gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

Ada çayı hakkında bilgi

Konu, 'Alternatif Tıp' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

ada çayının resmi ada çayı hakkında bilgi
    Ada çayının faydası ve hakkında bilmeniz gerekenleri kısaca burada paylaştım arkadaşlarım buyurunuz.
    Ada Çayı
    Gece terlemelerini keser çok sinirli kişilere çok iyi gelir gerginliği alır mide ve bağırsak gazlarını giderir. Mide bulantısını keser. Hazım sisteminin düzenli çalışmasını sağlar. Kan dolaşımını hızlandırır. Kanamaları keser. Göğsü yumuşatır öksürüğü keser. Astım hastaları için yararlıdır. Öğrencilere kansızlık çekenlere hastalıktan yeni kalkmış kişilere çok iyi gelir. Tansiyonu yükseltir.

Ada çayı hakkında bilgi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aydın ili hakkında bilgi

Aydın ili hakkında bilgi

aydın ili hakkında bilgi aydın ili ile ilgili bilgiler ile ilgili bilgiler hakkında bilgi aydınla Bölgesi: Ege Bölgesi Yüzölçümü: 8.007 (km2) Nüfus: (2000) 950.757 Nüfus yoğunluğu: 118,7 (kişi/km2) Plaka kodu: 09 Telefon kodu: 256 İlçe sayısı: 17 Vali: Mustafa Malay İl orta ve batı kesiminde verimli ovalar, kuzeyinde Aydın Dağları, güneyinde Menteşe Dağları ile çevrili Büyük...
  2. Hepatit A Virüsü hakkında bilgiler

Hepatit A Virüsü hakkında bilgiler

Hepatit A Virüsü Hepatit A Virüsü Hepatit alkol,uyusturucu ve ilaclar,kimyevi maddeler, ve viral enfeksiyonlar dahil bir cok nedenle olusabilir.Karacigerin bu alevli enfeksiyon hali 6 ay veya daha fazla sürerse,buna kronik hepatit denir.Su anda bilinen 5 adet değişik hepatit virusu vardır; Viral hepatit A; bazen bulaşıcı hepatit de denir. İnsan dıskısı, ve lağım suları,kanalizasyon vs...
  3. İclal Aydın Hayatı Hakkında Bilgiler

İclal Aydın Hayatı Hakkında Bilgiler

iclal aydın kimdir hayatı biyografisi eserleri başarıları şiirleri resimleri ile ilgili bilgiler burada melekler Köşe yazarı,yazar ve oyuncu İclal Aydın on parmağında on marifet bir kadın melekler :) Duygularını ifade ediş tarzıyla çok beğenilen duygusal yazarın hayatıyla ilgili bilgiler vermek istiyoruz sizlere; İclal Aydın,14 Eylül 1971'de Elazığ şehrinde hayata gözlerini açtı.Memur...
  4. Ata Terzibaşı Kimdir hakkında bilgi

Ata Terzibaşı Kimdir hakkında bilgi

Ata Terzibaşı hakkında bilgiler sunabilir misiniz? Ata Terzibaşı kimdir, ne yapmıştır ve kısaca hayatı konusunda bilgiler arıyorum...
  5. zayıflama çayı hazırlama hakkında bilgi

zayıflama çayı hazırlama hakkında bilgi

Zayıflamama lazım ve artık çileden çıkmak üzereyim.Lütfen yardım edin ve zayıflama çayı nasıl hazırlanır ? Yememe içmeme dikkat ediyorum ve spor yapıyorum. Nasıl hazırlayacağım zayıflama çayını ?

Sayfayı Paylaş