet oluyorum fakat nişanlımla uckz beraber oldum hamılelık belırtılwrınıbokudukca galıba evham yapıyrm goguslerım zaten byuk normalde acaba hamılemıyım

acill..basım ve hafif mide bulantim var adetim 7 gun gecti hamile oalbilirmiyim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. adetime 5 gün var acaba hamile miyim

adetime 5 gün var acaba hamile miyim

hamile miyim adete 5 gün kala hamilelik belirtileri adetime 2 gün var hamilemiyim adetime 3 var hamilemiyim 1 hafta 5 selam, ben aranıza yeni katıldım ama yaklaşık iki aydır yazılanları takip ediyorum. en son adetimin ilk günü 21 ağustos. ve ben yumurtlama gününden bir gün önce ilişkiye girdim. adet günüme bir hafta kala sabah mide bulantısı ile uyandım ve öğlene kadar başağrısı, bulantı ve...
  2. Adetim geçti testim pozitif hamile miyim

Adetim geçti testim pozitif hamile miyim

adetim gecikti test yaptım pozitif çıktı bazen de bulantı oluyor gösümdede ağrı var acaba Hamile miyim yardımcı olun
  3. Hamile miyim acaba adetim 4 gun gecti

Hamile miyim acaba adetim 4 gun gecti

kizlar merhaba yeni uyeyim ilk konum. ben 4 ay oldu evleneli. 4 aydir adetim 25 gunde bir oluyor. evlenmeden once ayda 1 olurdum. en son 10 temmuzda adet oldim ve 25 gunde bir adet oldugum icin 5i 6si gibi olmam gerekken hala olmadim. batma hissim adet olcakmis gibi sancilarim.var ama adet olamamaktan sivilce doldu yuzumde, gogsume arada batmalar oluyor ayrica asiri akintim var ve...
  4. Ben Acaba hamile miyim ? adetim geçti

Ben Acaba hamile miyim ? adetim geçti

Kızlar 1 kasım adet donemim bitiş 5 yada 6 eşimle korunmasız iliskim 13 kasım. Yumurtlama tarihime yakın değil. Hamilelik olma ihtimali var mıdır ?
  5. Adetimde 5 gün gecikme var hamile miyim ?

Adetimde 5 gün gecikme var hamile miyim ?

merhaba ben 1 aylık evliyim gecen ay 24unde adet oldum fakat şuan 5 gun gecikmem var. doktora gittim 2 hafta öncesinde kan testi yaptırdım negatif cikti şuan 5 gun gecikmem oldu acaba hamilemiyim lütfen yardımlarınızı bekliyorum.

Sayfayı Paylaş