gebe
  1. renesme

renesme Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    28

Adam köpekle evlendi.....

Konu, 'Burası benim köşem...' kısmında renesme tarafından paylaşıldı.

:D:DŞaka değil gerçek... Müstakbel gelin bir sokak köpeği... Adı da Selvi... Hindistan'da lanetlendiğine inanan bir adam, laneti üstünden atmak için dişi bir köpekle evlendi.

Hindustan Times'ın haberine göre, P. Selvakumar adlı adam, düğün töreni için yıkanan ve turuncu bir sari giydirilen Selvi adındaki sokak köpeğiyle Tamil Nadu eyaletindeki bir Hindu tapınağında "dünyaevine girdi".

Selvakumar, 15 yıl önce iki köpeği taşlayarak öldürüp leşlerini bir ağaca astığından beri rahat yüzü görmediğini anlattı. Selvakumar, "Bu olaydan sonra kollarım ve bacaklarım felç oldu, kulaklarımdan biri duymaz hale geldi" dedi.
    Bir astroloğun hastalıklarından kurtulmasının tek yolunun bir köpekle evlenmesi olduğunu söylemesi üzerine Selvakumar kendisine bir dişi köpeği eş seçti. Hindistan'ın kırsal kesimlerinde laneti kovduğuna inanıldığı için köpek veya diğer hayvanlarla evliliklere zaman zaman rastlanabiliyor

FiRaRi_MeLeK, SadmiN ve EnCey bunu beğendi.
  2. EnCey

EnCey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    468
    Ödül Puanları:
    113
  3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    hahahaha artık it topu gibi enikleri olur :D gerçekten çok ilginç paylaşım için teşekkürler arkadaşım

MAGENTA bunu beğendi.
  4. kurabiye79

kurabiye79 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    139
    Ödül Puanları:
    43
    ne biçim bir millet bu ya bu kadarda cehalete pes doğrusu sen dilsiz bir hayvana işkence et öldür sonra başına bir sürü şeyler gelsin sonrada düzeleyim diye hatamı düzelteyim diye hayvanla evlen evlenince düzelmişmi acaba ne geri bir zihniyet

5. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
  6. -fadik-

-fadik- Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ilginç bir olay....

7. Cennet-ul Meva

Cennet-ul Meva Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    159
    Ödül Puanları:
    63
    Köpekle evleneni ilk defa duyorum. Oda iyimis.:D Bakalim daha neler cikacak.:D

8. _YakamoZ_

_YakamoZ_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    37
    Ödül Puanları:
    0
  9. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Merakla baktım habere, inceledim resim yoktu resmide ben ekledim. Allah, bir yastıkta kocaksın diyemiyorum. Akıl fikir versin :D:D

10. aysegül87

aysegül87 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    sacmalik ya...

VİŞNE bunu beğendi.
  11. VİŞNE

VİŞNE Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    52
    Ödül Puanları:
    28
    töbe töbe daha neler görüp duycaz yarappimmm:24:

12. cücük

cücük Forum Okuru

Allah islah eylesin, ne diyelim .....:sinirli:

mumined bunu beğendi.
  13. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    197
    Ödül Puanları:
    63
    çok garip:D

14. mumined

mumined Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    98
    Ödül Puanları:
    0
    inanamıyorum ALLAH ım ya dunya nereye gıdıyor boyle

Adam köpekle evlendi..... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. köpek

köpek

Köpek Zevk ve sefaya düşkün kimseye, insanın emredici nefsine, hal ve hareketi iyi olmayan alime, Havlayan köpek şirret ve aşırı tamahkar insana, Köpek ısırması yahut tırmalayamı düşmandan görülecek zarara yahut hastalanmaya, köpeğin elbisesini yırtması ahmak bir kimsenin yapacağı dedikoduya, Köpek yavrusu sevimli bir çocuğa, ahmak bir kimsenin yitiğine, Ev köpeği zalim bir düşmana, Av...
  2. Köpekler

Köpekler

Köpekler Özellikleri Başı az çok uzun, üst çenede üç, alt çenede dört kesici dişi bulunur Ön ayakları beş, arka ayakları dört parmaklıdır Tırnakları kedi gibi çekilebilme özelliğinden mahrumdur Hayat Gündüz ve gece faaldir Koku alma ve işitme duyuları keskindir Görme mekanizması, sarı ve mavi renkleri daha iyi algılayabilen yapıdadır Zeki olduğundan kolayca terbiye edilebilir Sahibine...
  3. Köpek

Köpek

Karşılıksız sevgi alabileceğiniz tek canlı :) İnsanın en iyi dostudur bence.
  4. Issiz adam evlendi!

Issiz adam evlendi!

issiz adam evlendi issiz adam dugun goruntuleri cemal hunal evlendi goruntuleri konulari burada meleklerim Sevgili Melekler Issiz adam filmiyle meshur olan cemal hunel yani issiz adam evlendi:D O artik issiz degil evli bir adam :D Keman ustasi olan esi Lale Cangal ile dugun fotograflarini daha once sizlerle paylasmistik, simdi ise cok ozel dugun video goruntulerini sizlerle paylasmak istedim,...
  5. Kadın Köpeğiyle Evlendi!

Kadın Köpeğiyle Evlendi!

köpeğiyle evlenen kadın, köpekle evlenen kadın, kadın köpeğiyle evlendi ingiltere Bir yaşıma daha girdim desem yeridir :S İngiltere'de bir kadın köpeğiyle evlenmiş! Yanlış okumadınız, İngiliz kadın "aşık oldum" dediği köpeğiyle evlenmiş. Gerçi daha önce köprüyle evlenen kadını da görmüştük ama hahaha Allahım sen insanlara akıl fikir ver :D:D... İngiltere’de 47 yaşındaki bir...

Sayfayı Paylaş